Оперативна гінекологія в пологовому будинку «Лелека» ‒ це точність діагностики, своєчасне лікування, контроль в післяопераційному періоді. «Лелека» є еталонним прикладом медичного закладу, де надання невідкладної гінекологічної допомоги організовано на найвищому рівні.
У пологовому будинку «Лелека» на високому рівні проводять як планове, так і позапланове хірургічне лікування гінекологічних захворювань, які на даний момент є одними з найпоширеніших причин відвідування жінками медичних установ.
Вираз «хірургічне лікування» або ж «операція» викликає, як правило, страх і занепокоєння, особливо у жінок! Ми готові заспокоїти і запевнити, що гінекологічні операції в пологовому будинку «Лелека» проводяться сучасними і високоефективними методами, які мінімізують ускладнення в післяопераційний період, спрощують підготовку до самої
операції та несуть в собі мету – зберегти репродуктивну функцію жінки.
Оперативна гінекологія в «Лелеці» – це точність діагностики, своєчасне лікування, контроль в післяопераційному періоді.
Цілодобове чергування лікарів
У пологовому будинку «Лелека» щодня і цілодобово чергує бригада акушерів-гінекологів, анестезіологів та інших фахівців, готових надати невідкладну медичну допомогу пацієнткам з гінекологічними проблемами. Екстрена допомога: (044) 390-32-22
Лабораторно-інструментальні методи діагностики
Завдяки сучасному високоефективному обладнанню лікар проводить точну діагностику лабораторно-інструментальними методами, включаючи за необхідності ендоскопічні. Після постановки діагнозу і його підтвердження, а також оцінки ризиків призначається оперативне лікування, яке може бути виконане як класичними методами, так і сучасними ендоскопічними технологіями – шляхом лапароскопії, лапаротомії, гістероскопії або вагінальної хірургії. Останні мають ряд переваг порівняно з класичними.
Завданням лікаря-анестезіолога при оперативному втручанні є не тільки якісно провести анестезію, але і максимально забезпечити безпеку пацієнта, а також, фізичний і психологічний комфорт до, під час та після операції. Для цього наша команда анестезіологів прикладає багато зусиль і використовує сучасні підходи та методи анестезії.
Які переваги анестезіологічного забезпечення гінекологічних втручань в ПБ Лелека?
Персонал анестезіологічного відділення ПБ Лелека докладе всіх зусиль для того, щоб ваше оперативне втручання пройшло максимально комфортно і безпечно для вас, а біль і хвилювання, пов'язані з операцією, вас не турбували!
мінімальне втручання в організм, яке в свою чергу призводить до швидкого одужання
ендоскопічні методи дозволяють проводити оперативні втручання, не пошкоджуючи здорові тканини
індивідуальний підбір знеболювання кожній пацієнтці в залежності від конкретної ситуації;
пацієнтка при покращенні фізичного стану виписується в день операції
Що означає «гострий живіт»?
Якщо живіт почав боліти раптово без будь-яких чинників, які могли викликати неприємні відчуття, на фоні повного здоров'я і звичайного гарного самопочуття, лікарі вживають термін «гострий живіт».
Зверніть увагу: раптовий біль в животі може свідчити про безліч небезпечних станів (запалення апендикса, холецистит та інші), але у жінок у багатьох випадках свідчить про гінекологічну проблему.
Ознаки «гострого живота» в гінекології:
- біль починається внизу живота;
- поступове посилення болю;
- поширення болю по всьому животу;
- біль стає ниючий, виснажливий;
- гострий напад болю може викликати втрату свідомості, нудоту, блювоту;
- шкіра стає блідою;
- може виникнути запаморочення;
- серцебиття частішає;
- можливе підвищення температури;
- метеоризм, проблеми з відходженням газів;
- порушення випорожнення (діарея, запор);
- залежно від проблеми, що викликала симптоми, можуть спостерігатися гнійноподібні виділення зі статевих шляхів, проте цього симптому може і не бути.
Що робити, якщо сильно заболів живіт?
Негайно зверніться до лікаря! Як правило, при симптомі «гострого живота» необхідна госпіталізація, ретельне обстеження і невідкладна допомога, в тому числі – хірургічна. Симптом може свідчити про розвиток таких небезпечних станів, як позаматкова вагітність, апоплексія яєчника, розрив кісти яєчника, перекрут маткових труб, перекрут яєчників та інші.
В яких випадках проводиться екстрена операція?
У багатьох випадках хірургічні операції в гінекології проводяться планово, проте часто виникає необхідність екстреного хірургічного лікування. Як правило, екстрена допомога потрібна пацієнткам з симптомами «гострого живота». Вони можуть свідчити про розвиток небезпечних для життя станів.
Лабораторно-інструментальні методи діагностики
У багатьох випадках хірургічне лікування в гінекології є плановим. Зокрема, операції проводяться з метою лікування безпліддя перед плануванням вагітності. Серед найбільш частих причин безпліддя, які підлягають усуненню хірургічно:
- спайки в малому тазі (можуть виникати внаслідок запальних захворювань малого тазу, спричинених інфекційними патологіями, – наслідками абортів, тривалого використання внутрішньоматкової спіралі);
- гідосальпінкс (порушення прохідності маткових труб, що є наслідком сальпінгіту – запальної патології маткової труби);
- ендометріоз (розростання тканини внутрішніх стінок матки поза межі цього органу);
- кісти яєчників (новоутворення яєчників, заповнені рідиною);
- міома матки (доброякісна пухлина, розташована в матці).
У багатьох випадках хірургічне лікування основного гінекологічного захворювання дає можливість відновити вірогідність природного зачаття. Планові хірургічні операції також є важливою складовою успішного проведення ЕКЗ.
Дякуємо за реєстрацію. До вас зателефонує в найближчий час менеджер.