ua
Личный кабинет
Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека
ua
Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека

Відгуки про нас

Марієн Ю.Ю.

01.06.2022
Прекрасний та уважний Лікар! А головне спокійний та впевнений у своїх діях, що дуже важливо для жінки, що народжує! Безмежно вдячна Миколі Миколайовичу, що ми так швидко та безтравматично народили мою немаленьку донечку в понад 4400 г. Бажаю Вам, Лікарю, благополуччя та вдячних пацієнтів!

Марієн Ю.Ю.

01.06.2022
Дякую Інні Борисівні від усього серця! У травні 2022 році я народжувала за її допомогою та лікаря Коваленко М.М. Жодного розриву, жодного розрізу, жодного шва, не дивлячись на те, що дитинка моя була вагою 4440 г. Саме народження дитини пройшло за хвилин 10, без перебільшення! Мені безмежно з Вами пощастило! Дякую за Вашу титанічну працю! Бажаю Вам вдячних пацієнтів та благополуччя!
Неймовірної чутливості людина! Настільки надихає і дає впевненість у здоровому самопочутті!! Такі люди зустрічаються рідко, дякую ! Вислухала , дала поради, надихнули і відправила в позитивному настрої насолоджуватись процесом виношування малюка! Супер❤️Так тримати «Лелека»
Лучший из лучших, сделал шедевр, живу и налюбоваться не могу работой супер хирурга, все доктора увидевшие его работу восхищаться.
Досвід пологів в Лелеці це краще що може бути з жінкою в такий важливий для неї час. Я народила сина за кілька днів до війни але ніколи не пізно подякувати команді найкращого пологового. Особлива подяка черговій бригаді лікарю акушер-гінекологу Болтоносовій Аллі Валентинівні, акушерці Куликовій Інні Борисівній, за моральну підтримку Овчаренко Світлані Олександрівній. Анастезіологу Лушнікову Володимиру Величезна подяка акушеркам які...
Лікар - суперпрофесіонал і чудова людина, яка живе своєю справою. З такими лікарями не страшно нічого. Заряджає своїм спокоєм, впевненістю та розсудливістю. Проведена операція у 2018 році - гістероскопія оперативна, планова:поліпектомія пройшла успішно, швидко, безболізно та без будь-яких ускладнень. Умови перебування в Лелеці - надзвичайно комфортні. Консультації вичерпні та по справі. Дякую!

Ірина

23.02.2022
Дуже вдячна за вашу роботу! Я перестала нервувати, коли уклала контракт з вашим медичним закладом. Розуміла, що можу не турбуватися за хід пологів, що тут працюють найкращі спеціалісти, які підтримують європейський рівень медицини. Також великий плюс в тому, що немає потреби збирати речі до пологового будинку, особливо якщо перша вагітність і зовсім немає досвіду. Окрема вдячність медичному персоналу. Медсестри, які допомагають по догляду за...

Наталія

23.02.2022
Дуже задоволена, що народжувала саме в цьому пологовому будинку. Пологи приймав черговий лікар акушер-гінеколог  Грицько Віктор Степанович, якого мені всі знайомі радили. Коли дізналась, що саме він прийматиме пологи, то це надало спокій та впевненість у позитивному результаті. Чудовий лікар, справжній професіонал. Величезне вам спасибі за наше щастя!

Світлана

23.02.2022
Задоволена всім абсолютно персоналом, з яким мала справу. Молодці!

Юлия

23.02.2022
Хочу выразить огромную благодарность всей команде Родильного дома "Лелека". На каждом этапе были профессионалы своего дела, которые оставили наилучшие впечатления и желание вернуться еще раз. Отдельно хочется выразить благодарность врачам акушерам-гинекологам Тахтауловой Зоряне Ивановне и Заец Наталии Ивановне, акушерке Шерекиной Любови Ивановне, благодаря им роды прошли очень легко и непринужденно.
  • Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека
  • Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон