ua
Личный кабинет

Відгуки про нас

Тетяна

18.07.2018
Хочу особенно поблагодарить Ирину Геннадиевну за профессионализм в работе, неонатологу Виктории за позитив, прекрасное настроение и рекомендации по существу, за чистоту в палате и заботу. Спасибо администрации за прекрасный опыт!

Ірина

17.07.2018
Всі лікарі та інший персонал пологового будинку "Лелека", з  якими довелось зіштовхнутись під час перебування в стаціонарі, були максимально уважними, ввічливими, доброзичливими. Хочу відмітити високий професіоналізм команди пологового будинку "Лелека". Так тримати!  Особисту подяку хотіла б виразити своєму лікуючому лікарю Сафіній Світлані Михайлівні, неонатологам, а також лікарям стаціонару: Заєць Наталії Іванівні, Савці Тарасу...

Світлана

16.07.2018
Особиста подяка всьому персоналу за професіоналізм та турботу. Велика подяка лікарю Корнієнко Світлані Михайлівні за її роботу та особисті якості, за професіоналізм і турботливий підхід.

Тетяна

16.07.2018
Огромная благодарность всем, кто дежурил в период 01.07. по 05.07, особенно Ходаковскому Сергею Борисовичу за его профессионализм, проявленный в критической ситуации.
Щасливий тато розповідає про народження дітей в "Лелеці"
Щасливий тато розповідає про народження дітей в "Лелеці"

Юлія

14.07.2018
Побажання побудувати дитячу клініку, щоб ми ходили зі своїми дітками до вас. Особлива подяка професіоналізму Коваленка Миколи Миколайовича, який допоміг народитися моєму хлопчикові. З такими лікарями і з такими медичною допомогою і сервісом вже хочеться до вас прийти за дівчинкою. Чоловік сказав, якщо народжувати, то тільки в "Лелеці". А ще я запам'ятала слоган "Мама, папа, я в безпеці, народився я в "Лелеці!". І це щира правда.

Ольга

13.07.2018
Подяка медичній сестрі Яні за уважність, доброзичливість та професіоналізм. Подяка лікарю Сафіній Світлані Михайлівні за виконану роботу та докладне пояснення щодо аспектів захворювання (патології) та подальшого лікування. Подяка анастезіологу Тарасову Олексію Васильовичу за уважність та доброзичливість під час розмови у палаті. Подяка головному лікарю Шадлуну Дмитру Ростиславовичу за глибокий професіоналізм та відмінну організацію...

Тетяна

12.07.2018
Особисті подяки лікарю Тахтауловій Зоряні Іванівні, Соловйову Олексію Івановичу та акушерці Інні. Подяка психологу Шевченко Наталії Сергіївні за змістовні та повчальні заняття у школі відповідального батьківства. Дякую колективу ресторану за смачну їжу і всім тим, хто був причетний до появи на світ нашої донечки. Бажаємо процвітання та тримати рівень якості не нище існуючого!

Алла

12.07.2018
Дякую Шемякіній Наталії Миколаївні, Овчаренко Світлані Олександрівні за комфортні пологи. Поповій Ганні Юріївні за оперативне реагування та збереження життя дитинки. Дякую завідувачці відділом неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечеховій Оксані Олександрівні та усім лікарям відділу за професіоналізм, пояснення медичних дій.  Дякую медсестрам за турботу за малюком, допомогу у налагодженні грудного вигодовування....
Відгук від тата, чий малюк народився в "Лелеці"
Відгук від тата, чий малюк народився в "Лелеці"