ua
Личный кабинет
Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека
ua
Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека

Відгуки про нас

Ольга

17.01.2022
Хочу висловити свою неймовірну подяку та повагу всьому колективу пологового будинку "Лелека", я навіть уявити не могла, що мої пологи пройдуть так ідеально. Всі лікарі, акушерки, медсестри, менеджери, прибиральниці поводились зі мною та моєю сім'єю з надзвичайною турботою. Окрема подяка лікарю-анестезіологу Сівук Світлані Олегівні, завдяки її праці я відчула полегшення, і мої страждання перетворились на спокійні пологи мрій. Акушерка...

Анна

14.01.2022
Дуже дякую всьому персоналу пологового будинку "Лелека"! За тепле приймання, за уважне ставлення, за професіоналізм, за комфортне перебування. Окремо дякую усій бригаді, яка проводила кесарів розтин. Дякую лікарю акушеру-гінекологу Заболотіну Валерію Олександровичу, який провів операцію та подарував нам донечку. Пологовому будинку хочу побажати багато пацієнтів, процвітання і так тримати!

Марина

09.01.2022
Спасибо родильному дому "Лелека" за мою идеальную беременность и идеальные роды. Я не думала, что это так легко и просто, но это благодаря вам! Профессионалы и специалисты своего дела!!! Огромная благодарность врачу акушеру-гинекологу Рукомеде Наталье Владимировне за ведение беременности, всегда все было четко и понятно, лучшая в своем деле! Еще хочу отметить анестезиологов, огромное спасибо Грижимальському Евгению Викторовичу. Очень высокая...

Вікторія

08.01.2022
Мы благодарим всю команду, которая была с нами на родах. Особенно нашу самую лучшую Шемякину Наталью Николаевну за ее крутой подход к нашим родам, за ее позитив и отношение. Лежали эти 3 дня как на курортах. Благодарим весь персонал за заботу, за вкусную еду, чистоту. Мы приедем за четвертым!

Тамара

07.01.2022
Огромное спасибо всему персоналу за воплощение нашей долгожданной мечты. Спасибо громадное Рубинштейн Анне Моисеевне, Грицько Виктору Степановичу и Галине Васильевне за поддержку и веру в меня! Что и сыграло решающую роль в нашей жизни. Отдельное спасибо Никите Сергеевичу за анальгезию. У человека золотые руки и спасибо Сергею Викторовичу за чуткость и поддержку.

Тетяна

07.01.2022
Я дуже хочу подякувати лікарю акушеру-гінекологу Попадюсі Олені Вікторівні та акушерці Шерекіній Любові Іванівні, що приймали мої пологи! Вони змотивували мене, були достатньо тверді, коли треба було пояснювати, як тужитися. Сказали дивитися їм в очі, бо я кудись відлітала. Це дуже допомогло. Вказували все, що робити, щоб дитинка плавно з'явилася на світ. Дякую їм дуже. І всім, хто піклувався про мене. Також дякую анестезіологу. І всім...

Анастасія

06.01.2022
Дуже дякую персоналу пологового відділення за професіоналізм, вчасне реагування на пологах. Таким людям не страшно довіряти найцінніше! Страви ресторану дуже смачні! Не віриться, що правильне харчування може бути не через силу, а з задоволенням! Дуже чуйне ставлення до дітей. Після маніпуляцій привозять їх такими спокійними, що мимоволі думаєш: "Чи робили йому укол взагалі?" (P.S. Сумнівів щодо уколів немає=))

Наталія

06.01.2022
Дякую лікарю акушеру-гінекологу Тахтауловій Зоряні Іванівні за чуйність та підтримку, маніпуляційному кабінету - все чітко, безболісно і позитивно, сподобалась також робота менеджерів. Окрема подяка ресторану!

Яна

04.01.2022
Щиро дякуємо пологовому будинку "Лелека" та всім його робітникам за нашу донечку. Ми дуже задоволені всім сервісом, у вас дуже чуйний та уважний персонал, затишні палати та смачна їжа. Бажаємо вам процвітання та наснаги у вашій справі. Ще дуже хочу подякувати, що бережете мамині почуття і всі скринінги та забори крові, маніпуляції проводите для дитини в окремому кабінеті.

Віталія

04.01.2022
Хочемо висловити велику подяку усім працівникам пологового будинку "Лелека". З першого візиту до Вас стало зрозуміло, що спостерігати вагітність та народжувати хочеться саме тут. Велика подяка черговій бригаді, яка допомагала з'явитися нашому синочку на світ і навіть двом бригадам, тому що очікувати появу з однією бригадою, а народжували з іншою. Зокрема лікарю Болтоносовій Аллі  Валентинівні, акушерам Анні, Лесі та усім іншим.
  • Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека
  • Відгуки про нас | Медіацентр | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон