ua
Личный кабинет
Відгуки про нас | Медіацентр
ua
Відгуки про нас | Медіацентр

Відгуки про нас

Очень хороший, профессиональный врач!!!! Наблюдаюсь у нее уже несколько лет!!!!!
Хочу подякувати Миколі Миколайовичу за чудові роди та здорову дитину! Я відчувала спокій, упевненість та чіткість в роботі лікарів. Згадую свої роди, як один із самих найкращих днів в моєму житті! Ви неймовірна людина!
Висловлюю свою щиру подяку, педіатру, Андреєва Яна Іванівна! Дуже високий рівень професіоналізму, уважність до кожної деталі, чуйне ставлення до дитинки. Щира, привітна, добродушна людинка. Лікар з ВЕЛИКОЇ букви! Я дуже задоволена і безмежно вдячна! Всім щиро раджу!!! А Яні Іванівні дай Бог міцного здоров'я, щастя та многая і благая літ!
СВІТЛАНА ДУЖЕ ВІХОВАНИЙ ТА КОМПЕТЕНТНІЙ СПІВРОБІТНИК,ЧУЙНА, ДОБРА ТА ЗАВЖДИ ВВІЧЛИВА
Відгуки про нас | Медіацентр
Тетяна Парфільєва про пологи у «Лелеці»: «За другим ми обов’язково повернемось саме сюди»
Якщо шукаєте найкращого лікаря педіатра, то з радістю рекомендую Яну Іванівну. Вона не лише має вражаючі професійні знання і досвід у педіатрії, але й дбайливо ставиться до діток. Вона завжди готова вислухати наші питання та пояснити все докладно. Завдяки іі підтримці ми відчуваємо себе впевнено у догляді за здоров'ям нашого малятка.
Щиро дякуємо Гордєєвій Наталії Миколаївні за ведення нашої донечки! Надзвичайно турботлива та професійна, добра! А ще завжди на звʼязку 24/7, завжди надасть правильну консультацію та поради! Найкращий педіатр!
Відвідувала процедуру у Анастасії масаж для ???????? це супер масаж. Руки ???????? масаж який розслабив на повну. Результат ідеальний)! Рекомендую ????????
ЗНАЮЧИ ЦЮ ПРЕКРАСНУ ЛЮДИНУ, ЯК ФАХІВЦЯ СВОЄЇ СПРАВИ, ЯНА ІВАНІВНА ЗАВЖДИ НАДАЄ ГАРНІ ПОРАДИ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТОК, А Й ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЛЮДЕЙ, ЦІНУЄМО І ПОВАЖАЄМО ЇЇ ЗА ЇЇ РОБОТУ!!!!
Відгуки про нас | Медіацентр
Лапароскопічне шунтування шлунку у «Лелеці» – результати через 3 місяці

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон