ua
Особистий кабінет
Відгуки про нас | Медіацентр
ua
Відгуки про нас | Медіацентр

Відгуки про нас

Ірина Ігорівна - найкращий фахівець, людина з найдобрішим серцем, лікар, що врятувала життя багатьом пацієнтам і зробила важке лікування комформтним і меньш болісним. Ірина Ігорівна, дякую Вам за підтримку, добре ставлення, суттєву допомогу!
Вперше була в клініці Лелека і залишилась задоволена прийомом. Тетяна Миколаївна уважно поставилась до моєї проблеми, лікар володіє сучасними методами медичної діагностичної допомоги.
Дбайливо і уважно поставилась до моєї проблеми, допомогла зробити вибір у діагностиці. Дуже вдячна за професіоналізм та чуйність, приємна лікарка та чудовий спеціаліст.
Безмежна подяка лікарю Неліну Олексію Сергійовичу за проведену гінекологічну операцію!!! Людина з великим досвідом, з золотими руками та добрим серцем!!! Я залишилася задоволеною всім! Також хочеться сказати спасибі і всьому колективу мед закладу Лелека за доброзичливість, уважність та людяність!!! Перебування в цій лікарні можна прирівняти до готельних умов! Була приємно враженою від сервісу!
Відгуки про нас | Медіацентр
Як схуднути на 54 кг за рік? Відгук пацієнта який пройшов лапароскопічне шунтування шлунку у Лелеці
Блестящий врач, потрясающий и красивый человек и учёный !!! Благодарю Николая Фёдоровича бесконечно за благородство и профессионализм в профессии, за жизни спасённые и продлённые тысячам женщин, и мне в их числе... Это было незабываемо несмотря на столь трагические обстоятельства - рак + война + первый ракетный обстрел Киева... У наших врачей свой фронт... С благодарностью и восхищением - Татьяна Светличенко, врач - нефролог, г..Запорожье.
Була на консультації 04.05. 2024р. у гастроентеролога Токмакова І.С.. Клініка на найвищому рівні, дуже кваліфіковані лікарі з індивідуальним підходом до пацієнта. Лікар провівши обстеження, поставив точний діагноз та назначив відповідно ефективне лікування, що спрямоване на велику ефективність. Дуже вдячна за працю та рекомендую іншим
Прекрасний лікар, професіонал, на своєму місці і просто добра людина! 10 років тому я зіткнулася з бідою і Ірина Ігорівна мене вилікувала!
Кваліфікований спеціаліст, знаходить підхід до кожної дитини. Рекомендую!
Відгуки про нас | Медіацентр
Тетяна Парфільєва про пологи у «Лелеці»: «За другим ми обов’язково повернемось саме сюди»

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон