Відгуки | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет

Відгуки про нас

Олена

28.01.2020
Особиста подяка Пилипенко Ользі Миколаївні, Родецькій Ірині Геннадіївні та Будник Наталії Миколаївні. Ви зробили весь процес пологів найкращим чином. Дуже круто, що в Україні є медичний сервіс на високому світовому рівні і є бажання повернутися за другою дитиною. Також велика подяка всім неонатологам і акушерам, які з терпінням і турботою допомагали та відповідали на всі запитання, іноді по 10 разів! Тут насправді народжується щастя!

Людмила

28.01.2020
Бажаю всім співробітникам пологового будинку "Лелека" здоров'я, довгих років життя, натхнення, добробуту і достатку. Моя сім'я безмежно вдячна Вам за все, що ви для нас зробили. Наша Марія сама довгоочікувана дитина у світі, ми щасливі, що вибрали Вас і пройшли цей шлях з Вами. Молитимемось за Вас і дякуватимемо все своє життя за допомогу і наше щастя.

Ірина

27.01.2020
Хочу подякувати всьому персоналу пологового будинку «Лелека». Дякую вам за прекрасне відношення та ваші щирі усмішки, за справді людське відношення до ваших відвідувачів. Окремо хочу подякувати Андрющенко Ірині Валентинівні та персоналу який знаходився біля мене під час пологів. Дякую! Спасибі вам, що допомогли з'явитися на світ моїй донечці, за вашу підтримку та професіоналізм. Дай Боже вам здоров'я та терпіння. Хай береже вас...

Мирослава

27.01.2020
Выражаем благодарность создателю родильного дома «Лелека». Хорошо, что у женщин Украины (и не только) есть возможность рожать в хороших условиях и не вспоминать свои роды с ужасом. Вы помогаете повышать численность населения страны. Доктора сработали отлично. Всем осталась довольна. Отдельная благодарность обслуживающему персоналу. Они вообще феи!
Відгуки | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
Щасливий тато розповідає про народження дітей в "Лелеці"

Инна

25.01.2020
С благодарностью отправляем отзыв о ведении беременности и ведении родах в родильном доме "Лелека": в августе в стенах родильного дома "Лелека" мы познакомились с нашим маленьким и таким большим Счастьем, с нашим сыном. Благодарны всему персоналу родильного дома за заботу, профессионализм и внимание. За то что 24/7 были рядом с нами и нашим малышом, за подаренное спокойствие в первые дни и ночи. Уезжать от вас не хотелось, а вот вернуться...

Ксенія

24.01.2020
Особиста подяка кожному лікарю дитячої інтенсивної терапії та акушеркам за своєчасне виявлення проблеми, оперативне реагування та лікування нашого малюка. Також подяка всьому медичному персоналу, що допомагав нам, навчав та заспокоював протягом останніх 11 днів. Також подяка Грицьку Віктору Степановичу і команді лікарів за турботу про маму.

Юлия

24.01.2020
Спасибо Вам огромное за ваш сервис, вашу заботу, отношение. Это было невероятное событие в нашей жизни. Спасибо родильному дому "Лелека" за то, что вы есть. Однозначно рожать только у вас, только с вами! Спасибо!

Уляна

22.01.2020
Ще не придумали таких слів, якими можна було б описати мої емоції та вдячність всім, хто був причетний до наших пологів. Пологи в «Лелеці» це просто казка та впевненість у тому, що яким би не був розвиток подій, - ти у найкращих руках просто супер фахівців і все буде добре як з дитиною, так і з мамою. Окреме величезне дякую лікарю Заєць Наталії Іванівні та акушерці Сенченко Лесі, - ви спеціалісти від бога і люди з великої...
Відгуки | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
Відгук від тата, чий малюк народився в "Лелеці"