Відгуки | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет

Відгуки про нас

Надежда

21.11.2019
Большое спасибо роддому "Лелека" и всему персоналу! Роды прошли с положительными эмоциями. Роды в "Лелеке" и пребывание в палате ассоциируются с отдыхом на курорте. Очень рады, что в Украине можно рожать в таких условиях. Отдельная благодарность моему врачу Ходаковскому Сергею Борисовичу! 

Валентина

21.11.2019
Особиста велика подяка лікарю, яка приймала пологи - Суліменко Ользі Миколаївні - дуже професійна та чутлива людина! Від нашої родини дякуємо за все, що Ви зробили, за Ваше ставлення, уважність. Бажаємо щастя Вам та успіхів "Лелеці" - найкращому пологовому будинку України!

Оксана

20.11.2019
Дуже вдячна Микитенко Наталії Миколаївні за якісні консультації, приємне відношення та піклування. Особливо вдячна команді Гецко Олені Юріївні та Овчаренко Світлані Олександрівні за допомогу в пологах. Дуже командна робота, завдяки якій я впевнено буду йти на другі пологи. Я ніби побувала в п'ятизірковому санаторії. За час перебування в палаті я навчилася дуже багатьом речам стосовно догляду за дитиною. Дуже вдячна за допомогу!

Инна

20.11.2019
Большое спасибо смене, на которой я родила. Все очень отзывчивые, внимательные, а самое главное - позитивные, что поднимает настроение в такой нелегкий период. Также, что касается обслуживания: ресторан, регистратура - очень даже довольна, ни одного лица без улыбки, ответы на все вопросы, чистота, вкусная еда - однозначно заслуживают высшей оценки! Пожелание: побольше таких людей, с которыми я рожала, профессионалы и замечательные люди!
Відгуки | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
Щасливий тато розповідає про народження дітей в "Лелеці"

Анна

19.11.2019
Мы уже второй раз останавливаем свой выбор на вашем родильном доме и второй раз наслаждаемся прибыванием здесь. Спасибо за заботу, уют, а главное профессионализм во всех сферах. Хотим поблагодарить каждого работника, с которым мы столкнулись, вы лучшее! Спасибо Радецкой Ирине Геннадиевне нашей акушерке которая была всегда рядом, помогала, вселяла уверенность и положительный настрой. И особую благодарность хотим выразить доктору Шемякиной...

Катерина

18.11.2019
Ні на секунду не пожаліли, що обрали саме "Лелеку". Все на найвищому рівні! Дуже дякуємо персоналу за увагу, цілодобову підтримку, чуйність та доброзичливість . Величезне дякую лікарю Рубінштейн Анні Мойсеївні та акушерці Світлані , які допомогли з'явитися на світ нашій донечці. Окремо хочу подякувати анестезіологу за кваліфіковану допомогу. Весь персонал дуже професійний та уважний. Величезне дякуємо!

Марина

18.11.2019
У пологовий будинок я потрапила будучи мамою трьох дітей, народжувала в приватних пологових будинках і звичайно є з чим порівняти. Але порівняння недоречне! Пологовий будинок "Лелека" це найкраще, що можливо було створити для майбутньої мами і дитини. Спасибі всій вашій команді за професіоналізм!

Татьяна

17.11.2019
«Лелека» это не просто родильный дом, это место где дают шанс, чтоби аист все таки прилетел. Хочу поблагодарит Заболотина Валерия Александровича и всю его команду за профессионализм. Отдельное спасибо Ивашко Лилии Юрьевне, медсёстрам Светлане и Юле за заботу и поддержку в послеоперационный период. Условия пребывания the best. Однозначно рекомендую!
Відгуки | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
Відгук від тата, чий малюк народився в "Лелеці"