ua
Личный кабинет
Вагітність з високим ступенем ризику

Вагітність з високим ступенем ризику

Пологовий будинок «Лелека» особливу увагу приділяє напрямку роботи з вагітними, які мають фактори, що провокують підвищення ризику вагітності, а також вагітним жінкам вже з високим ступенем акушерського та неонатального ризиків.

У пологовому будинку «Лелека» надають медичну допомогу пацієнтам з діагнозами різної складності, в тому числі і з патологіями. Потужна медицина, досвідчені фахівці, безпека і страхування ризиків - це складові, які дають можливість надати якісну і своєчасну допомогу вагітним жінкам з високим ступенем ризику.

Фактори, що підвищують ризик вагітності

Фактори, що підвищують ризик вагітності

Детальне дослідження факторів ризику - це природний етап пренатальної діагностики. Однак, вагітні жінки з високим ступенем ризику вимагають ретельного контролю гінеколога і направлення до лікаря-фахівця вузькопрофільного медичного закладу.

- Зрілий вік матері. У жінок у віці 35 років і старше підвищений ризик перебігу вагітності.
- Спосіб життя. Куріння, вживання алкоголю і наркотиків може стати додатковим фактором ризику.
- Історія захворювань. Кесарів розтин в анамнезі, народження дитини з низькою масою або передчасні пологи - пологи раніше 37 тижня вагітності - можуть підвищити ризик перебігу наступних вагітностей. Інші фактори ризику включають сімейний анамнез генетичних патологій, історію викиднів або смерті дитини незабаром після народження.
- Фонові захворювання. Хронічні захворювання, такі як діабет, високий артеріальний тиск і епілепсія, підвищують ризик вагітності. Стан крові, такий як анемія, інфекція або супутні психічні розлади також можуть підвищити ризики при вагітності.
- Ускладнення під час вагітності. Різні ускладнення, що розвиваються під час вагітності, представляють такі ризики, як проблеми з маткою, шийкою матки або плацентою. Занепокоєння також можуть викликати занадто велика (полігідрамніон) або низька кількість амніотичної рідини (олігогідрамніон), підвищення чутливості (резус-конфлікт) - потенційно серйозна патологія, якщо ваша група крові має негативний резус-фактор, а група крові вашої дитини - позитивний.
- Багатоплідна вагітність. Ризики при вагітності вище для жінок, які виношують двійню або більшу кількість дітей.

Захворювання, що вимагають ретельного контролю

Захворювання, що вимагають ретельного контролю

Якщо у вас вагітність з високим ступенем ризику, ви можете пройти додаткові обстеження або процедури до стандартного пренатального скринінгу. У пологовому будинку «Лелека» застосовуються додаткові обстеження до планових УЗД при наявності факторів ризику, що ускладнюють вагітність:

- Серцево-судинні і ниркові порушення (артеріальна гіпертензія, гострий пієлонефрит та цистит в анамнезі, прееклампсія та інші захворювання);
- Метаболічні розлади (гестаційний діабет, порушення роботи щитовидної залози);
- Обтяжений акушерський анамнез багатоплідною вагітністю, кесаревим розтином, звичайним невиношуванням, попередніми передчасними пологами, патологічним станом плода і т.д.).

Ведення вагітності високого ступеня ризику в "Лелека"

Провідні фахівці

До складу медичного персоналу входять провідні фахівці в акушерстві та гінекології, фетальної хіругія і неонатології. Постійна участь фахівців має важливе значення не тільки в наданні медичної допомоги вагітним, але також в прийнятті участі в науковій діяльності (публікації, конференції, фундаментальні дослідження та викладання), застосовуючи при цьому передові технології в підході до вагітних високої групи ризику і останні світові протоколи лікування таких пацієнтів.

1.

Використання передових методів в спостереженні вагітності

Використання передових методів в спостереженні вагітності будь-якої складності, а особливо вагітності високою групи ризику для дослідження генетичних аномалій плода: амніоцентез (дослідження амніотичної рідини), кордоцентез, біопсія ворсин хоріона (плаценти), PrenaTest, 3-D ехографія з відеозаписом тощо. Вперше в Україні лікарем вищої категорії була проведена операція з порятунку плода - фетоскопія (внутрішньоутробна маніпуляція, яка проводиться під чітким контролем УЗ-датчика і ендоскопа для огляду плода з метою діагностики і лікування виявлених вад).

2.

Використання пристрою SENSE4BABY

Використання в роботі пристрою SENSE4BABY - це один з інноваційних підходів, який допомагає вести вагітність високого ступеня складності. SENSE4BABY - це система бездротового моніторингу стану матері і плода, яка застосовується у вагітних, які мають фактори, що підвищують ризик перебігу вагітності. В даний час вагітні жінки змушені часто відвідувати жіночу консультацію для того, щоб оцінювати і контролювати стан плода. Зате цей пристрій постійно знаходиться з вагітною, завдяки чому ми можемо бути впевнені в стані здоров'я матері і плода, одночасно зменшуючи медичні втручання в їх життя і якісно виконуючи свою роботу.

3.

Надання спеціалізованої акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги

Надання сім'ям спеціалізованої висококваліфікованої акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги із запровадженою системою страхування медичних ризиків. Пологовий будинок "Лелека" першим в Україні запровадив страхування вагітності для жінок, які спостерігають вагітність в нашій жіночій консультації, і страхування пологів для тих, хто вирішив народити в "Лелека".

4.

Пологові зали обладнані фетальними моніторами серії Sonicaid

Всі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами серії Sonicaid, які дозволяють контролювати стан плода / плодів як під час вагітності, так і ,безпосередньо, перед початком і під час пологів, дозволяють реєструвати серцеві скорочення (ЧСС) плода / плодів з одночасною реєстрацією скорочувальної діяльності матки і рухової активності плода (актограмми).

5.

Система дистанційного отримання інформації про стан плода/плодів

Вперше в Україні в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» фетальні монітори об'єднані в централізовану систему, завдяки якій акушер, навіть не перебуваючи поруч з вагітною, може постійно дистанційно отримувати інформацію про стан плода/плодів, інформацію про характер пологової діяльності та своєчасно реагувати на будь-які зміни.

6.

Автоматизовані системи моніторингу кровообігу, тиску і стану крові новонародженого

У відділенні неонатології та інтенсивної терапії новонароджених використовуються автоматизовані системи моніторингу кровообігу, тиску і стану крові новонародженого. Дана методика застосовується в неонатології для раннього виявлення та діагностики порушень розвитку центральної нервової системи у новонароджених. Проведення добового моніторингу церебральних функцій показано немовлятам, народженим раніше терміну, перенесли гіпоксичний стан або мають ознаки відхилення в розвитку ЦНС.

7.

Відео

Система бездротового моніторингу SENSE4BABY
Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нам за телефоном:
(044) 390-34-44