ua
Личный кабинет
Неінвазивна пренатальна діагностика

Неінвазивна пренатальна діагностика

Verifi Prenatal* - точна відповідь про здоров´я вашої дитини! Просто, безпечно, швидко!

 

Чому пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» хоче звернути вашу максимальну увагу на скринінгове дослідження Verifi Prenatal*?

НАЙТОЧНІШЕ
НАЙТОЧНІШЕ

це найточніше сучасне просівне дослідження, що проводиться з метою визначення найбільш розповсюджених хромосомних аномалій, які призводять до виникнення вад розвитку, затримки психомоторного розвитку та соціальної дезадаптації дитини.

НАЙСУЧАСНІШЕ
НАЙСУЧАСНІШЕ

це найсучасніший підхід, який дозволяє легко, швидко та точно отримати важливу інформацію про здоров´я майбутньої дитини починаючи вже з 10-го тижня вагітності.

НЕІНВАЗИВНЕ
НЕІНВАЗИВНЕ

це неінвазивне пренатальне дослідження, абсолютно безпечне як для матері, так і для дитини, на відміну від інвазивних процедур (амніоцентез, біопсія ворсин хоріону).

Унікальна пропозиція

10%

10% знижка на Verifi Prenatal test для пацієнтів, які уклали угоду на спостереження вагітності згідно пакету «Базовий», одноплодова вагітність, з 6 тижня і до пологів

30%

30% знижка на Verifi Prenatal test для пацієнтів, які уклали угоду на спостереження вагітності згідно пакету «Базовий+», одноплодова вагітність, з 6 тижня і до пологів

50%

50% знижка на Verifi Prenatal test для пацієнтів, які уклали угоду на спостереження вагітності згідно пакету «Максимальна турбота», одноплодова вагітність, пакет "Базовий", багатоплодова вагітність, з 6 тижня і до пологів

Пропозиція діє для пацієнтів, які заключили договір з 1 жовтня 2018 р.

Переваги неінвазивної діагностики хромосомних аномалій плода (НІПТ)

 

Verifi Prenatal у порівнянні з іншими скринінговими тестами надає найбільш точну, на сьогоднішній день, вичерпну інформацію про найчастіші хромосомні аномалії плода (13, 18, 21 та статеві хромосоми), а також деякі субхромосомні порушення.

1.

 

Має найнижчий рівень хибно-негативних результатів ( менше 0,02%)

2.

 

Безпечний для вагітної жінки та плода

3.

 

Проведення тесту можливе як при одноплодовій, так і при багатоплодовій вагітності

4.

 

Результат дослідження доступний через 6-10 робочих днів

5.

 

Тест проводиться на базі лабораторії компанії — власника патентів НІПТ та одного з найбільш продуктивних сервіс-провайдерів НІПТ у світі - Іllumina Inc.

6.

 

Тестується лише ДНК плода, а не матері

7.

 

При одноплодовій вагітності дозволяє визначити аномалії статевих хромосом (Х, Y)

8.

 

Не провокує можливих ускладнень характерних для інвазивних методів ( амніоцентезу, біопсії ворсин хоріону)

9.

Запис на прийом

Дякуємо вам за ваш запит, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Як проводиться VERIFI PRENATAL?

Зі зразка крові вагітної виділяється ДНК плода та використовується метод «масивного паралельного секвінування», який розшифровує мільярди копій фрагментів ДНК в одному зразку і розподіляє їх по хромосомам. За допомогою цього методу можна визначити кількість копій визначених хромосом плода.

Як проводиться VERIFI PRENATAL?

Які показання для проведення цього дослідження?

Скринінговий тест рекомендується у випадку підвищеного ризику хромосомних аномалій плода, як додатковий метод дослідження за такими показаннями:

• вік вагітної — 35 років і старше при одноплодовій вагітності, або 32 роки і старше при двоплодовій вагітності;
• відхилення біохімічних маркерів;
• затримка або аномалія розвитку плода при проведенні УЗД;
• індивідуальний або сімейний анамнез, який обумовлює підвищений ризик анеуплоїдій хромосом плоду (13, 18, 21 та статевих), а також субхромосомних порушень;

• Бажання родини.

Які показання для проведення цього дослідження?

Чи можу я довіряти результатам VERIFI PRENATAL ?

Ефективність і точність тесту підтверджена декількома широкими клінічними дослідженнями, які провели більш ніж 60 наукових і клінічних закладів США. Отримані результати пройшли незалежне рецензування й представлені в найбільш авторитетних наукових журналах в галузі акушерства та гінекології.

Тест проводиться на базі лабораторії компанії — власника патентів НІПТ та одного з найбільш продуктивних сервіс-провайдерів НІПТ у світі - Іllumina Inc.

Чи можу я довіряти результатам VERIFI PRENATAL ?

Пренатальна діагностика

*Verifi Prenatal — зареєстрована торгова марка Illumina, Inc.

Питання та відповіді

Які результати можливі при проведенні тесту VERIFI PRENATAL?

Результати Verifi Prenatal дозволяють робити висновки щодо можливості наявності аномалій хромосом 21, 18, 13,  статевих (Х та Y), а також субхромосомні порушення. У випадку позитивної відповіді лікар обговорить з вами значення отриманих даних і визначить оптимальну стратегію подальшого ведення вагітності.

Ваші результати можуть мати такі формулювання:

• «анеуплоїдія не визначена», що свідчить про наявність нормального числа копій хромосом плода;
• «анеуплоїдія виявлена», що означає відсутність копії певної хромосоми або наявність додаткової. В такому випадку рекомендується проведення діагностичної процедури і каріотипування;
• «анеуплоїдія підозрюється» — проміжковий і надзвичайно рідкісний результат, який означає можливість наявності у плода додаткової хромосоми. У такому випадку також рекомендується проведення діагностичної процедури й каріотипування.

Зверніть увагу, що рішення про переривання вагітності не може ґрунтуватися виключно на результаті НІПТ. Якщо після проведення дослідження є підозра на виявлення анеуплоїдії, рекомендується діагностична процедура (амніоцентез).

Чи означають нормальні результати, що моя дитина буде здоровою?

Verifi Prenatal — високоточний неінвазивний скринінговый тест. Однак, жоден тест не може дати абсолютну гарантію, що Ваша дитина не матиме будь-яких проблем зі здоров'ям.

Verifi Prenatal дозволяє визначити анеуплоїдії хромосом 21, 18, 13,  Х і Y, а також деякі субхромосомні порушення (мікроделеції). Однак, він не може ідентифікувати всі можливі генетичні та негенетичні стани плода.

У випадку висновку «анеуплоїдія не визначена» йдеться про негативний результат тесту. Але, при цьому, не виключаються всі потенційні генетичні проблеми, пов'язані з хромосомами. Негативна відповідь стосується лише досліджуваних маркерів і не виключає інших ймовірних відхилень у стані здоров'я дитини.

Рекомендується проведення медико-генетичного консультування до і після тесту.

Висновки «анеуплоїдія визначена» та «анеуплоїдія підозрюється» мають на меті позитивний результат дослідження, який потребує підтвердження шляхом інвазивної діагностичної процедури. В таких обставинах амніоцентез і каріотипування плода проводяться безкоштовно.

Точно визначити хромосомний набір плода можна виключно шляхом інвазивної процедури (біопсії ворсин хоріону, амніоцентезу, кордоцентезу).

 

Які види хромосомних порушень діагностує VERIFI PRENATAL?

За нормою кожна хромосома має пару. Здорові люди мають 23 пари хромосом, одна пара з яких — статеві. Чоловіки мають статеві хромосоми ХY, жінки — ХХ.

Verifi Prenatal визначає відсутню або додаткову хромосому, тобто «анеуплоїдію», яка призводить до вроджених пороків, а також порушень психомоторного розвитку різного ступеня вираження. Найбільш розповсюдженими анеуплоїдіями є: трісомія 21 (синдром Дауна), трісомія 18 (хвороба Эдвардса), трісомія 13 (синдром Патау),  кожну з яких можна визначити за допомогою теста Verifi Prenatal. Також може бути проведений скринінг на мікродилеції (субхромосомні відхилення), такі як синдром ДіДжорджи, Прадера-Віллі тощо.

У випадку Вашої згоди на визначення статі дитини можливість виявлення аномалій статевих хромосом, наприклад, синдрому Тернера (наявність тільки однієї Х хромосоми у жінок) або
синдрому Клайнфельтера (наявність додаткової Х хромосоми у чоловіків), триплоїдія Х у жінок і синдрому Якобса (додаткова хромосома Y у чоловіків).

Які є можливості дослідження аунеплоїдій?

Сьогодні є достатньо широкий вибір тестів для вагітних. Традиційні скринінгові дослідження використовуються з метою оцінки ризику вагітності щодо деяких хромосомних аномалій. Більшість із них потребують неодноразового відвідування клініки, здачі крові, проведення УЗД за короткий термін. Результат скринінгу зазвичай формулюється у вигляді ризику (наприклад, 1:50 або 1:500), який характеризує лише ймовірність визначення деяких хромосомних аномалій. Ці методи нажаль не дають однозначної відповіді, мають великий відсоток «хибнонегативних» і «хибнопозитивних» результатів. Не всі тести мають високу точність.