ua
Личный кабинет
Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Шемякіна Наталія Миколаївна | Фахівці | Лелека
ua
Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Шемякіна Наталія Миколаївна | Фахівці | Лелека
Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Шемякіна Наталія Миколаївна | Фахівці | Лелека

Шемякіна Наталія Миколаївна

Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії
Досвід роботи - 29 років
Записатися на прийом Залишити відгук

Запис на безкоштовну консультацію
перед підписанням договору на пологи


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому. Заявки опрацьовуються в робочий час з 8:00 до 20:00 без вихідних.
Якщо вам потрібна невідкладна допомога – звертайтеся за ☎️ 044 390 32 22 (цілодобово).


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Освіта

1986-1993 рр. – навчання в Донецькому державному медичному інституті ім. М. Горького. Диплом з відзнакою заспеціальністю «лікувальна справа».

1993-1996 рр. – проходження інтернатури за спеціальністю «акушерство та гінекологія» на кафедрі ФІПО акушерства, гінекології та перинатології на базі Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства (ДРЦОМіД).

Наукова діяльність

Кандидат медичних наук.

Захистила дисертацію на базі спеціалізованої ради кафедри ФІПО акушерства, гінекології та перинатології м. Донецьк на тему: «Сучасні методи лікування рецидивуючого генітального герпесу у вагітних».

Автор і співавтор наукових статей і монографії.

Має 2 патенти на корисні моделі.

Професійний досвід

1996-2003 рр. – лікар – акушер-гінеколог ДРЦОМіД.

2003-2014 рр. – завідуюча пологовим відділенням ДРЦОМіД.

2008-2014 рр. – виконуюча обов’язки заступника генерального директора з лікувальної роботи ДРЦОМіД.

2014-2016 рр. – лікар – акушер-гінеколог НДІПАГ м. Києва.

Знання та кваліфікація

Володіє повним обсягом усіх оперативних акушерсько-гінекологічних втручань.

2004 р. – вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «акушерство і гінекологія».

У 2009 і 2014 рр. – підтверджено вищу квалифікаційну категорію.

2004-2005 рр. – асистент кафедри акушерства, гінекології і перинатології факультету інтернатури та післядипломної освіти (ФІПО).

З 2006 р. – кандидат медичних наук, захистила дисертацію на базі спеціалізованої ради кафедри ФІПО акушерства, гінекології та перинатології м. Донецьк на тему: «Сучасні методи лікування рецидивуючого генітального герпесу у вагітних».

2008 р. – атестована за спеціальністю «організація та управління охорони здоров’я». Донецький медичний університет ім. Горького, кафедра організації та управління охороною здоров’я.

2013 р. – свідоцтво і рекомендації на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії на курсах передатестаційного циклу за спеціальністю «організація та управління охороною здоров’я».

Стажування, конференції, семінари

1995 р. – курси з грудного вигодовування і репродуктивного здоров’я під викладанням спеціалістів Georgetown University Medical Center.

1999 р. – курси з первинної реанімації новонароджених на базі Донецького регіонального навчально- методичного центру.

2000 р. – тематичний семінар «Безпечне материнство». Спеціальність «лікар-інструктор з підготовки та веденню сімейних пологів».

2007 р. – Theory and practice of the Evidence-Based Medicine та Effective Perinatal Care за програмою «Здоров’я матері та дитини».

2008 р. – семінар – практикум «Ліцензування і акредитація установ з охорони здоров’я усіх форм власності у м. Києві».

2010 р. – конференція «Сучасні аспекти патогенезу, діагностика, лікування захворювань молочних залоз у практиці акушера-гінеколога».

2010 р. – курси для вчителів бірмінгемського методу розпізнавання вагітності.

2016 р. – стажування у Медичному центрі ім. І. Рабіна, м. Тель-Авів.

2018 р. - Ехоанатомія та основи ехосеміотики органів черевної порожнини (УЗД)

2018 р. - Ехоанатомія та основи ехосеміотики паталогії грудних залоз

2018 р. - Ехоанатомія та основи ехосеміотики патології щитовидної залози (УЗД)

2019 р. - Загальний курс з ОП

Відео з лікарем

"Лелека" поряд!

Новітні підходи у веденні вагітності та пологів у вагітних, що відносяться до груп високого ризику

Інтерв'ю з завідувачем акушерського відділення "Лелеки"

Емболізація маткових артерій під час кесаревого розтину

До списку

Відгуки

Наталья

12.10.2021
Шемякина Наталья Николаевна - ВОЛШЕБНИЦА!!!! Хочется рожать и рожать. СПАСИБО!!! Спасибо всей бригаде врачей в родзале. Ирина-фея-акушер. Анестезиолог-професионал. "Эпидуралка" - это не страшно и не больно. Всех агитируем рожать в "Лелеке". За 3-м ребенком придем тоже к Вам.

Світлана

20.09.2021
Дуже дякуємо лікарю акушеру-гінекологу Шемякіній Наталії Миколаївні за професіоналізм. Завдяки їй мої пологи хоч і були стрімкими та значно налякали нас з чоловіком, але ми відчували себе спокійно. Про наші враження в цілому найкраще скаже той факт, що в пологовому залі ми обговорювали народження третьої дитини саме тут. Також дякуємо всій команді пологового будинку, що забезпечувала прекрасні умови всі три дні нашого тут перебування. Ми...

Юлія

04.09.2021
Найщиріша подяка всьому персоналу пологового будинку «Лелека» за наших трьох дітей. З вами вагітність та пологи – справжнє свято. Особлива подяка  лікарям акушерам-гінекологам Лупіч Світлані Володимирівні та Шемякіній Наталії Миколаївні. Ви найкращі!!! Дякуємо Вам!!! Бажаємо тільки таких щасливих та безмежно вдячних пацієнтів!!!
  • Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Шемякіна Наталія Миколаївна | Фахівці | Лелека
  • Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Шемякіна Наталія Миколаївна | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон