ua
Особистий кабінет
Записатися
ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
ua
ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Запис на прийом
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека

Експертна відеоколоноскопія в Києві, МЦ "Лелека"

ЛИШЕ У ЛИСТОПАДІ 2024

✔️ знижка -20% на консультацію лікаря гастроентеролога,
Детальніше ТУТ 

✔️ -50% на експертну гастроскопію.

✔️ Медикаментозний сон при експертній колоноскоскопії для пацієнтів віком 45+ – БЕЗКОШТОВНО.

Запис на консультацію чи процедуру за ☎️ +38 044-390-34-44

Відеоколоноскопія – це, на сьогоднішній день, найбільш точний метод для обстеження стану кишківника, що дозволяє вчасно виявити найменші зміни на слизовій прямої та всіх відділів ободової кишки, дуже небезпечних для здоров’я пацієнта, та які не виявляються при інших методах діагностики.

Колоноскопія – це боляче. Така думка спадає практично кожному пацієнту, якому призначили обстеження. Та це зовсім не так.

Відеоколоноскопія у Центрі хірургії «Лелека» – це:

ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Абсолютно безболісна процедура

проводиться виключно з використанням наркозу, і під час процедури пацієнт перебуває уві сні та не відчуває жодного дискомфорту та больових відчуттів.

ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Висока точність обстеження

дослідження проводять досвідчені лікарі ендоскопісти з використанням сучасної відеоендоскопічної системи експертного рівня: Olympus EVIS EXERA III останнього покоління, та здійснюється інсуффляція вуглекислим газом

ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Комфорт

після процедури пацієнт відпочиває в комфортабельній кімнаті відпочинку, де може відновитися від наркозу, і через 2-3 години повертається до своїх справ

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Колоноскопія це діагностична процедура, яка проводиться з метою профілактичного обстеження та оцінки стану прямої та всіх відділів ободової кишки, виявлення пухлин товстої кишки та запальних захворювань кишківника (в тому числі злоякісних) за допомогою спеціального зонта – колоноскопа.

Відеоколоноскопія (ВКС) – це «золотий стандарт» діагностики слизової товстої кишки, при якому досвідчений лікар-ендоскопіст візуально може оцінити стан слизової та виявити найменші зміни (від 1 мм), які можуть нести небезпеку для здоров’я та життя пацієнта. Відеоколоноскопія – це те дослідження, яке може врятувати життя.

Коли проводиться колоноскопія?

Показання до проведення відеоколоноскопії (ВКС):


Направлення лікаря терапевта, гастроентеролога, проктолога, коли у пацієнта є скарги, а саме:

  • біль у нижніх відділах живота та вздовж товстого кишківника,
  • поява кров’янистих виділень у калових масах,
  • постійні закрепи або часті проноси,
  • схуднення та загальна слабкість,
  • часто ці симптоми можуть супроводжуватись анемією та явищами інтоксикації.


З метою профілактики колоректального раку

Скринінгову колоноскопію рекомендується проходити в таких випадках:

Якщо у вашому анамнезі є поліпи кишківника. Встановлено, що у пацієнтів з поліпами достовірно частіше зустрічається рак товстої кишки. Рекомендується проходити скринінгову колоноскопію кожні 3 роки починаючи із 40 років, або за призначенням вашого лікаря.

Якщо у вас в анамнезі хвороба Крона, виразковий коліт, колоректальний рак – профілактичне обстеження рекомендується проходити кожні 3 роки, або за призначення вашого лікаря.

Якщо серед ваших кровних родичів є випадки захворювань на колоректальний рак (рак товстого кишківника, рак прямої кишки). В цьому випадку перший скринінг проводиться починаючи з 40 років, або в віці на 10 років менше, від віку родича, коли в нього виявили хворобу. Рекомендується проходити кожні 3 роки.

Якщо в родині є випадки поліпозу (множинні поліпи), рак ендометрію – скринінг рекомендується з 40 років кожні 3 роки.

Всім, починаючи з 50 років для профілактики колоректального раку. За даними ВООЗ близько 90% випадків раку товстого кишківника діагностують у осіб старше 50 років.

Лікарі відділення

ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Лікар-гастроентеролог, дієтолог Детальніше

Найчастіші питання про відеоколоноскопію

Як проходить колоноскопія у "Лелеці"?

У клініці «Лелека» відеоколоноскопія виконується лише під наркозом, що дає кілька переваг:

  1. – пацієнт під час процедури не відчуває жодного дискомфорту, болісних відчуттів та стресу.
  2. – лікар-ендоскопіст може ретельно та не поспішаючи оглянути кожну ділянку товстого кишківника, що підвищує точність і інформативність обстеження.
  3. – під час процедури лікар може провести біопсію кишківника, для детальної лабораторної діагностики.

Експертна колоноскопія у «Лелеці» проводиться в кілька етапів:

1 – перед початком процедури лікар спілкується з пацієнтом, розпитує про наявність хвороб і скарг, які турбують пацієнта.

2 – після бесіди, пацієнт розміщується на кушетці, і анестезіолог вводить його в стан медикаментозного сну. Для наркозу під час колоноскопії у «Лелеці» використовуються якісні медичні препарати, які вводять пацієнта в стан легкого і нетривалого сну. Після медикаментозного сну пацієнт швидко відновлюється, дискомфорт, млявість і проблеми з орієнтуванням при цьому відсутні.

3 – після того як пацієнт заснув, починається безпосередньо діагностична процедура.

Пацієнт знаходиться в положенні на кушетці на лівому боці або на спині, під таз підкладають вологопоглинаючу пелюшку. Колоноскоп вводиться через пряму кишку та здійснюється огляд слизової оболонки всього товстого кишківника, оцінюють наявність чи відсутність утворень, їх розмір.

Під час обстеження, зображення виводиться на великий монітор і лікар ендоскопіст таким чином ретельно оглядає кожну ділянку стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки.

Лапароскоп оснащений камерою високої роздільної здатності, з багатократним збільшенням, що забезпечує чітке зображення і якісну візуалізацію досліджуваної зони.

За необхідності, під час процедури можуть бути проведені різні маніпуляції:

  • забір тканин для проведення ретельного цитологічного чи гістологічного дослідження;
  • біопсія новоутворення кишки з метою діагностики онкологічних захворювань;
  • видалення сторонніх тіл в нижніх відділах ШКТ;
  • проведення поліпектомії – видалення поліпів;
  • проведення електрокоагуляції, кліпування, чи ін'єкційного лікування при шлунково-кишковій кровотечі (ШКК);
  • ендоскопічне стентування обтуруючих пухлин нижніх відділів ШКТ, тощо.

Тривалість обстеження займає 20-30 хвилин, якщо під час процедури проводяться діагностичні чи лікувальні маніпуляції – тривалість може бути довша. Під час колоноскопії проводиться відеозапис процесу дослідження.

4 – після проведення процедури, пацієнта виводять із стану медикаментозного сні та переводять у кімнату відпочинку, де пацієнт може в комфортних умовах відійти від наркозу, відпочити та привести себе в порядок.

Важлива інформація! Після процедури протягом 4-6 годи пацієнту заборонено сідати за кермо, так як наркоз, який вводиться під час колоноскопії, може пригнічувати увагу та реакцію. Плануючи проходження ендоскопічного обстеження – врахуйте цей момент.

Як підготуватись до колоноскопії?

Підготовка до колоноскопії є важливою складовою якісної та точної діагностики, тому до підготовки потрібно підійти дуже відповідально.

Якісна підготовка до колоноскопії заключається в тому, щоб товста кишка була повністю порожня, триває кілька днів і складається з 2 етапів:

  • дієта
  • медикаментозна підготовка

1 Дієта

За 3 доби до процедури необхідно почати притримуватися безшлакової дієти.

Для цього потрібно виключити із раціону грубу та жирну їжу, їжу, багату на клітковину, бобові, а саме: копченості, сосиски, ковбаси, гриби, квасолю, горох, горіхи, випічку, свіжі овочі, фрукти та ягоди, молочні продукти (окрім нежирного сиру та натурального йогурту), наваристі супи й борщі, цільнозернов або чорний хліб, газовані та алкогольні напої, фруктові соки.

Ваш раціон в ці дні може складатися із овочевих бульйонів та супів, вареного пісного курячого м’яса чи телятини, вареної картоплі та яєць, не жирної риби, киселів, прозорих соків. Можна також вживати вівсянку, вермішель, рисову кашу. Можна пити не міцні каву та чай.

Об’єм рідини не обмежується – пийте, як зазвичай.

За 1 добу до обстеження у першій половині дня можна вживати лише рідку прозору їжу і рекомендується випити до 2 літрів негазованої води, у другій половині дня потрібно утриматись від прийому їжі.

 

2 Медикаментозна підготовка до колоноскопії (алгоритм)

Для очищення кишківника, напередодні колоноскопії необхідно приймати спеціальний сольовий розчин в два етапи:

  • надвечір з 17.00 до 19.00;
  • та зранку, в день обстеження, з 05.00 до 07.00.

Спеціальний сольовий розчин – це аптечні препарати «Ізіклін», «Мовіпреп», «Фортранс», «Діагнол», «Ендофальк». Препарат потрібно приймати чітко дотримуючись інструкції.

Закінчити прийом препарату потрібно за 3-4 години до обстеження.

 

Після закінчення прийому препарату не можна нічого їсти та пити. ВКС проводиться натщесерце.

Де можна пройти колоноскопію в Києві?

Важливо своєчасно звернутись до лікаря за наявності в сімейному анамнезі доброякісних або злоякісних новоутворень кишківника.

У Києві колоноскопію можна пройти в багатопрофільному центрі сучасної хірургії «Лелека». Для проведення відеоколоноскопії в медичному центрі «Лелека» використовується сучасна відеоендоскопічна система Olympus EVIS EXERA III останнього покоління.

Ціна колоноскопії в Медичному центрі «Лелека» залежить від заключного об’єму дослідження, з цінами можна ознайомитись у прайсі клініки «Лелека» (Київ).

Як проходить відновлення після проведення колоноскопії?

Є кілька досить простих правил, яких бажано притримуватися після ендоскопічного обстеження:

  1. – починати їсти можна не раніше ніж через 2 години після процедури: це повинна бути легка їжа варена, запечена або тушкована. Порції повинні бути невеликі 200-300 г.
  2. – протягом 4-6 годин не можна сідати за кермо, так як препарати, які використовуються для наркозу, можуть вплинути на реакцію та пригнічувати увагу.

Як проходить дезінфекція ендоскопічного обладнання в медичному центрі «Лелека»

Досить поширене питання, адже кожен пацієнт переживає про стерильність обладнання і безпеку для свого здоров’я під час обстеження та маніпуляцій.

Дезінфекція ендоскопічного обладнання в Медичному центрі «Лелека» проводиться в спеціально-обладнаному приміщенні з використанням спеціальної мийної машини для ендоскопів. Кожен колоноскоп проходить індивідуальну очистку з дотриманням всіх санітарних вимог в кілька етапів.

Пацієнт, який проходить ендоскопічне обстеження у «Лелеці» може бути впевнений в тому, що:

  • використовується стерильно-чисте обладнання;
  • виключене будь-яке зараження під час обстеження.

Наші відео

ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Колоноскопія в Багатопрофільному медичному центрі "Лелека"
ᐈ Колоноскопія в Києві【Обстеження кишечника】 | МЦ Лелека
Ендоскопія в Багатопрофільному медичному центрі "Лелека"

Послуги

Фотогалерея
Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон