ua
Личный кабинет
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
ua
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» – це сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

Шановні наші майбутні пацієнти та їх багаточисленні родичі!

Щиро радію можливості звернутися до Вас.

З великим хвилюванням і трепетом ми крок за кроком будували для Вас Будинок Щастя, де на світ з’являється і буде з'являтися Нове Життя.

Розуміючи всю відповідальність, ми прикладемо всі свої знання, досвід та професіоналізм, щоб Ваші малюки приходили в цей світ здоровими, щоб Ви з першої секунди відчули справжнє материнське щастя і з теплом згадували «Лелеку».

Будівництво Пологового Будинку відбувалося в нелегкий для України час, але ми віримо, що країна, в якій відкриваються пологові будинки, має майбутнє. Діти, котрі народжуються в «Лелеці», вже зустрінуть 22 століття. І ми дуже сподіваємося, що наше нове покоління буде жити в щасливій процвітаючій країні і з гордістю згадувати наш Будинок Щастя, де їм допомогли з’явитися на світ.

Щасливого тобі польоту, «Лелека»!

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Генеральний директор —

Зукін Валерій Дмитрович

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
"Лелеці" - 1 рік!

Наш внесок у майбутнє

24 червня 2014 року, у день, коли закладався фундамент будівлі, в якій сьогодні з’являються на світ нові люди, його ідейні ініціатори, проектувальники, інвестори і співробітники поставили свої імена під листом, капсула з яким лежить у стінах пологового будинку. Ми назвали його Храмом людського життя і відверто віримо, що діти, котрі з’являться на світ у цих стінах, будуть жити у процвітаючій країні.

Медичні підрозділи

Пологовий будинок «Лелека» – це:

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Сучасні технології

Нове обладнання, інноваційні підходи і сучасні технології, світові медичні стандарти, що застосовуються в гінекології, родопомочі, інтенсивній терапії та реанімації новонароджених

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Партнерські пологи

Безпроблемна, позбавлена бюрократичних складностей організація партнерських пологів і можливість постійного перебування близької людини поряд

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Різноманітність вибору категорії палат

В пологовому будинку "Лелека" палати відрізняються дизайном, кількістю кімнат та можливістю цілодобового перебування близької людини (при цьому якість медичних послуг залишається на високому рівні незалежно від обраного пакету на пологи або категорії палати)

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Професіоналізм

Пологовий будинок "Лелека" об'єднав команду професіоналів з великим досвідом і бездоганними рекомендаціями в сфері медицини. Візія пологового будинку - бути найкращим прикладом акушерсько-гінекологічної і неонатологічної установи України, а також базою навчання лікарів. Пологовий будинок веде активний обмін досвідом з провідними фахівцями в області акушерства, гінекології та неонатології, проводить наукові конференції, бере участь в міжнародних конференціях і семінарах

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Розвинена інфраструктура

Розвинена інфраструктура, що включає в себе власний ресторан при пологовому будинку, літню терасу, зал для урочистої виписки, зручний паркінг з можливістю підзарядки електромобілей при пологовому будинку, Wi-Fi на всій території, паркову зону

 

 

Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Надання медичної допомоги за принципом "все включено"

У пологовому будинку розроблені комплексні пакети зі спостереження вагітності, ведення пологів, оперативних гінекологічних втручаннях, а також з планування вагітності і профілактичних оглядів жінки. Вони включають всю медичну допомогу, харчування, лікування, а також необхідні мамі і малюку предмети гігієни. Вартість послуг передбачає також страхування від непередбачених ситуацій (наприклад, екстрений кесарів розтин, необхідність реанімаційних заходів та інтенсивної терапії та ін.)

Посилання на договір про порядок підписання правочинів.

 

Запис на прийом


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 в будні дні та з 10:00 до 17:00 в суботу.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Наші сертифікати

Наші переваги

Страхування вагітності та пологів

Пологовий будинок «Лелека» перша та єдина в Україні  медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу з впровадженою системою страхування медичних ризиків.

1.
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Сучасна реанімація новонароджених

В пологовому будинку "Лелека" приділяється величезна увага ранній діагностиці та прогнозуванню патологічних станів у новонароджених, надання медичної допомоги в ранньому неонатальному періоді. У блоці інтенсивної терапії новонароджених для виходжування глибоко недоношених новонароджених дітей використовується найсучасніше контрольно-діагностичне медичне обладнання.

2.
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Централізована система фетальних моніторів

Всі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами, які дозволяють контролювати стан плода як під час вагітності, так і безпосередньо перед початком і під час пологів. Вперше в Україні в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» фетальні монітори об'єднані в централізовану систему, завдяки якій акушер, навіть не перебуваючи поруч з вагітною, може постійно дистанційно отримувати інформацію про стан плода і приймати важливі рішення щодо подальшого ведення вагітності.

3.
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Новітнє обладнання для стерилізації повітря

У гінекологічному відділенні проводяться операції різної категорії складності з використанням сучасного операційного обладнання та апаратури. Операційні, пологові зали та палати інтенсивної терапії є ламінарні системи, завдяки чому досягається висока ступінь чистоти повітря в них. Відбувається це за рахунок надходження односпрямованого потоку стерильного повітря в робочу зону, що забезпечує відсутність твердих частинок, які є переносником різних мікроорганізмів.

4.
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Sense 4 Baby

Використання в роботі пристрою SENSE4BABY - це один з інноваційних підходів, який допомагає вести вагітність високого ступеня складності. SENSE4BABY - це система бездротового моніторингу стану матері і плода, яка застосовується у пацієнток з вагітністю високого ризику. В даний час жінки з вагітністю високого ризику змушені часто відвідувати жіночу консультацію для того, щоб оцінювати і контролювати стан плода. Зате цей пристрій постійно знаходиться з вагітною, завдяки чому ми можемо бути впевнені в стані здоров'я матері і плода, одночасно зменшуючи медичні втручання в їх життя і якісно виконуючи свою роботу.

5.
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Центральна станція стерилізації

У пологовому будинку «Лелека» реалізовані всі сучасні підходи до забезпечення епідеміологічної безпеки. Так, стерилізаційне відділення пологового будинку - складний комплекс, розділений на ізольовані зони, де весь медичний інструментарій проходить мийку, дезінфекцію, комплектацію, упаковку і стерилізацію під наглядом спеціалізованої комп'ютерної системи.

6.
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Безпека дитини

Електронна система захисту дітей

Ми виявилися першими в Україні в області впровадження багатьох технологічних інновацій.
Нова для України електронна система захисту дітей: відразу після народження на ручку або ніжку новонародженого одягають спеціальний браслет, який активує сигналізацію і пристрій блокування дверей при спробі несанкціонованого виносу дитини з пологового будинку. 

Новітні системи ранньої діагностики захворювань

У пологовому будинку "Лелека" проводиться обов'язковий поглиблений неонатальний скринінг обстеження всіх новонароджених дітей для виявлення ряду захворювань, рання діагностика яких важлива в період новонародженості:

  • Розширений генетичний скринінг на 42 спадкових захворювання обміну речовин.
  • Пульсоксиметрія – ранній скринінг критичних вроджених вад серця.
  • Аудіологічний скринінг у новонароджених з метою ранньої діагностики порушень слуху методом отоакустичної емісії.

Стерилізація інструментів здійснюється під контролем спеціалізованої комп'ютерної системи, яка відстежує час обробки.

Усі записи в пологовому будинку ведуться в електронному вигляді і вносяться у спеціально створену програму. Це гарантує збереження результатів усіх обстежень та аналізів кожної пацієнтки. Доступ до бази, в якій фіксуються призначення і рекомендації фахівців, мають тільки лікарі, що безпосередньо супроводжують вагітність та будуть приймати пологи.

Кожна палата в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» обладнана системою виклику персоналу, що дозволяє швидко отримати необхідну допомогу.

  • Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»
  • Про пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон