ua
Личный кабинет
Про "Лелеку"

Про "Лелеку"

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» – це сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

Шановні наші майбутні пацієнти та їх багаточисленні родичі!

Щиро радію можливості звернутися до Вас.

З великим хвилюванням і трепетом ми крок за кроком будували для Вас Будинок Щастя, де на світ з’являється і буде з'являтися Нове Життя.

Розуміючи всю відповідальність, ми прикладемо всі свої знання, досвід та професіоналізм, щоб Ваші малюки приходили в цей світ здоровими, щоб Ви з першої секунди відчули справжнє материнське щастя і з теплом згадували «Лелеку».

Будівництво Пологового Будинку відбувалося в нелегкий для України час, але ми віримо, що країна, в якій відкриваються пологові будинки, має майбутнє. Діти, котрі народжуються в «Лелеці», вже зустрінуть 22 століття. І ми дуже сподіваємося, що наше нове покоління буде жити в щасливій процвітаючій країні і з гордістю згадувати наш Будинок Щастя, де їм допомогли з’явитися на світ.

Щасливого тобі польоту, «Лелека»!

Шановні наші майбутні пацієнти та їх багаточисленні родичі!

Генеральний директор —

Зукін Валерій Дмитрович

"Лелеці" - 1 рік!

Наш внесок у майбутнє

24 червня 2014 року, у день, коли закладався фундамент будівлі, в якій сьогодні з’являються на світ нові люди, його ідейні ініціатори, проектувальники, інвестори і співробітники поставили свої імена під листом, капсула з яким лежить у стінах пологового будинку. Ми назвали його Храмом людського життя і відверто віримо, що діти, котрі з’являться на світ у цих стінах, будуть жити у процвітаючій країні.

Медичні підрозділи

Пологовий будинок «Лелека» – це:

Сучасні технології
Сучасні технології

Нове обладнання, інноваційні підходи і сучасні технології, світові медичні стандарти, що застосовуються в гінекології, родопомочі, інтенсивній терапії та реанімації новонароджених;

Партнерські пологи
Партнерські пологи

Безпроблемна, позбавлена бюрократичних складностей організація партнерських пологів і можливість постійного перебування близької людини поряд;

Різноманітність вибору категорії палат
Різноманітність вибору категорії палат

В пологовому будинку "Лелека" палати відрізняються дизайном, кількістю кімнат та можливістю цілообового перебування близької людини (при цьому якість медичних послуг залишається на високому рівні незалежно від обраного пакету на пологи або категорії палати);

Професіоналізм
Професіоналізм

Пологовий будинок "Лелека" об'єднав команду професіоналів з великим досвідом і бездоганними рекомендаціями в сфері медицини. Візія пологового будинку - бути найкращим акушерсько-гінекологічною і неонатологічною установою України, а також базою навчання лікарів. Пологовий будинок веде активний обмін досвідом з провідними фахівцями в області акушерства, гінекології та неонатології, проводить наукові конференції, бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.

Розвинена інфраструктура
Розвинена інфраструктура

Розвинена інфраструктура, що включає в себе власний ресторан, літню терасу, зал для урочистої виписки, зручний паркінг з можливістю підзарядки електромобілей, Wi-Fi на всій території, паркову зону;

 

 

Надання медичної допомоги за принципом "все включено"
Надання медичної допомоги за принципом "все включено"

У пологовому будинку розроблені комплексні пакети зі спостереження вагітності, ведення пологів, оперативних гінекологічних втручаннях, а також з планування вагітності і профілактичних оглядів жінки. Вони включають всю медичну допомогу, харчування, лікування, а також необхідні мамі і малюку предмети гігієни. Вартість послуг передбачає також страхування від непередбачених ситуацій (наприклад, екстрений кесарів розтин, необхідність реанімаційних заходів та інтенсивної терапії та ін.);

 

Наші сертифікати

Наші переваги

Страхування вагітності та пологів

Пологовий будинок «Лелека» перша та єдина в Україні  медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу з впровадженою системою страхування медичних ризиків.

1.
Страхування вагітності та пологів

Сучасна реанімація новонароджених

В пологовому будинку "Лелека" приділяється величезна увага ранній діагностиці та прогнозуванню патологічних станів у новонароджених, надання медичної допомоги в ранньому неонатальному періоді. У блоці інтенсивної терапії новонароджених для виходжування глибоко недоношених новонароджених дітей використовується найсучасніше контрольно-діагностичне медичне обладнання.

2.
Сучасна реанімація новонароджених

Централізована система фетальних моніторів

Всі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами, які дозволяють контролювати стан плода як під час вагітності, так і безпосередньо перед початком і під час пологів. Вперше в Україні в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» фетальні монітори об'єднані в централізовану систему, завдяки якій акушер, навіть не перебуваючи поруч з вагітною, може постійно дистанційно отримувати інформацію про стан плода і приймати важливі рішення щодо подальшого ведення вагітності.

3.
Централізована система фетальних моніторів

Новітнє обладнання для стерилізації повітря

У гінекологічному відділенні проводяться операції різної категорії складності з використанням сучасного операційного обладнання та апаратури. Операційні, пологові зали та палати інтенсивної терапії є ламінарні системи, завдяки чому досягається висока ступінь чистоти повітря в них. Відбувається це за рахунок надходження односпрямованого потоку стерильного повітря в робочу зону, що забезпечує відсутність твердих частинок, які є переносником різних мікроорганізмів.

4.
Новітнє обладнання для стерилізації повітря

Sense 4 Baby

Використання в роботі пристрою SENSE4BABY - це один з інноваційних підходів, який допомагає вести вагітність високого ступеня складності. SENSE4BABY - це система бездротового моніторингу стану матері і плода, яка застосовується у пацієнток з вагітністю високого ризику. В даний час жінки з вагітністю високого ризику змушені часто відвідувати жіночу консультацію для того, щоб оцінювати і контролювати стан плода. Зате цей пристрій постійно знаходиться з вагітною, завдяки чому ми можемо бути впевнені в стані здоров'я матері і плода, одночасно зменшуючи медичні втручання в їх життя і якісно виконуючи свою роботу.

5.
Sense 4 Baby

Центральна станція стерилізації

У пологовому будинку «Лелека» реалізовані всі сучасні підходи до забезпечення епідеміологічної безпеки. Так, стерилізаційне відділення пологового будинку - складний комплекс, розділений на ізольовані зони, де весь медичний інструментарій проходить мийку, дезінфекцію, комплектацію, упаковку і стерилізацію під наглядом спеціалізованої комп'ютерної системи.

6.
Центральна станція стерилізації

Запис на прийом

Дякуємо вам за ваш запит, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Безпека дитини

Безпека дитини

Електронна система захисту дітей

Ми виявилися першими в Україні в області впровадження багатьох технологічних інновацій.
Нова для України електронна система захисту дітей: відразу після народження на ручку або ніжку новонародженого одягають спеціальний браслет, який активує сигналізацію і пристрій блокування дверей при спробі несанкціонованого виносу дитини з пологового будинку. А мамам пропонується спеціальний браслет, який унеможливлює годування груддю чужої дитини.
(Зазначена електронна система захисту буде впроваджена найближчим часом)

Новітні системи ранньої діагностики захворювань

У пологовому будинку "Лелека" проводиться обов'язковий поглиблений неонатальний скринінг обстеження всіх новонароджених дітей для виявлення ряду захворювань, рання діагностика яких важлива в період новонародженості:

  • Розширений генетичний скринінг на 26 спадкових захворювань обміну речовин.
  • Пульсоксиметрія - ранній скринінг критичних вроджених вад серця.
  • Аудіологічний скринінг у новонароджених з метою ранньої діагностики порушень слуху методом отоакустичної емісії.

Стерилізація інструментів здійснюється під контролем спеціалізованої комп'ютерної системи, яка відстежує час обробки.

Усі записи в пологовому будинку ведуться в електронному вигляді і вносяться у спеціально створену програму. Це гарантує збереження результатів усіх обстежень та аналізів кожної пацієнтки. Доступ до бази, в якій фіксуються призначення і рекомендації фахівців, мають тільки лікарі, що безпосередньо супроводжують вагітність та будуть приймати пологи.

Кожна палата в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» обладнана системою виклику персоналу, що дозволяє швидко отримати необхідну допомогу.