Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
ua
Личный кабинет
Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
ua
Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»

Партнерські пологи

Запитання та можливі проблеми

Як організувати партнерські пологи?

Для партнерських, чи спільних, пологів потрібно визначитися з пологовим будинком. Можна запитати поради у гінеколога, який спостерігає вагітну жінку, або почитати відгуки про лікарні в інтернеті. У більшості сучасних пологових будинків партнерські пологи дозволені, якщо у породіллі немає гострих станів або ускладнень. В обраному пологовому будинку слід поцікавитися умовами спільних пологів.

1.

Хто може бути присутнім на пологах?

Зазвичай партнером під час пологів є чоловік і батько дитини. Але за бажанням породіллі, партнером може бути близька людина або родич, який належним чином підготувався до пологів.

2.

Чи можуть у клініці відмовити партнеру в спільних пологах?

Так, можуть. Це можливо, якщо немає попередньої домовленості про партнерські пологи, або якщо партнер не готовий брати участь у пологах - немає необхідних документів.

3.

Як партнерські пологи можуть вплинути на відносини подружжя?

Як правило, партнери легко забувають стрес, пережитий під час пологів, особливо на фоні турботи про дитину. Але якщо чоловік жінки занадто вразливий, його присутності на пологах краще уникнути.

4.
Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»

Важливе про партнерські пологи

Основне завдання партнера під час пологів - моральна і психологічна підтримка породіллі. Процес пологів триває кілька годин, при цьому активна родова діяльність - остання фаза, яка проходить досить швидко. Присутність медиків необхідна саме в останній фазі, в решту часу вони можуть залишати родову палату. Саме в ці моменти участь партнера стає незамінним - партнер може розмовляти з породіллею, подавати їй воду, масажувати крижі.

Партнер в пологах не повинен брати на себе функції медичних працівників. Навіть якщо партнер породіллі сам медик, його участь в пологах виключає медичну допомогу. Наглядом за породіллею і родовою діяльністю займається родова бригада. Якщо партнер помітив якусь проблему, а в родовій палаті немає фахівця, краще негайно покликати медика, ніж намагатися вирішити проблему самостійно.

Партнерські пологи припускають співчутливе, турботливе ставлення партнерів один до одного. Партнер повинен з повагою ставиться до побажань породіллі, виконувати її прохання, навіть якщо в якийсь момент вона попросить залишити родову палату. У свою чергу, партнер може сам вирішити вийти, якщо виявиться не готовим брати активну участь в пологах. До цього варто поставитися з розумінням: пологи - сильний стрес і для жінки, і для близьких. У цьому випадку варто повідомити медиків з родової бригади, якщо вони не були присутні в цей момент в палаті, про відхід партнера.

Правила підготовки до пологів вдвох

Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»

Медична підготовка партнера

Підготовка до партнерських пологів ділиться на декілька частин.
 

Перед пологами від партнера потрібно пройти ряд обстежень:

  • флюорографія легень;
  • огляд проявів респіраторних захворювань.
Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»

Підготовка документів
 

Якщо пологи проходять в тій же клініці, де жінка спостерігалася під час вагітності, і партнер проходив обстеження тут само, документи не потрібні. Варто мати при собі паспорт або інше посвідчення особи, всі інші дані зберігаються в базі даних клініки. В інших випадках партнеру, окрім посвідчення особи, потрібно мати на руках медкарту з результатами аналізів, що підтверджує, що йому не протипоказано присутність при пологах.

Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»

Психологічна підготовка
 

При багатьох сучасних пологових будинках є курси для майбутніх мам. Жінки, які планують спільні пологи, можуть поміщати заняття з партнером. На курсах жінок навчають правильній поведінці під час пологів, розповідають про стадії родової діяльності, відчуття, можливі проблеми. Якщо партнер буде відвідувати курси з жінкою, йому буде простіше супроводжувати її на всіх етапах родової діяльності.

Спільні пологи в пологовому будинку

При плануванні спільних пологів потрібно заздалегідь визначитися з клінікою, де будуть проходити пологи. Якщо ви потрапите в черговий пологовий будинок, може виявитися, що дана лікарня не призначена для пологів з партнером - наприклад, там може не бути індивідуальної родової палати. Тому не тільки ви повинні бути готові до партнерських пологів, але і лікарня.

Обрану лікарню необхідно відвідати заздалегідь, щоб уточнити правила партнерських пологів і список необхідного. Наприклад, в деяких клініках партнеру достатньо мати чистий комплект одягу і шльопанці, а в інших пологових будинках будуть наполягати на одноразовому халаті та бахилах. Крім того, не завадить поцікавитися необхідним списком документів - особливо це важливо для пацієнтів, витрати яких покриває страхова компанія.

1.

Політика знижок

до 25% знижка на пакети з ведення пологів

Детальніше

Відгуки про нас

Альона

Хочу подякувати всьому медичному персоналу Пологового будинку "Лелека". Усі були дуже уважні та доброзичливі. Дякуємо Вам за нашу донечку! Бажаю Вам процвітання і усього найкращого.

Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
Залишити відгук

Ирина

Спасибо, все было лучше, чем "супер". Уже две моих рекомендации отправлены подругам!

Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
Залишити відгук

Светлана

Особая благодарность акушерке Шерекиной Любовь Ивановне, которая сопровождала и принимала роды.

Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
Залишити відгук
Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:
(044) 390-34-44
  • Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»
  • Партнерські пологи - в пологовому будинку «Лелека»

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон
Пологовий будинок. Жіноча консультація, Оболонський р-н
м. Київ Оболонський р-н,
вул. Квітки Цісик, 56
Жіноча консультація, Печерський р-н
м. Київ, бульвар Лесі Українки, 23-Б
(2-й поверх)
Жіноча консультація, Солом'янський р-н
м. Київ Солом'янський р-н,
вул. Максима Кривоноса, 19А