Страхування вагітності та пологів | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет

Страхування вагітності та пологів

Кожну майбутню маму найбільше турбує безпека її дитини. Кожна родина намагається передбачити будь-які проблеми чи ускладнення, що можуть виникнути під час вагітності та пологів. Але прогнозувати абсолютно все неможливо. Передчасні пологи, вади у новонародженого, які потребують хірургічного втручання, ускладнення пологів - донедавна в усіх цих ситуаціях родина могла розраховувати тільки на власні сили. При цьому вартість деяких видів допомоги дуже висока - це стосується, зокрема, виходжування недоношених новонароджених, ситуацій, коли необхідне хірургічне втручання після народження тощо.

Сучасний пологовий будинок «Лелека»

Пологовий будинок «Лелека» перша та єдина в Україні  медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу з впровадженою системою страхування медичних ризиків.

Страхова компанія UPSK разом з пологовим будинком «Лелека» створили спеціальні продукти – страховий поліс «Захищена вагітність», який передбачає покриття витрат, пов’язаних з медичними ризиками під час вагітності, в тому числі передчасними пологами, та страховий поліс «Безпечні пологи», який входить до всіх пакетів з ведення пологів.

Програма «Захищена вагітність»

страховий поліс «Захищена вагітність» включений у вартість усіх пакетів зі спостереження вагітності з 6 тижня ( окрім пакета з ведення вагітності "Лояльний")

страховий поліс діє до 32 тижня вагітності

страхування медичних ризиків згідно програми «Захищена вагітність» розпочинається через 4 тижні з моменту купівлі страхового полісу

кожна вагітна жінка має можливість придбати страховий поліс по програмі «Захищена вагітність» з 6-го по 12-й тиждень вагітності, незалежно від місця обліку своєї вагітності

Яку медичну допомогу покриває страховий поліс «Захищена вагітність»?

Покриття медичної допомогиМаксимальні суми виплат, грн.

Внутрішньозамінне переливання крові
(при резус-конфлікті у матері та плоду)

49 500, 00
Комплексна допомога вагітній при синдромі близнюкового перетікання, включаючи оперативне втручання за допомогою фетоскопії, подальше лікування, спостереження вагітності та пологи в палаті "Стандарт"49 500,00
Передчасні пологи (з 22 по 28 тиждень вагітності) та інтенсивна терапія новонароджених дітей435 900,00
Передчасні пологи (з 29 по 32 тиждень вагітності) та інтенсивна терапія новонароджених дітей407 900,00
Штучне переривання вагітності до 12-го тижня– виключно за медичними показаннями13 950,00
Перебування в стаціонарі відділення патології вагітності (2 дні) у випадку загрози вагітності ( з 22 по 32 тиждень вагітності)13 980,00

 

Як придбати страховий поліс?

 

Страховий поліс «Захищена вагітність» включений до вартості пакетів з ведення вагітності з 6-го тижня в пологовому будинку «Лелека» (окрім пакета з ведення вагітності "Лояльний").

Ми рекомендуємо придбати страховий поліс «Захищена вагітність» жінкам з 6-го по 12-й тиждень вагітності, які спостерігають її в інших приватних та державних жіночих консультаціях.

Страховий поліс «Захищена вагітність» можливо придбати окремо лише в пологовому будинку «Лелека» та в клініці «Надія», незалежно від місця спостереження вагітності.

 

Як діє даний страховий поліс?

 

Поліс медичного страхування розпочинає діяти через 4 тижні з моменту його придбання і зберігає чинність до 32-го тижня вагітності.

У разі виникнення страхового випадку (при виявленні станів патології вагітності) вам потрібно буде лише підписати заяву про страховий випадок. Таким чином ви отримаєте необхідну медичну допомогу, а фінансові питання стосовно компенсації медичних витрат узгоджуються між страховою компанією та пологовим будинком «Лелека».

Надання невідкладної медичної допомоги за страховим полісом в пологовому будинку «Лелека» відбувається лише у разі пред’явлення страхового поліса та паспорта пацієнта.

 

Яка вартість страхового поліса?

  • При одноплодовій вагітності (не через ЕКЗ) …… 2 000 грн
  • При одноплодовій вагітності (не через ЕКЗ) для пацієнтів, які спостерігають вагітність в партнерській клініці репродуктивної медицини «Надія» …… 1 650 грн
  • При багатоплодовій та/або ЕКЗ …….. 2 700 грн

Страховий поліс «Захищена вагітність»

Страховий поліс «Захищена вагітність» - це ваша особиста гарантія отримання кваліфікованої медичної допомоги на базі пологового будинку «Лелека» у разі виникнення ускладнень під час вагітності.

Страховий поліс «Захищена вагітність» - це індивідуальна страхова програма, яка в собі об’єднала унікальне страхове покриття і оптимальну вартість страхування. 

Страхування вагітності та пологів | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

Програма «Захищена вагітність II триместру»

  • пацієнти, які спостерігають свою вагітність в пологовому будинку "Лелека", мають можливість придбати страховий поліс по програмі «Захищена вагітність II триместру» з 12-го по 20-ий тиждень вагітності
  • страхування медичних ризиків по програмі «Захищена вагітність II триместру» починається через 2 тижні з моменту купівлі страхового полісу
  • страховий поліс діє до 32 тижня і розповсюджується лише на одноплодову вагітність
  • страховий поліс «Захищена вагітність II триместру» покриває медичну допомогу по передчасним пологам (з 22 по 28 тиждень вагітності; з 29 по 32 тиждень вагітності) та інтенсивну терапію новонароджених дітей.
Страхування вагітності та пологів | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

Програма «Безпечні пологи»

  • Страховий поліс згідно програми «Безпечні пологи» включений до пакетів з ведення пологів у пологовому будинку «Лелека» (окрім пакету «Стандарт»);
  • Страховий поліс згідно з програмою «Безпечні пологи» укладається терміном на один рік, починає діяти з дати оформлення договору на пологи та договору страхування.
Страхування вагітності та пологів | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

Яку медичну допомогу покриває страховий поліс «Безпечні пологи»?

Покриття медичної допомогиМаксимальні суми виплат, грн.
Надання медичної допомоги новонародженим з різноманітною патологією в спеціалізованих медичних закладах 150 000,00 – 170 000,00
Надання медичної допомоги породіллі, якщо медичні проблеми були викликані перебігом вагітності або пологів 100 000,00 – 150 000,00
Моральна компенсація від нещасних випадків, передбачених страховим полісом 1 000 000,00

 

Вартість страхового полісу «Безпечні пологи» розширена програма, що не входить до пакету «Стандарт» на ведення пологів, можливо додатково придбати пацієнтам, які уклали договір на ведення пологів в пологовому будинку "Лелека", доплативши 1100 гривень (промоційні знижки на страховий поліс не розповсюджуються).
Детальна інформація по медичним діагнозам зазначена в договорі страхування).

Запис на прийом

Дякуємо за реєстрацію. До вас зателефонує в найближчий час менеджер.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:
(044) 390-34-44