Школа відповідального батьківства | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
ua
Личный кабинет
Школа відповідального батьківства | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
ua
Школа відповідального батьківства | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
Школа відповідального батьківства | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

Школа відповідального батьківства

 Пологовий будинок «Лелека» запрошує всіх майбутніх мам на заняття в Школу Відповідального Батьківства. Ми готові поділитися з Вами знаннями, розвіяти міфи, розповісти цікаве, допомогти розібратися в питаннях, які Вас

Здорова вагітність - здорова дитина (8-24 тижні)

Спілкування з дитиною до народження. Як?

Розвиток дитини від зачаття до народження і способи спілкування з нею: внутрішньоутробний розвиток дитини місяць за місяцем; як спілкуватися з дитиною до народження; що таке метод «гаптономії»; як розвивати здібності дитини до народження. Фільм «Чудо життя».


Фізіологія і психологія вагітності - це цікаво!

Зміни в тілі; особливості психологічних станів; фактори, які впливають на здоров'я; як профілактувати «проблеми» вагітності; практикум релаксації та арт-терапії.


Основи харчування під час вагітності.

Поєднання продуктів; «живі» вітаміни; вживання рідини і солі; корисні і шкідливі продукти; профілактика анемії за допомогою харчування.


Гімнастика для майбутніх мам.

Дихальна гімнастика, йога для вагітних; вправи для органів малого тазу; релаксація.

 

Вартість:

1 заняття - 250 гривень.

2 та більше занять в день - 440 гривень.

Зверніть, будь ласка, увагу, що в пакети зі спостереження вагітності та пакети на ведення пологів заняття вже включені і додатково не оплачуються.

Здорова вагітність - здорова дитина (25-36 тижнів)

Пологи очима дитини.

Пологи як цілісний процес, фізіологія і психологія пологів. Три періоди пологів. Пологи - очима дитини. Особливості пологів шляхом кесаревого розтину.


Не бійтеся перейм!

Навички проведення перейм: позиції, дихання, прийоми знеболювання, масаж, роль партнера в пологах.


Підтримка партнера під час пологів.

Навички проведення потуг: позиції, дихання, роль партнера.


Закріплення навичок поведінки під час пологів.

Перегляд фільмів про пологи. Характеристика.


Грудне вигодовування - необхідність і сучасна мода.

Чому грудне вигодовування важливо для дитини і для мами; як впоратися з першим припливом молока; правильне прикладання; профілактика і лікування тріщин; якщо мало молока; прикорм і тривалість грудного вигодовування.


Догляд за новонародженим.

Фізіологічні стани новонародженого, умивання, гігієна, прогулянки, купання, масаж, гімнастика, коли потрібно звернутися до лікаря.


Розвиваємося разом з дитиною..

Розвиток дитини з перших років життя. Як створити середовище для розвитку; критерії вибору розвиваючої іграшки; як розвивати слух, зір, нюх, смак, моторику і соціальні навички; ігри для найменших.

 

Вартість:

1 заняття - 250 гривень.

2 та більше занять в день -  440 гривень.

Зверніть, будь ласка, увагу, що в пакети зі спостереження вагітності та пакети на ведення пологів заняття вже включені і додатково не оплачуються.

Експрес-курс підготовки до пологів (38-40 тижнів)

У пологовому будинку «Лелека» створений Експрес-курс підготовки до природних пологів для вагітних і пар, які перебувають на 38-40 тижні вагітності. Даний курс розрахований для тих, у кого пологи «на носі».


Підготовка до пологів

тривалість заняття 2-3 години

 • пологи з партнером, роль тата під час пологів
 • відчуття під час пологів та їх причини
 • пологи і пологовий будинок очима породіллі
 • шлях від підготовки до пологів до народження дитини, позиції породіллі
 • нормальний перебіг пологів, періоди пологів
 • поведінка під час пологів (знеболюючі точки, техніки дихання, самомасаж, пози, допомога тата під час пологів)
 • післяпологовий період

Грудне вигодовування

тривалість заняття 2-3 години

 • правильне прикладання
 • харчування матері-годувальниці
 • годування на вимогу
 • догляд за грудьми
 • проблеми та їх вирішення
 • догляд за новонародженим, купання, умивання
 • основні потреби дитини
 • причини плачу

 

Вартість:

Експрес курс - 2200 гривень.

Мама – професія, яку необхідно освоювати з професіоналами

Школа відповідального батьківства не тільки допомагає батькам підготуватися до щасливого моменту життя - народження дитини, також школа плідно працює з новоспеченими батьками, допомагаючи, підтримуючи і консультуючи з питань післяпологового періоду, особливостей дитячої психології.


Спілкування з дитиною до народження. Як?

Не все так просто, як ви того очікували: бути мамою – ціла майстерність, якій необхідно вчитися. Підготовка до пологів здається дрібницею в порівнянні з клопотами після пологів, але Ви впораєтеся, і ми Вам в цьому допоможемо!

Перші хвилини життя,
Перші години життя,
Перші дні і перші місяці вашого вже спільного життя
Без стресів і проблем!

 • що необхідно знати про дитину в пологовому будинку;
 • успішний початок грудного вигодовування;
 • основні принципи та особливості догляду за новонародженим;
 • як правильно харчуватися мамі, що годує: збалансований, корисний і різноманітний раціон;

Перший місяць життя Вашого малюка - найскладніший і найвідповідальніший, але він проходить дуже швидко, залишаючи після себе приємні спогади!
Заняття проводить практикуючий лікар-неонатолог вищої категорії.

Цикл семінарів «Школа усвідомленого батьківства»

Як говорити, щоб діти слухали, і слухати, щоб діти говорили?

Ваша дитина вас не чує? Всі слова проходять мимо вух? А ви впевнені, що самі чуєте вашу дитину? Чи задумувалися ви над тим, що вона хоче вам сказати?
Після даного тренінгу батьки будуть розуміти почуття і потреби дитини, навчаться слухати її та головне - робити це без створення конфліктних ситуацій.


Прихована опора або прив’язаність в житті дитини

Звичайно ви задумувалися чому, наприклад, кажуть "мамин синок" чи "татова донька"? Яким чином виникає така прив`язаність? Як це впливає на розбалуваність дитини та грубість підлітка?
В даному тренінгу батьки отримають знання про формування прив`язаності та її суть. Розумітимуть звідки беруться вередування, чому дитина стає розбалуваною, а підліток - грубим. Батьки засвоять практичні навички ефективного спілкування з дитиною та побудови міцних відносин з підлітком.


Дитячі страхи і як навчитись жити без них

Дуже часто батьки покладають на дітей свої очікування, сподівання та вимоги. При цьому вони не рідко забувають про той факт, що діти не бачать світ тими ж самими очима. Вони сприймають все навколо крізь призму свого маленького віку, якому властиві певні страхи та фобії. Тому батькам вкрай важливо допомогти дітям подалати страхи, а не нашкодити.
В даному тренінгу батьки ознайомляться з віковими особливостями прояву страхів, їх джерелами, причинами і наслідками. На практиці будуть використані основні прийоми боротьби зі страхами.


Дитяча жадібність чи як навчити дітей ділитися

Скільки разів дитина ігнорувала ваше прохання поділитися іграшкою з іншими дітьми? Скільки разів ваші намагання навчити її щедрості не мали успіху?
Жадібність, так само як і брехня, з віком розвивається та має свої особливості.
Як розвивати у дітей здорове почуття власності та цінності своїх речей, бажання ділитися і взаємодіяти з іншими дітьми, батьки зможуть навчатися на даному тренінгу.


Якщо ваша дитина ревнива?

Ви втомились від постійних сварок, грубості між дітьми і хочете, щоб ваші діти залишились друзями, а не просто братами чи сестрами? Ви не знаєте як поділити свою батьківську любов порівну і чи взагалі це потрібно робити? Які наслідки можуть виникнути у дитини у майбутньому, якщо батьки закриють очі на таку поведінку своєї дитини?
На даному тренінгу батьки ознайомляться з поняттям «дитячі ревнощі», та їх проявами, навчаться розпізнавати ревність, володіти способами її контролю. Окрім цього, отримають корисні та практичні рекомендації як налагодити стосунки між братами та сестрами, як уникати конфліктних ситуацій в родині на базі ревнощів.


Дитячі істерики: що хоче сказати дитина батькам?

Усі батьки рано чи пізно зіштовхуються з істериками їхніх любих дітей. Як наслідок - зіпсовані нерви, сльози, негативні емоції, а також відчуття повного безсилля та безпорадності. Чи можна взагалі щось зробити, коли здається, що дитина нічого не чує та не бачить? Так, можна і, навіть, необхідно.
В цьому тренінгу кожному учаснику даються дієві інструменти, які допоможуть попередити істерики і вміло ними керувати. Батьків навчать "золотим правилам" поведінки в подібних ситуаціях.
І саме головне, батьки дізнаються, що таке "істерика", яка її природа, навчаться слухати дитину, розуміти її емоції під час істерики та отримувати задоволення від спільних прогулянок в громадських місцях.


Чому діти брешуть?

Скільки разів ви помічали, що слова вашої дитини не співпадають з реальністю? Ви відчували цей гнів та відчай, коли після обіцянок більше так не робити, дитяча брехня просто стала хитрішою?
Після даного тренінгу батьки навчаться не лише розпізнавати брехню, а розуміти джерело її походження та мотивацію своїх дітей. Усвідомлять свою роль в підштовхуванні до обману і які це буде мати наслідки у більш дорослому віці. Здобудуть розуміння, як правильно карати дитину за брехню та чи необхідно це робити взагалі. І найважливіше - батьки отримують знання як взаємодіяти з дитиною, щоб зрештою вона перестала вдаватися до брехні.


Агресивна дитина: як бути, що робити?

Чи не найболючіша тема. Мабуть, не існує таких батьків на світі, які б не переймалися агресивною поведінкою своїх дітей чи інших дітей по відношенню до них.
Здавалося б, звідки стільки злості в такому юному віці?
Саме на ознайомлення і розуміння "злості" та "агресії" направлений цей тренінг. Батьки дізнаються звідки беруться ці стани та чому. Отримають професійні рекомендації та практичні навички в подоланні дитячої агресії та злості. Усвідомлять свої помилки при взаємодії з дітьми. Після проходження тренінгу батьки зможуть зробити так, щоб їхня дитина не була загрозою для оточуючих малюків на дитячому майданчику, а інші не будуть уникати спілкування з ними.


Хвалимо і караємо дитину правильно

Ваша дитина завжди найкраща, навіть, коли це не так? Ви її вихваляєте при кожній ліпшій нагоді? Похвалити дитину правильно може не кожен, а зробити це неправильно дуже легко. Які небезпеки за цим ховаються? Як діяти, щоб потім не отримати розчарованого у власних силах підлітка? Та чи варто надягати на дитину "рожеві окуляри" своєї безмежної винятковості? Це та багато іншого в даному тренінгу.
Ви прихильник "старої-доброї" приказки "За одного битого - двох небитих дають"? Ви вважаєте, що без покарання виховання неможливе?Тоді вам необхідно пройти даний тренінг, щоб не зламати психіку дитині та, в подальшому, життя вашої родини. Адже правильне покарання та альтернативи йому допоможуть зберегти міцні стосунки в сім`ї.


Вікові періоди і кризи в житті дитини

Скільки разів ви чули про "кризу середнього віку"? А чи здогадувалися ви, що існують також і дитячі кризи?
Ваша дитина розвивається і цей розвиток поділений на певні етапи. Кожний такий етап має свої особливості, які проявляються в поведінці вашої дитини, її капризах, поганому настрої та емоціях.

На даному тренінгу батьки навчаться допомагати дітям проходити такі етапи без непотрібних емоційних перепадів, освоять ефективні методи взаємодії з дітьми в кризові періоди. Отримають навички в правильній побудові спілкування та взаємодії зі своєю дитиною.

Психологічне консультування для вагітних або пар, які очікують малюка

Очікування малюка не простий період для майбутніх батьків. Тривога за майбутньою дитиною, емоційна нестабільність, незвичайні бажання і відчуття, зміна пріоритетів. Це і багато іншого Ви можете обговорити на зустрічі з психологом.


Найбільш часті теми консультацій:

Тривалість групи 4 години

 • зниження тривожності
 • неприйняття вагітності
 • постійна загроза зриву (тонус)
 • психологічний супровід при використанні допоміжних репродуктивних технологій (ЕКЗ, донорський матеріал, сурогатне материнство та інше)
 • неприйняття вагітності батьком дитини, родичами
 • проблеми у взаєминах з партнером
 • як підготувати старшу дитину до народження малюка
 • «Вагітний» папа
 • трудоголізм під час вагітності
 • допомога в переживанні втрати дитини в попередні вагітності і пологах.

Коли займаємося?

Займаємося в будь-який зручний час, який влаштує як працюючу аудиторію, – будні, ввечері, вихідні, так і відпочиваючих мам – будні, вдень.


Хто проводить заняття?

Наші викладачі - інструктори з підготовки до пологів, психологи. Вони не тільки добре знають свою справу, але ще й вміють грамотно і доступно підносити матеріал слухачам, консультувати вас і нести відповідальність за надану інформацію.


Формат групи - закрита.

Це означає, що учасники групи можуть залишати групу. Нові учасники не можуть з'являтися в групі пізніше другої зустрічі.

 

 

Вартість:

1 год - 500 гривень.

Смачні кулінарні компліменти після кожної лекції

Після кожної лекції ми запрошуємо Вас в затишний і яскравий ресторан, де шеф-кухар порадує Вас різними кулінарними шедеврами.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:
(044) 390-34-44
 • Школа відповідального батьківства | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві
 • Школа відповідального батьківства | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон
Жіноча консультація на Печерську
м. Київ, бульвар Лесі Українки, 23-Б
(2-й поверх)
Пологовий будинок і Жіноча консультація у Пущі
м. Київ Оболонський р-н,
вул. Квітки Цісик, 56