ua
Особистий кабінет
Записатися
Пакети Планування вагітності в пологовому будинку «Лелека» в Києві
ua
Пакети Планування вагітності в пологовому будинку «Лелека» в Києві
Пакети Планування вагітності в пологовому будинку «Лелека» в Києві
Запис на прийом
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Пакети Планування вагітності в пологовому будинку «Лелека» в Києві

Планування вагітності

Народження здорової дитини – це самий хвилюючий момент життя для жінки. Але процес виношування і народження тривалий і не найлегший період, до якого необхідно ретельно підготуватися.


Крім того, підготовка до вагітності дуже важливий етап не тільки для майбутньої мами, але і для плоду. Однією з критичних фаз розвитку плоду є кілька перших тижнів вагітності, ще до того, як майбутня мама дізнається про своє становище. У цей час уже починають формуватися органи у плоду.

Наші рекомендації з планування здорової вагітності – що потрібно зробити?

Пройдіть медичне обстеження до зачаття дитини. Якщо ви плануєте завагітніти, проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Він порадить вам підібрати вітамінне харчування і досягти здорової ваги, перш ніж ви завагітнієте. Якщо у вас є які-небудь захворювання, ваше лікування має бути відкориговано до вагітності. Ваш лікар може обговорити з вами ризик народження дитини з генетичною патологією.

1.

Якщо вагітність відбувається за допомогою ДРТ, подумайте про кількість імплантованих ембріонів. Ризик передчасних пологів підвищується при багатоплодовій вагітності.

2.

Стати на облік у зв'язку з вагітністю. Пренатальні візити допоможуть вашому лікареві контролювати ваше здоров'я і здоров'я вашої дитини. У разі чого, вас можуть направити до фахівця в галузі перинатології, генетики, педіатрії тощо.

3.

Підберіть з лікарем необхідний пакет з ведення вагітності. Наприклад, в пологовому будинку «Лелека» разом з базовими пакетами спеціально розроблений пакет з ведення вагітності «Максимальна турбота» для пацієнтів з факторами, які можуть підвищити ризик вагітності. Це дуже важливо.

4.

Дотримуйтеся здорової дієти. Під час вагітності вам знадобиться більше фолієвої кислоти, кальцію, заліза та інших життєво важливих поживних речовин. Щоденний прийом пренатальних вітамінів поповнить їх запаси. Проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо у вас є особливі потреби в харчуванні через захворювання, наприклад, діабет.

5.

Набирайте масу з розумом. Набір необхідної маси зможе підтримати здоров'я вашої дитини і спростити процес позбавлення від зайвих кілограмів після пологів. Обговоріть зі своїм лікарем правильну стратегію.

6.

Уникайте речовин, які підвищують чинники ризику. Ви палите? Киньте! Алкоголь і наркотики також заборонені. Проконсультуйтеся з вашим лікарем, перш ніж почати або припинити прийом лікарських препаратів або харчових добавок.

7.

Програми з планування вагітності в «Лелеці»

Пакети Планування вагітності в пологовому будинку «Лелека» в Києві

Пакети «Плануємо вагітність»

Виношування і народження малюка відповідальний період в житті жінки і на пряму залежить від стану її здоров'я.

Лікарі жіночої консультації пологового будинку «Лелека», для майбутніх мам, розробили програми «Плануємо вагітність».

В пакети входять:

  • лабораторні дослідження;
  • функціональна діагностика;
  • консультації та огляд у лікарів.

За результатами обстеження лікарі складуть індивідуальний план рекомендацій.

Для зручності наших пацієнток розроблено 3 програми:

  • Плануємо вагітність. Разом з «Лелекою»;
  • Плануємо вагітність. За першим «лелечатком»;
  • Плануємо вагітність. У Лелеку за братиком чи сестричкою.

Пакети відрізняються один від одногоо наповненням. Детальніше про наповнення пакетів та їх вартість за посиланням.

Пакет «Плануємо вагітність» від пологового будинку «Лелека» допоможе майбутній мамі правильно підготуватися до такого відповідального періоду життя – виношування та народження малюка.

Пакети Планування вагітності в пологовому будинку «Лелека» в Києві

Пакет «Відповідальне батьківство»

Пакет «Відповідальне батьківство» – це генетичний скринінг носійства прихованих мутацій на найбільш поширені в Україні мутації: СМА (спинна м'язова атрофія) і муковісцидоз.

  • Спинна м'язова атрофія (СМА) – дуже складне нервово-м'язове захворювання, що супроводжується втратою мононейронов і атрофією м'язів, що призводить до ранньої смерті. СМА має різні рівні інтенсивності прояву, але для всіх них характерна втрата рухливості.
  • Муковісцидоз – це важке вроджене захворювання, що характеризується ураженням екзокринних залоз і викликає патологію дихальних органів і травної системи.

На жаль, ці хвороби пов'язані з високим рівнем смертності та інвалідизації дитини. Існуючі методи лікування СМА занадто дорогі та недоступні абсолютній більшості населення України. Лікування муковісцидозу також досить дороге і малоефективне.

Завдяки скринінгу можна визначити ймовірність того, успадкує дитина генетичне захворювання чи ні і заздалегідь прийняти обґрунтоване рішення.

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Питання-відповідь

З чого почати?

На етапі планування вагітності надзвичайно важливо пройти комплекс заходів із діагностики та корекції стану здоров’я майбутніх батьків. Починати його необхідно щонайменше за 3 місяця до планованого зачаття – саме стільки часу потрібно на проходження медичних обстежень та корекцію способу життя й харчування. 

Що слід в першу чергу врахувати, щоб народити здорову дитину?

Перш за все майбутнім батькам потрібно переконатися у відсутності у себе інфекцій, що передаються статевим шляхом та захворювань, що перешкоджають зачаттю, а також дізнатися про спадкові захворювання в родинах.

Якщо вагітність планується від чоловіка старше 40 років та/або жінки старшої 35-ти, корисним буде звернутись і до генетика.

Яких вузьких спеціалістів окрім акушера-гінеколога ми радимо пройти ?

Терапевт – лікар загального профілю, тому його огляд допоможе виявити наявність соматичних захворювань. Для того, щоб клінічна картина була повною, бажано перед консультацією здати загальний аналіз крові та сечі. Лікар збере анамнез, вислухає скарги (якщо вони є), і оцінить результати діагностичних досліджень.  

 Жінкам бажано додатково пройти огляд мамолога та зробити УЗД молочних залоз. Це орган, який дуже залежить від гормонів, тому під час вагітності він зазнає значних змін. Якщо у жінки є мастопатія чи пухлинні новоутворення в грудях, то про це краще знати до планування, щоб мати змогу своєчасно пройти лікування.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон