ua
Личный кабинет
Відділення новонароджених

Відділення новонароджених

Пологовий будинок «Лелека» володіє всім необхідним для якісного медичного обслуговування в галузі перинатальної медицини. Ми проводимо спостереження і надаємо медичну допомогу всім новонародженим з різною патологією, а також передчасно народженим малюкам протягом неонатального періоду.

Медична допомога для новонароджених:

Народження дитини

Народження дитини

Огляд новонароджених висококваліфікованими лікарями-неонатологами

З першого подиху малюка оточують теплотою і турботою висококваліфіковані лікарі-неонатологи. Відразу, після народження малюка, лікар оцінює стан дитини за шкалою Апгар.

Більшість здорових новонароджених отримують 7-8 балів при народженні, з плином хвилин оцінка зростає до максимальної - 10. Якщо малюк набирає менше 7 балів, неонатологічна служба проводить необхідні реанімаційні методи підтримки життєзабезпечення новонароджених. Відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених обладнано необхідною медичною технікою, системою відеоспостереження, найголовніше - кваліфікованою і цілодобовою медичною допомогою.

Інтенсивна терапія для недоношених діток

Недоношеним діткам з 22 до 34 і більше тижнів, які потребують інтенсивної терапії, надається неанотоологічна допомога в необхідному обсязі і, в разі потреби, передбачає можливість перебування дитини протягом 28 днів у відділенні інтенсивної терапії безкоштовно. Недоношеним діткам показано застосовувати добовий моніторинг церебральних функцій для діагностики порушень розвитку центральної нервової системи у новонароджених. Використовується автоматизовані системи моніторингу кровообігу, тиску і стану крові новонародженого.

Догляд за дитиною

Догляд за дитиною

Перший контакт дитини з батьками

Основні принципи в пологовому будинку «Лелека» - максимальне спільне перебування матері і дитини, максимальна підтримка грудного вигодовування. Контакт матері і дитини починається з перших хвилин життя: лікарі прикладають дитину до грудей матері в пологовому залі, і він залишається з мамою протягом 2 годин, потім маму і малюка разом переводять в післяпологову палату.

Після кесаревого розтину дитину віддають на груди батькові. Так званий «тепловий ланцюжок» дуже важливий для діток, він стимулює грудне вигодовування, зменшує агресивність інтенсивної терапії, сприяє формуванню раннього психоемоційного контакту дитини з батьками.

Допомога лікарів-неонатологів в післяпологовий період

У післяпологовий період, мамі надають цілодобовий нагляд за дитиною досвідченими лікарями-неонатологами і медичними сестрами, допомагають у догляді за малюком в пологовому будинку і після виписки, консультують з грудного вигодовування. Перебуваючи в пологовому будинку, маму і малюка повністю забезпечують необхідними медикаментами, засобами особистої гігієни. Якщо є необхідність в годуванні дитини сумішшю - ми надаємо дитяче харчування. Якщо у мами раніше був досвід годування сумішшю і є свої переваги - враховуємо побажання матері. У пологовому будинку є електромолокоотсоси.

Неонатальний скринінг

У пологовому будинку «Лелека» проводиться обов'язковий поглиблений неонатальний скринінг – обстеження всіх новонароджених дітей для виявлення ряду захворювань, рання діагностика яких важлива в періоді новонародженості:

Пульсоксиметрія – ранній скринінг критичних вроджених вад серця (проводиться через добу після народження)

Розширений генетичний скринінг на 26 спадкових захворювань обміну речовин

Аудіологічний скринінг у новонароджених з метою ранньої діагностики порушень слуху методом отоакустичної емісії (проводиться на 2-3 добу після народження)

Вакцинація

Вакцинація

У перші дні життя дитині, за згодою батьків і за відсутності протипоказань, роблять вакцинацію від туберкульозу і від гепатиту Б. Вакцини імпортного виробництва - країна Болгарія і Бельгія. Дитина знаходиться на чуйному контролі лікаря-неонатолога після проведеної вакцинації.
Згідно з медичними протоколами і міжнародним стандартам в перші години життя всім діткам рекомендується внутрішньом'язова ін'єкція вітаміну К для уникнення кровотеч у новонароджених.

Чому лелека?

Сучасні методи ранньої профілактики
Сучасні методи ранньої профілактики

- Система NeoPuff в пологовому залі
- Замісна терапія штучними сурфактантами
- Вакцинація новонароджених

Лікування новонароджених дітей, що входять в групу високого ризику
Лікування новонароджених дітей, що входять в групу високого ризику

- Інтенсивна терапія і реанімація
- Всі види респіраторної терапії від неінвазивної респіраторної підтримки до штучної
- Вентиляція легенів, включаючи високочастотну осцилляторну вентиляцію
- Замісна терапія штучними сурфактантами
- Інфузійна терапія
- Парентеральне, або внутрішньосудинне харчування
- Штучне переливання крові
- Раціональна антибактеріальна терапія
- Імунокоригуюча терапія під контролем лабораторних показників імунного статусу

Новітні методи ранньої діагностики
Новітні методи ранньої діагностики

- Біохімічний генетичний скринінг
- Пульсоксиметрія - ранній скринінг вроджених вад серця
- Нейросонографія
- Ехокардіографія
- УЗД органів черевної порожнини
- Амплітудно-інтегрована ЕЕГ, динамічний скринінг ураження мозку
- Неонатальний скринінг слуху

Політика знижок

до 20% знижка на пакети з ведення пологів

Детальніше

Відгуки про нас

Інесса

Велика подяка Вашому колективу за уважність, терпіння, оперативність реагування, та професіоналізм та підтримку!!! За другою дитинкою тільки до ВАС!!! Окрема подяка Шемякіній Наталі Миколаївні -...

Залишити відгук

Мария

Я хочу выразить огромную благодарность родильному дому "Лелека", акушерскому отделению за их проффесионализм и человеческое отношение, за то, что благодаря Вам на свет появилась наша дочка!...

Залишити відгук

Юлія

Надзвичайно вдячна акушерам, що приймали в мене пологи, Дуді Катерині Михайлівні та чудовій акушерці, чиє повне ім'я, на жаль не пам'ятаю, здається Марина. Чудові професіонали, що допомогли мені...

Залишити відгук

Катерина

Велика подяка Коваленку Миколі Миколайовичу та Савці Тарасу Романовичу за чудову і гарно проведену операцію по КР. Велика подяка Гріжимальському Євгенію Вікторовичу за підтримку під час операції...

Залишити відгук

Виктория

Спасибо, что были с нами в такой важный день. Спасибо за помощь, поддержку и заботу! Обязательно буду Вас всем рекомендовать! За детьми только к Вам :) Спасибо!

Залишити відгук

Відео Відділення

Пологовий будинок "Лелека"
Відчуйте радість материнства разом з "Лелекою"!
Відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених у "Лелеці"

Питання - Відповідь

Коли відкрився пологовий будинок «Лелека»?

З 12 грудня 2016 року в пологовому будинку «Лелека» відкрилося відділення жіночої консультації.
З 19 грудня 2016 року – акушерське відділення.
Оперативна гінекологія - успішно функціонує з січня 2017 року.

Що означають промоційні знижки?

В Пологовому будинку «Лелека» до 31.03.2018 діє оновлена політика знижок. Детальну інформацію ви можете отримати в контакт-центрі або за посиланням

Надаються знижки іноземним громадянам?

Промо знижки в пологовому будинку «Лелека» діють лише для громадян України.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нам за телефоном:
(044) 390-34-44