Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
ua
Личный кабинет
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
ua
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
Залишити відгук
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека

Про пологовий будинок Лелека

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» — це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну та неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

24 червня 2014 року, в день, коли закладався фундамент будівлі, в якій сьогодні з'являються на світ нові люди, її ідейні натхненники, проектувальники, інвестори і співробітники поставили свої імена під листом, капсула з яким лежить в основі пологового будинку.

Жінки, які бажають, щоб їх пологи пройшли безпечно і з професійним супроводом, можуть звернутися до нас - в приватний пологовий будинок в Києві — "Лелека".

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» — це сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

Лелека у цифрах
 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Медичне страхування

  Пологовий будинок «Лелека» - єдиний в Україні медичний заклад, який надає акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу своїм пацієнтам із запровадженою системою страхування медичних ризиків:

  • Страховий поліс "Захищена вагітність"
  • Страховий поліс "Безпечні пологи"
 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Медична безпека

  Пологовий будинок "Лелека" акредитований Joint Commission International (JCI) - найпрестижнішою спільнотою у світі, яка проводить аудит на відповідність медичного закладу високому рівню безпеки для пацієнтів. Новітнє обладнання, інноваційні підходи, сучасні технології, а також міжнародні протоколи лікування впроваджені в роботу пологового будинку у всіх відділеннях.

 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Висококваліфікована медична допомога

  У пологовому будинку «Лелека» надають медичну допомогу пацієнтам з діагнозами різної складності, в тому числі і з патологіями. Потужна медицина, досвідчені фахівці і страхування ризиків - це складові, які дають можливість надати якісну і своєчасну допомогу вагітним жінкам з високим ступенем ризику.

 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Надання медичної допомоги за принципом «все включено»

  У пологовому будинку розроблені комплексні пакети зі спостереження вагітності, ведення пологів, оперативних гінекологічних втручань, а також з планування вагітності і профілактичних оглядів жінки. Комплексні пакети включають  медичну допомогу, харчування, медикаменти, а також необхідні мамі і малюкові предмети гігієни.

 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Партнерські пологи

  Команда пологового будинку «Лелека» вітає партнерські пологи і забезпечує партнера всім необхідним для участі. Підготовку до партнерських пологів наші пацієнти проходять на заняттях школи відповідального батьківства.

 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Безпека новонароджених дітей

  У пологовому будинку "Лелека" є повноцінне відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. Команда досвідчених лікарів відділення займається спостереженням, виходжування, лікуванням та реабілітацією новонароджених (передчасно народжених та новонароджених з різною патологією) з використанням сучасних технологій, обладнання і міжнародних протоколів.

 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Епідеміологічна безпека

  У пологовому будинку "Лелека" реалізовані сучасні підходи для забезпечення епідеміологічної безпеки (від стерилізаційного відділення та спеціального очищення повітря в усіх операційних до власної пральні), яка є одним з індикаторів якості надання медичної допомоги.

 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
  Сучасні методи знеболення

  Знеболення пологів в пологовому будинку "Лелека" максимально спрямоване на забезпечення комфортних умов для жінки, що народжує і дозволяє уникнути сильного болю і стресу:

  • регіонарна аналгезія (епідуральна анестезія);
  • знеболення за допомогою закису азоту;
  • пацієнт-контрольована епідуральна аналгезія;
  • VR-технології для знеболення пологів.
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
"Лелека" - золотий стандарт якості медичної допомоги

Пологовий будинок "Лелека" має репутацію безпечного та доступного приватного пологового будинку в Україні,
і не тільки.

На всіх етапах появи малюка, Ви відчуєте себе в цілковитій безпеці, тому що, пологовий будинок "Лелека" — єдиний медичний заклад в Україні, який має Золоту медаль якості від акредитаційної комісії Joint Commision International.

Акредитація JCI — це золотий стандарт якості в охороні здоров'я, по всьому світу, тому володіючий нею медичний заклад може з гордістю носити звання клініки з самої висококваліфікованою медичною допомогою.

Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека Що означає акредитація пологового будинку "Лелека" для самих пацієнтів:
 • Гарантія безпеки;
 • Якість медичного обслуговування, відповідне суворим міжнародним стандартам;
 • Сучасна методика лікування;
 • Ефективний менеджмент і чіткий обіг інформації;
 • Висококваліфіковані лікарі та медичний персонал;
 • Дотримання вимог до безпеки будівлі і обладнання;
 • Швидке діагностування і регулярний огляд на предмет тривожних симптомів.

Лічильник народження

У нас народилося 7718 малюків

3967 хлопчиків
3751 дівчаток

Напрямки

День відкритих дверей
Оберіть, що вас цікавить
На онлайн-зустрічах ми даруємо знижки до 10% на пакети з ведення пологів! знижки
Вернуться к регистрации
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
Благодарим вас за регистрацию на “День открытых дверей”.
Ожидайте ссылку за час до начала мероприятия на Ваш электронный адрес.
на главную
Спецпропозиції

Наша команда

Медичний директор пологового будинку «Лелека» Досвід 35 років Детальніше
Заступник медичного директора з лікувальної роботи, лікар – акушер-гінеколог Досвід 37 років Детальніше
Заступник медичного директора з неонатології Досвід 35 років Детальніше
Завідувач акушерського відділення, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Досвід 29 років Детальніше
Уся команда
Екстренна допомога: 044 390 32 22
044 390 34 44 044 390 34 44
info@leleka.com.ua

Запис на прийом

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Найближчі події
Розклад найближчих днів відкритих дверей
 • 20 квітня
  17:00
  Ведення вагітності. Online
 • 22 квітня
  17:00
  Ведення пологів. Online
Нам довіряють
Екатерина

Вы лучшие во всех отношениях - от ведения беременности и фантастических докторов до подхода к пациенту в отношении питания. Это космос! Мой доктор - Тахтаулова Зоряна Ивановна, превосходный врач, благодарю ее. Специалисты, которые принимали роды, - просто феи. И ваша кухня - это...

Валентина

Особиста подяка лікарю Шумейко Лілії Іванівні за сучасний підхід до пацієнта, гумор та постійну підтримку. Також дякую лікарю Грицьку Віктору Степановичу за професіоналізм та чуйність. Окремо хочу подякувати акушерці Шерекіній Любові Іванівні - її ім'я відповідає її професії.  "Лелеку" я...

Наталія

Дуже вдячні пологовому будинку «Лелека» за чуйність, пильність, увагу, професіоналізм. Бажаємо тільки процвітання, якомога більше задоволених пацієнтів та багато маленьких діточок здорових. Особисті подяки: лікарям Заєць Наталії Іванівні, Кіпіані Маріне Венедиктівні, акушерці...

Анна

Мои роды принимала доктор Шемякина Наталья Николаевна. И они прошли великолепно! Все как я и мечтала: без анестезии, без ненужных вмешательств, в спокойной обстановке. Благодарю!

Ольга

Огромное спасибо за профессионализм и участие доктору-анестезиологу Будник Наталье Николаевне! Такого участия и теплоты я не ожидала даже в «Лелеке». Она заглядывала к нам несколько раз без просьб и проявила большое участие эпидуральная анестезия прошла плавно и легко, роды стали...

Анна

Я висловлюю дуже велику подяку лікарю Грицько Віктору Степановичу за його гуманність, чуйність, індивідуальний підхід, професіоналізм, доброту, вміння максимально зрозуміло викладати думку пацієнту з медичної спеціалізації. Ні з ким окрім Віктора Степановича я б не погодилась на кесарів розтин...

Евгения

Выражаю огромную благодарность за вашу заботу, качественную работу и приятный персонал. Мы вернулись к вам спустя 1,6 года после первых родов и заметили улучшение в работе персонала к пациентам. Очень отзывчивый, приветливый и приятный персонал. Отдельное спасибо доктору Шемякиной Наталье...

Лідія

Щиро дякую всьому персоналу Пологового будинку "Лелека". Дякую, що під час пологів та після я ні на хвилину не засумнівалась у вашому професіоналізмі. Дякую за чудові, легкі пологи, комфортні умови щирість та доброту. Буду всім вас рекомендувати. Ви - найкращі!

Комплексна підтримка жінок в період вагітності, кваліфікована організація і супровід пологів — це основна спеціалізація нашого пологового будинку, де всі молоді мами отримують повну медичну допомогу з індивідуальним підходом лікарів.

Кожна жінка повинна розуміти, що вибираючи приватні пологові будинки в Києві, в такі відповідальні моменти життя, як для мами, так і малюка, дуже важливо звернути увагу на найголовніше, а саме стандарти медичної, епідеміологічної, психологічної та фізичної безпеки. Про стандарти пологового будинку "Лелека" Ви можете почути з перших вуст генерального директора Зукіна Валерія Дмитровича, в інтерв'ю.

Адже свій вибір ви робите лише один раз, а значить, варто задуматися, де, як і з ким, ваш малюк зможе легко і надійно пройти свій шлях народження.

Головна місія приватного пологового будинку "Лелека" — завжди відповідати золотому стандарту і бути кращим прикладом акушерсько-гінекологічного та неонатологічного медичного закладу в Україні з власною навчальною базою для лікарів.

Де завжди основним завданням залишається — кваліфікована допомога в народженні дитини та повна турбота про пацієнтів.

Ми знаємо, що приватні пологові будинки в Києві не завжди бажають вести вагітність і пологи у жінок з високим ступенем ризику, проте для нас це не є «катастрофою» і ми готові комплексно підтримати жінку і надати їй і маляті медичну допомогу, в будь-який, навіть в самій складній і нестандартній ситуації.

У пологовому будинку "Лелека" впроваджені:

Команда пологового будинку «Лелека» комплексно супроводжує жінок, надаючи медичну допомогу з супутніми захворюваннями на етапах планування вагітності, під час вагітності і після пологів за напрямками:

Лелека рекомендує
31.03.2021 11:12

Весна у "Лелеці" не закінчується!

SPRING  LELEKA MOM - наша весняна пропозиція, яку ми продовжили до кінця КВІТНЯ , щоб порадувати наших пацієнтів приємними подарунками та емоціями. Весна...

23.03.2021 15:28

ШКОЛА ДИТЯЧОЇ БЕЗПЕКИ

Вже 1 квітня стартує новий проект «ШКОЛА ДИТЯЧОЇ БЕЗПЕКИ» від «Лелеки» на нашому Telegram каналі https://t.me/leleka_clinic  ...

25.02.2021 13:45

Весняна пропозиція "SPRING LELEKA MOM"

Зустрічайте нашу весняну пропозицію - SPRING LELEKA MOM! Весна - це час позитивних змін, натхнення, краси та звичайно появи НОВОГО ЖИТТЯ! З великою радістю...

08.02.2021 14:00

Дні відкритих дверей з подарунками

З нагоди Дня Валентина ми організовуємо Дні відкритих дверей з подарунками для кожного учасника!  Ви обов’язково матимете нагоду скористатися нашими...

04.02.2021 14:35

Проект: Я- свій оберіг

Я — свій оберіг. Сьогодні Всесвітній день боротьби з раком. Рак шийки матки займає 2-ге місце у світі серед причин смертності молодих жінок, що мають...

04.02.2021 11:00

Профілактичні гінекологічні огляди у...

Профілактичні гінекологічні огляди (гінекологічні check-up пакети) необхідно проходити не рідше 1 разу на рік. Такі профілактичні огляди гінеколога дозволяють...

02.02.2021 16:32

Харчова алергія

Харчова алергія  – надмірна реакція імунної системи на компоненти їжі у генетично схильної людини. На сьогодні профілактика харчової алергії є важливим...

29.01.2021 16:16

Зустрічайте романтичні компліменти від...

Зустрічайте романтичні компліменти від “Лелеки”! З нагоди найромантичнішого свята  - Дня...

14.01.2021 16:21

Ведення вагітності від 2 448 грн на місяць!

З 15 до 31 січня у пологовому будинку “Лелека” діє спеціальна пропозиція на пакети з ведення вагітності! У пацієнтів є безпрецедентна можливість...

05.01.2021 10:57

Онлайн-консультація лікаря пологового...

Запрошуємо Вас на онлайн-консультацію до лікарів пологового будинку "Лелека": - акушера-гінеколога; - терапевта; - ендокринолога; - дієтолога На...

Почему выбрать роддом «Лелека» на роды:

Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
 • "Лелека" — єдина в Україні госпітальна установа, акредитована JCI — золотий стандарт якості в охороні здоров'я в усьому світі;
 • Інноваційне обладнання та професійна команда лікарів;
 • Запроваджене медичне страхування мами і дитини, страхування на випадок передчасних пологів;
 • Великий досвід ведення пологів будь-якого ступеня складності;
 • Надання медичної допомоги за принципом "все включено" — забезпечення мами і малюка всім необхідним під час перебування в пологовому будинку;
 • Сучасне відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених на рівні пологових будинків Європи;
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
 • Сучасні методи знеболювання під час пологів;
 • Затишні і комфортні пологові зали з індивідуальними relax-кімнатами;
 • Організація партнерських пологів;
 • Власна лабораторія, яка працює 24/7;
 • 5-ти разове харчування пацієнтів від власного ресторану;
 • Можливість оформлення розстрочки / оплати частинами від Monobank;
 • Сучасна діагностика новонароджених в перші дні життя;
 • Неонатальний скринінг для новонароджених на 42 метаболічних захворювання;
Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
 • Комфортні умови перебування в палатах;
 • Виклик невідкладної швидкої медичної допомоги для термінової госпіталізації;
 • Розташування в рекреаційній зоні Києва (Пуща-Водиця);
 • Заняття в школі відповідального батьківства;
 • Прозорість вартості надання медичної допомоги з офіційною оплатою рахунку в касу;
 • Оформлення офіційного договору з зазначеними обов'язками і правами, як пацієнтів, так і медичного закладу.
 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека
 • Приватний пологовий будинок в Киеві - Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон
Пологовий будинок. Жіноча консультація, Оболонський р-н
м. Київ Оболонський р-н,
вул. Квітки Цісик, 56
Жіноча консультація, Печерський р-н
м. Київ, бульвар Лесі Українки, 23-Б
(2-й поверх)
Жіноча консультація, клініки-партнера "Надія"
м. Київ Солом'янський р-н,
вул. Максима Кривоноса, 19А