ua
Личный кабинет
Ведення вагітності

Ведення вагітності

У відділенні жіночої консультації акушер-гінекологи пологового будинку «Лелека» з особливою увагою і турботою ставляться до жіночого здоров'я, в своєму арсеналі лікування застосовують високоефективні і безболісні методи діагностики, профілактики та лікування гінекологічних захворювань, зберігаючи репродуктивну функцію жінки.

Відділення жіночої консультації

Спостереження вагітності
Спостереження вагітності
Діагностика і рішення проблем жіночого здоров'я
Діагностика і рішення проблем жіночого здоров'я
Питання профілактики гінекологічних захворювань
Питання профілактики гінекологічних захворювань
Ведення вагітності

Ведення вагітності

Ведення вагітності в пологовому будинку «Лелека» – це комплексне спостереження за здоров'ям мами і майбутньої дитини, професійний підхід і дбайливе ставлення на всіх етапах вагітності.

- Нагляд за вагітністю будь-якої складності;
- Проведення розрахунку Вашого індивідуального ризику хромосомних аномалій плоду;
- Дослідження каріотипу плоду і генетичних аномалій плоду неінвазивними та інвазивними методами (при підвищеному ризику - хромосомних аномалій плоду);
- Проведення фетальної телеметрії (дистанційний запис і оцінка кардіограми плоду з метою визначення його функціонального стану);
- Проведення пізнавальних занять у школі відповідального батьківства;
- Проведення консультацій співробітниками пологового стаціонару «Лелека» і лікарями інших спеціальностей.

Пакетні пропозиції

Пакетні пропозиції

Пакетні пропозиції по веденню вагітності

Наші програми розроблені для жінок, які перебувають на 6 тижні вагітності і відповідають основним стандартам і рекомендаціям Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), а також рекомендацій і досвіду провідних репродуктологів, акушер-гінекологів, генетиків, психологів усього світу. Зупиняючи вибір на одній з програм по веденню вагітності, Ви перебуваєте під наглядом лікаря протягом всього терміну. На консультації, акушер-гінеколог допоможе пояснити детальні відмінності в програмах і підібрати оптимальну, з урахуванням терміну вагітності, фізіологічних особливостей організму.

Направлення лікаря

Лікар направляє на лабораторні та інструментальні дослідження, направляє до вузькопрофільних спеціалістів по необхідності, контролює перебіг вагітності, щоб уникнути ризиків при виношуванні і пологах. Пацієнтки, які спостерігають вагітність в пологовому будинку «Лелека», отримують знижку на пакети з родопомочі. Додаткова інформація в розділі ціни.

Програми ведення вагітності

Політика знижок

до 20% знижка на пакети з ведення пологів

Детальніше

Відгуки про нас

Оксана

Спасибо за Ваш уровень! Куда лучше - не представляю. :) Вам решать, но оставайтесь такими же профи во всех направлениях! А это тоже стоит сил. Еще раз спасибо, я - счастлива! :) Ура!!!

Залишити відгук

Юлия

Хочется пожелать Вам процветания, успехов и всего самого наилучшего. Огромное спасибо всему коллективу "Лелеки", благодаря Вам, такое впечатление, что я была не на родах, а просто приехала к вам...

Залишити відгук

Оксана

Я ніколи не почувала себе такою захищеною у період пологів, а також після народження дитини. Я на своєму досвіді можу сказати, що всі лікарі, які працюють в пологовому будинку "Лелека" дуже...

Залишити відгук

Відео Відділення

Пологовий будинок "Лелека"
Відчуйте радість материнства разом з "Лелекою"!
Відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених у "Лелеці"

Питання - Відповідь

Коли відкрився пологовий будинок «Лелека»?

З 12 грудня 2016 року в пологовому будинку «Лелека» відкрилося відділення жіночої консультації.
З 19 грудня 2016 року – акушерське відділення.
Оперативна гінекологія - успішно функціонує з січня 2017 року.

Надаються знижки іноземним громадянам?

Промо знижки в пологовому будинку «Лелека» діють лише для громадян України.

Як стати на облік з ведення вагітності в «Лелеці»?

Оптимальний варіант – записатися на консультацію до акушер-гінеколога «Лелеки». Після консультації наш акушер-гінеколог зможе порекомендувати один з пакетів зі спостереження вагітності. При оплаті пакета, вартість консультації буде врахована у вартість будь-якого пакету.

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нам за телефоном:
(044) 390-34-44