ua
Особистий кабінет
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. Лікар-анестезіолог дитячий, неонатолог, педіатр вищої категорії Гордєєва Наталія Миколаївна
ua
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. Лікар-анестезіолог дитячий, неонатолог, педіатр вищої категорії Гордєєва Наталія Миколаївна
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. Лікар-анестезіолог дитячий, неонатолог, педіатр вищої категорії Гордєєва Наталія Миколаївна

Гордєєва Наталія Миколаївна

Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. Лікар-анестезіолог дитячий, неонатолог, педіатр вищої категорії
Досвід роботи - 24 роки
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

1999 р. – закінчила Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця.

1999-2000 рр. – закінчила інтернатуру НМАПО ім. Шупика за спеціальністю «Дитяча анестезіологія».

2019 р. – після проходження відповідних курсів підвищення кваліфікації та попередніх атестацій присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю.

 

Професійний досвід

1999-2022 рр. – лікар-анестезіолог дитячий відділення реанімації та анестезіології для новонароджених дітей з ліжками виходжування для недоношених дітей КМДКЛ №2 у м. Києві.

2018-2022 рр. – лікар-анестезіолог дитячий відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених у Пологовому будинку «Лелека», м. Київ.

З 2022 р. – завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених у Пологовому будинку «Лелека», м. Київ.

Категорія

Дитяча анестезіологія – вища кваліфікаційна категорія

 

Стажування, конференції, семінари

2014 р. – участь у роботі VI міжнародного Конгресу неонатологів України «Актуальні питання неонатології», Київ.

2015 р. – участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина: перспективи та інноваційні технології медичної допомоги новонародженим».

2016 р. – участь у міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні. Досягнення, перспективи», Київ.

2017 р. – науковий симпозіум із міжнародною участю «Медико-психологічне, правове та біоетичне забезпечення медичної допомоги новонародженим».

2017 р. – навчання на науково-практичному семінарі «Сучасні аспекти діагностики ішемічних та гіпоксичних станів у перинатальному періоді».

2018 р. – проходження тренінгу «Надання першої невідкладної допомоги».

2019 р. – Тренінги BLS, NLS.

2016-2021 рр. – Участь у міжнародних семінарах «Колиски надій».

2021 р. – Тренінги NLS, грудне вигодовування.

2021 р. – ТУ «Неврологія сучасні практики у неонатології».

2023 р. – участь в семінарі «Багатогранна алергологія з Оленою Шарікадзе», ГО «УААМ», Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика.

 

Членство в організаціях, асоціаціях

«Асоціація неонатологів України»

До списку

Відгуки

Щиро дякуємо Гордєєвій Наталії Миколаївні за ведення нашої донечки! Надзвичайно турботлива та професійна, добра! А ще завжди на звʼязку 24/7, завжди надасть правильну консультацію та поради! Найкращий педіатр!
Дуже вдячні Наталії Миколаївні за спостереження нашої донечки. Дуже професійна, турботлива, завжди допоже та підкаже у любий час! Завжди відповідальний підхід та дуже доброзичливе ставлення. Дякуємо від усієї душі за уважне таке ставлення!!!
Дуже дякую Коваленко Миколі Миколайовичу за чудові другі пологи! Лікар від Бога! Все пройшло швидко і з боку лікаря - професійно, Микола Миколайович заспокоював і відволікав. В перші пологи взагалі, вважаю, врятував мені дитину. Син застряг, Микола Миеолайович дуже вчасно зреагував, за що я йому безмежно вдячна. Тому, коли обирала лікаря, то обрала його. Дуже рекомендую! Чудова скромна людина, приємний лікар і професіонал високого класу! Ще...

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон