Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
2003-2009 рр. – Навчалась у Національному медичному університеті імені О.О.Богомольця.
2009-2011 рр. – Інтернатуру проходила на базі кафедри неонатології НУОЗУ імені П.Л. Шупика.
2011-2022 рр. – працювала лікарем-неонатологом у відділенні неонатології з ліжками інтенсивної терапії центру акушерства та гінекології КНП «Лікарня інтенсивного лікування Боярської міської ради».
Володію всіма необхідними практичними навичками в неонатології. Постійно удосконалюю свої знання.
2015 р. – ПАЦ, присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії. Отримала сертифікат про проходження програми з початкової та реанімаційної допомоги новонародженим. ТУ «Вроджені вади серця: клініка, діагностика, хірургічне лікування».
2016 р. – ТУ «Бронхолегенева дисплазія».
2017 р. – ТУ «Штучна вентиляція легень у новонароджених».
2018 р. – ПАЦ – присвоєння І кваліфікаційної категорії. Отримала сертифікат про проходження програми з початкової та реанімаційної допомоги новонародженим.
2019 р. – ТУ «Профілактика та заходи боротьби з внутрішньо лікарняними інфекціями».
2020 р. – Спеціалізація з УЗД. ТУ «Профілактика вертикальної трансмісії ВІЛ-інфекції від матері до дитини. Особливості ведення новонароджених від ВІЛ-інфікованих матерів». «Клінічні випадки в неонатології – мультидисциплінарний підхід». «Невідкладне УЗД».
2021 р. – ТУ «Актуальні питання неонатології в клінічній практиці педіатра та лікаря загальної практики сімейної медицини». «УЗД в педіатрії». «Клінічні випадки в неонатології». «Нейросонографія. Частина 2. Внутрішньошлуночкові крововиливи». «Ургентна сонографія легенів і грудної клітини при респіраторних захворювань новонароджених». «Ультразвукова діагностика при синдромі гострого живота у дітей». «Впровадження в медичну практику протоколів лікування алергічних захворювань в практиці лікаря загальної практики». «Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування поширених захворювань в практиці педіатра та сімейного лікаря».
2022 р. – ТУ «Виходжування передчасно народжених дітей із застосуванням методу «мати-кенгуру» та катамнестичним спостереженням після виписки», «Основи нейросонографії», «Ехокардіографія вроджених вад серця», «Школа неонатолога. Сепсис та антибіотикорезистентність», «Інновації в неонатології», «Неонатологія та педіатрія на стику спеціальностей», «Грудне вигодовування під час війни: стратегія порятунку дітей», «ІV Конгрес Української академії педіатричних спеціальностей PRIME PEDIATRICS 2022».
Світлана Анатоліївна володіє всіма необхідними практичними навичками в неонатології. Постійно удосконалює свої знання.
Про свою професію Світлана Анатоліївна говорить: «Дуже люблю свою професію. А ще більше – гучний крик новонародженої дитини та щасливі посмішки батьків».
До списку
Реєстрація успішна!
З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!