ua
Особистий кабінет
Відгуки про нас страница 2 | Медіацентр
ua
Відгуки про нас страница 2 | Медіацентр

Відгуки про нас

Висловлюю свою щиру подяку, педіатру, Андреєва Яна Іванівна! Дуже високий рівень професіоналізму, уважність до кожної деталі, чуйне ставлення до дитинки. Щира, привітна, добродушна людинка. Лікар з ВЕЛИКОЇ букви! Я дуже задоволена і безмежно вдячна! Всім щиро раджу!!! А Яні Іванівні дай Бог міцного здоров'я, щастя та многая і благая літ!
Велика подяка, Любота Роману Викторовичу, за високий рівень проффесіоналізму, лікар з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!
СВІТЛАНА ДУЖЕ ВІХОВАНИЙ ТА КОМПЕТЕНТНІЙ СПІВРОБІТНИК,ЧУЙНА, ДОБРА ТА ЗАВЖДИ ВВІЧЛИВА
Анастасія Максимівна - неймовірний лікар! Дуже довго шукала саме такого! Поєднання професіоналізму, чуйності, уваги до деталей і найголовніше - бажання допомогти. Обовязково знову буду звертатись саме до Анастасії Максимівни!
Відгуки про нас страница 2 | Медіацентр
Світлана Тарабарова: «Мені пощастило тричі стати мамою, і тричі з нами була Лелека»
Щиро дякуємо Гордєєвій Наталії Миколаївні за ведення нашої донечки! Надзвичайно турботлива та професійна, добра! А ще завжди на звʼязку 24/7, завжди надасть правильну консультацію та поради! Найкращий педіатр!
Відвідувала процедуру у Анастасії масаж для ???????? це супер масаж. Руки ???????? масаж який розслабив на повну. Результат ідеальний)! Рекомендую ????????
ЗНАЮЧИ ЦЮ ПРЕКРАСНУ ЛЮДИНУ, ЯК ФАХІВЦЯ СВОЄЇ СПРАВИ, ЯНА ІВАНІВНА ЗАВЖДИ НАДАЄ ГАРНІ ПОРАДИ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ДІТОК, А Й ДЛЯ ДОРОСЛИХ ЛЮДЕЙ, ЦІНУЄМО І ПОВАЖАЄМО ЇЇ ЗА ЇЇ РОБОТУ!!!!
Ходимо до цього лікаря майже з народження, дуже допомагає, надає всю інформацію, піклується і переживає за дитинку, коли та хворіє.
Відгуки про нас страница 2 | Медіацентр
Про ведення вагітності у «Лелеці» ─ відгук Світлани Тарабарової

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон