Feedback | Media-center | Main page

en
Личный кабинет

Reviews about us

Юлія

21.09.2019
Дякуємо всім за уважність, професіонализм, чуйність. Все пройшло на високому рівні. Дуже задоволені ми і дитина. Будемо радити всім пологовий будинок "Лелека". Дякуємо лікарям і медичному персоналу!

Оксана

20.09.2019
Величезне дякую всьому персоналу пологового будинку! Медична допомога на найвищому рівні, медичний персонал уважний, відношення дуже гарне, чуйне, мої враження від пологового будинку залишилися найкращими, рекомендую!

Валентина

19.09.2019
Особисто вдячна, дуже професійному  та неперевершеному лікарю Шемякіній Наталіїї Миколаївні. Дякую всій команді лікарів "Лелеки" бо найбільше, що потребує жінка під час пологів підтримки і чуйного ставлення!!!

Аліна

19.09.2019
От всего сердца желаю процветания, развития чудесному родильному дому "Лелека" и женской консультации. Я счастлива что выбрала вас для появления на свет, точнее помощи, моего первенца. Мы чувствовали себя в надежных заботливых руках. Вам нет равных. Успехов вам и спасибо.
Feedback | Media-center | Main page
Happy father talks about the birth of children in "Leleka"

Ольга

18.09.2019
Дуже приємне ставлення персоналу, дуже смачна їжа, та умови в усіх відділеннях на відмінно! Особливо важливим для мене було постійне перебування з дитиною, що її приклали до мене, до грудей ще під час операції, та весь час після. Хотілося б мати можливість перебування чоловіка не тільки у VIP палатах, увесь час, і вночі.

Любов

16.09.2019
Хочу виразити подяку Заболотіну Валерію Олександровичу, Неліну Олексію Сергійовичу, а також медсестрам: Світлані, Юлії, Лілії за чуйність, уважність, професіоналізм. Дякую також, дівчатка (пробачте, не знаю ваших імен), які дбали про чистоту та затишок. Харчування та обслуговування просто на висоті. Ви всі молодці. Дякую вам усім!

Олена

15.09.2019
Хотела бы поблагодарить весь персонал " Лелеки ", а в особенности Шемякину Наталью Николаевну, Ходаковского Сергея Борисовича, которые помогли настроится на позитив и избежать кесарево сечения. Эти люди профессионалы своего дела, которые умеют донести информацию, поддержать, а главное убедить вас, что все возможно. Отдельная благодарность всему персоналу, который поддерживал чистоту, готовил прекрасную, вкусную, разнообразную еду высокого...

Людмила

15.09.2019
Дуже вдячна всьому персоналу, який обслуговував мене як пацієнта. Особлива подяка Гончаровій Яні Олександрівні за високий професіоналізм  та турботу.
Feedback | Media-center | Main page
A review from a dad whose baby was born in "Leleka"