Feedback | Media-center | Leleka
en
Feedback | Media-center | Leleka

Reviews about us

Нам дуже пощастило познайомитись з прекрасним педіатром Яною Іванівною ( як кажуть «знайшли свого лікаря:)»Лікар з першого візиту вразила своїм професіоналізмом, вміє вислухати та все роз’яснити, легко знаходить контакт з дитиною, чуйне ставлення, уважність до деталей, ніяких зайвих призначень. Яна Іванівна завжди на зв’язку, якщо виникають питання, завжди можна отримати вчасно відповідь. Дуже раджу всім матусям такого...
З 5 лікарів-педіатрів з різних клінік ми обрали саме Яну Іванівну. Вона прекрасний лікар, чуйна, добра, терпляча, має сучасні знання та погляди. Все роз'яснює, розуміє не тільки дітей, а й батьків. З радістю ходимо тільки до неї, з нею спокійно ♡
Крутезна! Вітаю! Дякую за позитив!
Яна Іванівна, чудовий лікар! Все з професійної точки зору пояснює, заспокоює схвильованих батьків, находить підхід до дитинки. Дуже рекомендую даного лікаря і дуже дякуємо!!!
Тетяна Іванівна , як завжди, привітна, усміхнена і надзвичайно професійна. Дякую
Велика вдячність за сьогоднішній прийом Ярославу Миколайовичу. Відмінний лікар, який насамперед турбується про результат що неодмінно необхідно пацієнту. Вислухає, підкаже, допоможе. Побільше таких чуйних та людяних лікарів та такого турботливого медперсоналу.
Чудовий терапевт! Дуже круто підібрала мені лікування під час вагітності і це зберегло нам з донькою здоровьʼя, а може і життя! Завжди була на звʼязку і підтримувала!
Захурдаєва Лариса Дем’янівна - професіонал своєї справи та неймовірно прекрасна людина! Безмежно вдячна їй за появу нашого лелеченя. З перших хвилин знайомства у мене не було ніяких сумнівів, що все у нас буде добре, навіть, якщо щось і піде не за планом. Лариса Дем’янівна завжди була на звʼязку, з нею було максимально спокійно, без зайвих переживань та стресу. Дуже вражена її турботою та чуйністю, а також наскільки все пройшло...
Чудовий лікар! Дякую Аллі Сергіївні за спокійну четверту вагітність, за те, що вона прислухалася і чула мене! Допомогла зберегти спокій у непростих ситуаціях. З великою приємністю приходжу до неї на прийом і після пологів.
Найприємніший та найтурботливіший лікар. Максимальна увага до всіх нюансів, зрозуміло пояснює що відбувається. З Наталею почуваєшся максимально комфортно та захищено. Дуже лагідне ставлення та турбота. Дуже рада, що вона була зі мною під час пологів та відновлення. Маленькій вже 2,5 років, а Наталю ми тепло памʼятаємо і досі)
  • Feedback | Media-center | Leleka
  • Feedback | Media-center | Leleka

Call back

Full Name
Phone number