Feedback | Media-center | Main page

en
Личный кабинет

Reviews about us

Наталія

02.06.2020
Особливо хочу відмітити роботу покоївки Анохіної Людмили. Жінка дуже відповідально ставиться до своїх обов'язків, чемна та дбайлива. Чудово, що маєте такий персонал.

Яна

02.06.2020
Спасибо огромное! Обязательно вернёмся за вторым только к вам! Вашу работу и любовь буду помнить всегда. Особенно спасибо нашему врачу Коваленко Николаю Николаевичу за его профессионализм.

Катерина

31.05.2020
Я дуже задоволена закладом. Медичний персонал весь працює чітко, злагоджено, з максимальною турботою про пацієнта. Завдяки люб'язній атмосфері та уважності з боку усього персоналу, перебування і відновлення після пологів було набагато легшим. Вартість послуг цілком відповідає якості наданих послуг. Особисто хочу подякувати лікарю Пилипенко Ользі Миколаївні, яка брала участь в пологах під час кесаревого розтину (з ускладненнями). Завдяки...

Елена

31.05.2020
Хочу поблагодарить вас всех, что вы есть! Всех, всех! Спасибо администраторам, спасибо доктору-акушеру , всему персоналу врачей, с которыми мы были в эти дни! Вы отличная команда специалистов! Вся атмосфера рождения нашей дочери была лучше, мне кажется, не придумаешь. Уют, заботливое отношение, понимание - это все о вас! Шла к вам рожать без стресса и переживаний потому, что была уверенна в том, что вы лучшие, а у лучших все будет хорошо....
Feedback | Media-center | Main page
Happy father talks about the birth of children in "Leleka"

Інна

30.05.2020
Приємно, що якість послуг з часом не змінилася, а лише удосконалилась. Користуючись нагодою, дякую за подарунок на день народження першої дитини, - несподівано та приємно. Радує те, що не потрібно орієнтуватися на конкретного лікаря, плануючи пологи в "Лелеці", тому що весь персонал - професіонали. Окрема вдячність Попадюсі Олені Вікторівні за мої святкові пологи та здорову дитину. Хочеться повертатися знову до вас за малюком.

Карина

28.05.2020
Замечательный роддом! Персонал добрый, вежливый, отзывчивый, отношение было просто замечательное. В самом роддоме очень уютно, комфортно, чисто, кормят вкусно. Была операция кесарева сечения, сделали оперативно, слажено и аккуратно. Очень боялись введения анестезии, но благодаря профессионализму анестезиолога, я ничего не почувствовала. Хочу выразить огромную благодарность врачу акушеру-гинекологу высшей категории Нелину Алексею...

Анна

28.05.2020
Завдяки професіоналам Пологового будинку "Лелека" виявилось, що народжувати набагато простіше ніж уявляла. Це зовсім не боляче! Найприємнішим моментом були перейми перед самими пологами. А сами вони пройшли швидко і легко! Так що, народжувати вдруге тільки тут!

Олена

27.05.2020
В "Лелеці" я провела досить тривалий час і хочу подякувати всім працівникам за те, що робили моє перебування комфортним. Всі мої прохання виконувалися швидко та професійно. Окрема велика подяка лікарям-неонатологам починаючи від Батмана Юрія Анастасовича закінчуючи медсестрами.
Feedback | Media-center | Main page
A review from a dad whose baby was born in "Leleka"