Feedback | Media-center | Leleka
en
Feedback | Media-center | Leleka

Reviews about us

Внимательные и заботливые врачи, готовы поддержать и ответить на вопросы. Спасибо всему медицинскому персоналу за их отношение и профессионализм! Очень радуют скидки на предоставляемые услуги.
Блестящий врач, потрясающий и красивый человек и учёный !!! Благодарю Николая Фёдоровича бесконечно за благородство и профессионализм в профессии, за жизни спасённые и продлённые тысячам женщин, и мне в их числе... Это было незабываемо несмотря на столь трагические обстоятельства - рак + война + первый ракетный обстрел Киева... У наших врачей свой фронт... С благодарностью и восхищением - Татьяна Светличенко, врач - нефролог, г..Запорожье.
Була на консультації 04.05. 2024р. у гастроентеролога Токмакова І.С.. Клініка на найвищому рівні, дуже кваліфіковані лікарі з індивідуальним підходом до пацієнта. Лікар провівши обстеження, поставив точний діагноз та назначив відповідно ефективне лікування, що спрямоване на велику ефективність. Дуже вдячна за працю та рекомендую іншим
Прекрасний лікар, професіонал, на своєму місці і просто добра людина! 10 років тому я зіткнулася з бідою і Ірина Ігорівна мене вилікувала!
Кваліфікований спеціаліст, знаходить підхід до кожної дитини. Рекомендую!
Був на прийомі у лікаря-дерматолога-онколога Козинець О.Л. Альона Леонідівна - професіонал високого рівня. Проблему виявила зразу, все пояснила дуже зрозуміло. Це лікар якому довіряєш з перших хвилин. І ще хочу додати, що сам медичний центр Лелека справляє дуже приємне враження. Дякую!

Людмила

12.04.2024
Була на прийомі в Медичному центрі 10.04.2024р. Дуже задоволена рівнем якості обслуговування. Уважний і високопрофесіональний лікар-ендоскопіст Мудрий Ярослав Миколайович. Дуже вдячна за блискуче проведену діагностику та операцію. Після операції дуже чітко і грунтовно пояснив результати та надав рекомендації. Також мої слова вдячності анестезіологу Суліменко Євгену Миколайовичу, з допомогою якого вся процедура пройшла на високому рівні. Дуже...
Дякую за кожну консультацію та підтримку у будь якій ситуації. Найкращий дитячий лікар, до якого можна звертатися із впевненістю.
Дуже приємно що є такі фахівці як Яна Іванівна, уважна та турботлива, знавець своєї справи)

Марина

16.03.2024
Найкраща медична сестра , яку мені доводилось зустрічати. Усміхнена, ввічлива, уважна та позитивна! Завдяки їй , підготовка до операції пройшла без хвилювань. Людина , якій можна довіряти, безмежно вдячна! ❤️
  • Feedback | Media-center | Leleka
  • Feedback | Media-center | Leleka

Call back

Full Name
Phone number