Feedback | Media-center | Main page

en
Личный кабинет

Reviews about us

Юлія

22.07.2019
Велика подяка персоналу Пологового будинку "Лелека". Вдячна за турботу, уважність, професіоналізм, а головне за свою донечку. Бажаю Вам процвітання та успіхів.

Юлія

20.07.2019
Дякую пологовому будинку "Лелека", всьому персоналу, за турботу, професіоналізм. Знаходячись тут, відчувала себе захищеною. Затишок, який ви створюєте, полегшує перебування, допомагає адаптуватися до нового життя. Дякую Вам! Ви найкращі! Я дуже рада за свій вибір народжувати свої довгоочікуваних дітей тут.

Юлія

20.07.2019
Хочу поблагодарить весь персонал родильного дома "Лелека" за качественную работу всего персонала и отдельных сотрудников с которыми я познакомилась во вермя нахождения в клинике. Всё, что я узнала о клинике на Днях открытых дверей соответствует на 100%. Слаженный персонал и профессиональное отношение. Благодарю за здорового сыночка.

Мар'яна

18.07.2019
У вас неймовірна атмосфера, тепле та турботливе ставлення персоналу (абсолютно усіх хто траплявся за 2 дні перебування  в Пологовому будинку "Лелека"). Відчувається, що для цього робиться та вкладається море зусиль. Дякую Вам за ВСЕ! НехайГосподь благословить кожного з Вас!
Feedback | Media-center | Main page
Happy father talks about the birth of children in "Leleka"

Олена

16.07.2019
Дякую Вам величезне, особливо акушерці Любі і лікарю Савці Тарасу Романовичу.

Зоя

16.07.2019
Загалом ми дуже задоволені закладом та рівнем надання медичної допомоги і супутніх послуг. Відчувається системність, злагодженість дій, доброзичливе ставлення персоналу всіх категорії та бажання допомогти. Були зміни, які справили особливо приємне враження і їм окрема подяка (зміна вологого прибирання від  20.06. та їх чергування). Особлива подяка за професіоналізм та турботу Шемякіній Наталії Миколаївні. Також подяка менеджерам та...

Юлія

15.07.2019
Профессиональный уровень во всех вопросах настолько важного этапа жизни для каждой семьи как рождения малыша. Не останавливайтесь и развивайтесь! Пожелание стабильного и преданного персонала и благодарных клиентов.
Протягом 6 днів перебування у Пологовому будинку "Лелека" ми мали справу з безліччю лікарів, акушерок та іншого медичного персоналу,і кожній цій людині, хотілося б сказати величезне спасибі за постійну турботу, нагляд та пояснення своїх дій. Ми ні разу не пошкодували, що обрали такий чудовий пологовий будинок для народження нашої крихітки. Бажаєм вам подальшого процвітання та розвитку! Сподіваємося, що пологові будинки такого рівня найближчим...
Feedback | Media-center | Main page
A review from a dad whose baby was born in "Leleka"