en
Личный кабинет

Reviews about us

Валерія

17.05.2018
Величезна подяка черговій бригаді за спокійне, професійне та чуйне прийняття пологів. Окрема подяка анестезіологам, за терпляче роз'яснення всіх особливостей процедури та чудовий результат. Також хочу окремо подякувати спеціалістам з відділення неонатології, за оперативне та грамотне реагування на проблеми, що виникали. Ну і загалом персоналу пологового будинку: якість харчування, прибирання та ставлення загалом просто чудове.

Євгенія

17.05.2018
Дуже дякую всьому персоналу за допомогу в такій справі як поява дитини на світ. Особлива вдячність бригаді яка приймала пологи, за оперативне та своєчасне реагування на кровотечу після пологів, анестезіологам - вони справжні професіонали. Дуже і дуже задоволена,  що народжувала саме у ПБ "Лелека".

Марина

12.05.2018
Целенаправленно ехала из Харькова рожать в "Лелеку" - это стоило того. Думаю в Украине альтернативы нет, уровень очень высокий. Рожала 6-го ребенка, так что опыт есть. Большое спасибо!

Ольга

12.05.2018
Щиро дякую за кожну хвилину проведену в пологовому будинку "Лелека". Напевно дуже гарний відгук, це те, що я б тут лишилася ще на днів з 10 :) Як сказав чоловік : "Чи доклав я достатньо зусиль у виборі пологового, та увагою та терпінням, щоб ти погодилася на наступну дитину?" Я з впевненістю відповіла, що з такою підтримкою з його сторони, та з такою командою пологового будинку я залюбки погоджуся ще не на одну дитину!!! Дякую усім за...
Happy father talks about the birth of children in "Leleka"
Happy father talks about the birth of children in "Leleka"

Cвітлана

10.05.2018
Дуже вдячна всьому колективу гінекології за Вашу турботу, підтримку і комфорт. Я відчувала себе в надійних руках. Щиро вдячна всім Вам. Особиста подяка Корнієнко Світлані Михайлівні за душевну підтримку та професіоналізм. Ви кращі!!!

Наталия

10.05.2018
Отдельная благодарность Микитенко Наталье Николаевне, за внимание, душевность и постоянный контроль!!! Специалистам УЗИ: Соловьеву А.И. и Гончаровой Я.А. за профессионализм! И конечно Ольге Николаевне Пилипенко - за возможность стать мамой в третий раз! Благодарю всех!!!

Анна

09.05.2018
Навіть не знаю, що ще додати до вже існуючих відгуків. Порівнюю з державними пологовими і взагалі це інший рівень. Хочу подякувати людям, які організували таке в Україні і знайшли хороших фахівців та просто хороших людей, які виконують свою роботу на всі 100% і більше! Персонал дуже привітний і завжди готовий прийти на допомогу, незалежно від посади. Це для мене великий +! Також, те, що є чиста оплата, а не в кишеню і людли вмотивовані до...

Вероніка

08.05.2018
Хочу виразити подяку усій команді пологового будинку "Лелека". Перебування у вас було комфортним як для мене, так і для дитини. Особиста подяка Цивіній Оксані Миколаївні та Ходаківському Сергію Борисовичу за проявлену уважність, професіоналізм та забезпечення спокою під час пологів. Обов'язково рекомендуватиму "Лелеку" усім друзям та знайомим, як найкраще місце для появи дитини.
A review from a dad whose baby was born in "Leleka"
A review from a dad whose baby was born in "Leleka"