Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Ірина

23.08.2019
Ваш заклад — приклад, орієнтир, вектор розвитку кожної медичної установи в Україні. Реально отримали послуги, а також увагу та чуйність персоналу перевищили наші очікування. Навіть важко усвідомити, що в нашій державі є такий рівень сервісу, за цілком адекватні кошти. Не зважаючи на те, що власне, я мала б кесарів розтин, можу запевнити, що весь персонал зробив усе можливе для природних пологів. Вдячна кожному лікарю, акушерам,...

Аліна

23.08.2019
Спасибо! Огромная благодарность создателю Зукіну Валерию Дмитровичу. Спасибо каждому сотруднику Родильному дом у "Лелека". Спасибо за профессионализм, условия, качество, оперативность реагирования, доброе отношение, сочувствия. Вы подарили мне красивый и вкусный период в жизни во время беременности и родов.

Ніна

23.08.2019
Все дуже сподобалось, особливо лікар акушер-гінеколог Заєць Наталія Іванівна — просто закохалася в неї. І чудовий лікар акушер-гінеколог Суліменко Ольга Миколаївна за допомогою цих лікарів ми народили "богатиря" 4640 г. хлопчика, дуже швидко і легко.

Галина

22.08.2019
Подяка всьому персоналу починаючи від лікарів, які допомогли з'явитись нашому синочку(Рубінштейн Анна Мойсеївна) закінчуючи санітарочками. Все на найвищому рівні.
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"

Соломія

20.08.2019
Дуже привітливі співробітники, постійно готові підтримати. Велика вдячність усьому колективу, а особливо лікарям за пологи. З ними було відчуття спокійності та надійності.

Анастасія

20.08.2019
Дякую персоналу Пологового будинку "Лелека" за чуйність, ввічливість, професіоналізм та допомогу! Успіхів вашій команді.

Аліна

20.08.2019
Дуже вдячна всьому персоналу Пологового будинку "Лелека" за ідеальні медичні послуги, позитивні враження та підтримку.

Анна

19.08.2019
Трудно выделить лучших, потому что все замечательные! К сожалению, не запомнила фамилий, но особая благодарность за оказание психологической поддержки доктору, которая делала операцию, анестезиологу (поддерживал как родную), специалисту по грудному вскармливанию, санитарочкам, всем!
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"