Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Анна

09.12.2019
Единственное желание - задержаться подольше! На столько мне здесь уютно и комфортно. Спасибо большое за заботу о нас, за нашу безопасность и здоровье!

Ольга

09.12.2019
Акушерка Шерекіна Любов — уважна, чуйна, терпляча, одним словом - професіонал, який любить свою роботу. Акушер-гінеколог у післяпологовому відділені Грицько Віктор Степанович — все чітко і зрозуміло пояснює, уважний до запитань та побажань, толерантний. Дієтолог все доступно пояснює, чіткі та професійні поради, дуже привітна. Дякую!

Катерина

07.12.2019
Я дуже вдячна кожному співробітнику Пологового будинку "Лелека" за тепле ставлення, розуміння та оперативність у своїх діях. Особисто дякую прекрасній акушерці Родецькій Ірині Геннадіївні за підтримку та зрозумілі інструкції в пологах. Дякую Коваленко Миколі Миколайовичу за його професійність та спокійність у важких ситуаціях. Дякую Суліменко Євгенію Миколайовичу за його впевненість в діях та підтримку. Також дуже дякую своєму...

Анна

07.12.2019
Огромное спасибо Заец Наталье Ивановне и Сенченко Лесе Витальевне за принятые роды. Благодаря вашей помощи и поддержке я смогла сделать это. Также благодарю весь персонал роддома за чуткость и заботу в любое время дня и ночи.
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"

Антонина

05.12.2019
Огромная благодарность Заболотину Валерию Александровичу, врачам, персоналу операционного блока, старшей медицинской сестре гинекологического отделения, всему персоналу отделения, работникам ресторана. Желаю всем здоровья, новых успехов и хороших светлых дней.

Наталія

04.12.2019
Велика вдячність Грицьку Віктору Степановичу і Шерекіній Любові Іванівні та всім лікарям і медичним сестрам, які першими дали можливість з'явитися на світ нашому сонечку. Всім вам земний уклін. Щастя і радості вашим родинам. А також кожній медичній сестрі, молодшому персоналу, з якими звела доля в цьому будинку. Дякуємо вам за увагу, терплячість до капризів, ніжність та приємність перебування. А дитячим лікарям неймовірна вдячність за...

Ольга

04.12.2019
Я дуже вдячна всьому медичному персоналу за чуйність, відкритість, оперативність, за посмішки на обличчях медичних сестер, покоївок, дівчат з ресторану, за професіоналізм лікарів та їх витримку. Була здивована, що ніяких пакунків для породіль не потрібно брати з собою, тут усім забезпечують і маму, і дитину. Усім лікарям та персоналу я і син дякуємо за комфорт та допомогу. Сподіваємось повернутись.

Анастасия

03.12.2019
Выбирала роддом по рекомендации подруги, посетила Leleka Day и поняла, что рожать буду здесь. Спасибо огромное всему персоналу за доцю. Отдельное спасибо Грицько Виктору Степановичу - врачу, который был моей поддержкой и спасением. Акушерке Раковской Анне, очень приятная и внимательная женщина, а также всей дежурной бригаде - все были большие молодцы. Рада, что сделала правильный выбор. Буду обязательно рекомендовать. А " Лелеке " желаю...
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"