ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Юлія

14.12.2018
Ми вибрали "Лелеку" після того, як відвідали День відкритих дверей. Тоді нам здалося, що тут працюють особливі, найкращі, професійні лікарі, яким можна довіритися на 100%. І ми не помилилися... Я дуже вдячна всім лікарям пологового будинку "Лелека" за відчуття безпеки, комфорту, захищеності. За турботу і високий рівень обслуговування, ставлення до пацієнтів. Я безмежно вдячна Вам за всю турботу! Ви найкращі! :) Велика подяка кожному...

Нія

14.12.2018
Щиро дякую всьому персоналу пологового будинку "Лелека" за чуйність, доброзичливість, ввічливість. Окрема подяка лікарям та медичним сестрам за подаровану радість - народження першої онуки у вашому закладі. З великою вдячністю - бабуся.

Сергій

12.12.2018
Уважаемая команда "Лелеки"! Мы очень рады, что выбрали именно вас. Сначала мы сомневались, стоит ли рожать в часном роддоме. Но нам крайне необходим был психологический комфорт. И вы нам его дали и не только... Спасибо вам за столь высокий уровень профессионализма и сервиса. Спасибо тебе, Лелека, за нашу доцю! Отдельная огромнейшая благодарность Микитенко Н.Н. и Шерекиной Л.И., нам очень повезло, что мы попали именно к вам. Вы чудесны. 

Анна

12.12.2018
День відкритих дверей став коханням з першого погляду. Ми одразу з чоловіком без вагань вирішили, що саме тут  будемо народжувати! Вдячні всім і кожному окремо. Тут дійсно найкращий персонал. Усі професіонали. Бажаємо вам стати більшими, можливо, з філіалами, щоб отримати задоволення від пологів могло більше жінок нашої країни. Дякуємо! 
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"

Юлія

07.12.2018
Всех слов благодарности не виразить на этих строках. Это были лучшие роды, в полном доверии к персоналу; послеродовые дни в палате, как на отдыхе. Начиная с врачей и заканчивая обслуживающим персоналом, в каждом действии и теплоте чувств. Просто Браво!!!

Тетяна

07.12.2018
Большая благодарность Шемякиной Наталье Николаевне за её профессионализм!!! Врач от Бога!!!

Наталія

05.12.2018
Спасибо всему коллективу "Лелека" за созданную безопасность. Начиная от квалификации и опыта врачей, мнению которых доверяешь, заканчивая пребыванием мамы и малыша в палате. Особая благодарность врачу Коваленко Николаю Николаевичу, никогда не думала, что после кесарево можно восстановиться за три дня. Администрации хочу пожелать не останавливаться на достигнутом))) Ждем детскую поликлинику.

Анна

05.12.2018
Дякуємо всій команді лікарів за хлопчика! Всім медсестрам спасибі за терпіння та підтримку! Цивіна О.М., Суліменко Є.М., Коваленко М.М.! Дякуємо! Ви найкращі! Тахтаулова З.І.: Дякую! Було приємно приходити до Вас кожного місяця. Пилипенко А.В.! Дякую, що лікували мої застуди:) Косик Т.І - завжди приємні новини про хлопчика, зрозумілі поради! Дякуємо.
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"