Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Юліана

21.10.2019
Желаю Вам всегда оставаться на высшем уровне, как сейчас и только усовершенствоваться. Ваш персонал все умнички! Даже если хочеться прицепиться, то не к чему! Особенная благодарность Шемякиной Наталии Николаевне и акушерке, которая принимала роды. Если будет воля Божья третьего ребёночка иметь, то только к вам.

Олена

21.10.2019
Хочеться окремо подякувати усій акушерській бригаді за професіоналізм та оперативність дій, а також за створення позитивної атмосфери у пологовій залі. Бажаю процвітання, розвитку і, щоб послуги рівня "Лелеки" були доступні в усіх населених пунктах України.

Марьям

20.10.2019
Спасибо большое всему персоналу. Особенно Шемякиной Наталии Николаевне за то, что на каждом этапе родов было спокойствие и уверенность, что всё пройдёт хорошо!

Оксана

20.10.2019
Дякую велике Андрющенко Ірині Валентинівні за золоті руки, які подарували нам нашого синочка, та всій бригаді під час наших пологів. Пологовому будинку бажаємо розвиватися та розширятися на інші міста, щоб більше щасливих родин отримували своє щастя саме у вашому закладі. Дякую за найбільше щастя!
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"

Альона

18.10.2019
Подяка абсолютно кожному з персоналу пологового будинку "Лелека" за професіоналізм, чуйність, підтримку, догляд та опіку! Завдяки Вам почуваєшся у безпеці та комфорті, що є дуже важливим для молодої матусі та дитини. Бажаємо тільки процвітання, здорових лелечат та задоволених батьків.

Надія

18.10.2019
Велике дякую всьому пологовому будинку "Лелека" за професіоналізм, любов та турботу. Особливо низький уклін та величезне спасибі акушерському відділенню та відділенню неонатології. Дякуємо Вам за синочка, обов'язково повернемося за донечкою.

Ольга

17.10.2019
Особиста подяка всім працівникам відділення інтенсивної терапії новонароджених за їх професіоналізм та уважне ставлення, як дитини, так і до матері. З такими лікарями та медичними сестрами впевнений, що твоя дитина в безпеці під ретельним наглядом.

Катерина

17.10.2019
Дякую "Лелеці" за оперативність прийняття рішень в екстренних умовах. Завдяки вам моя дитинка народилась здоровою, незважаючи на термін вагітності в 35 тижнів. Перебуваючи два тижні у вас під доглядом, весь колектив продемонстрував свою професійність, відповідальність і неабияку чуйність.
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"