Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Світлана

17.02.2019
Особиста подяка Шемякіній Наталії Миколаївні за оперативність приїзду навіть посеред ночі, хоча пологова діяльність лише починалась. Подяка Рукомеді Наталії Володимирівні, яка вела мою вагітність та помічниці Мамедовій Катерині, та усім, хто був поруч цих 2 дні після пологів.

Алла

17.02.2019
Особисту подяку хотілося б висловити : Павлюченко Вікторії Віталіївни - за поради; Лупіч Світлані Володимирівні - за позитивний настрій і професіоналізм; акушерам-гінекологам Заєць Наталії Іванівні та Коваленку Миколаю Миколайовичу - за уважність, професіоналізм, доброзичливе ставлення; акушерці Кузміч Ірині Степанівні - за неоціненну допомогу у післяпологовому стані; анестезіологу Гарзі Андрію Йосифовичу - за обезболення; покоївкам...

Надія

16.02.2019
Дякуємо пологовому будинку "Лелека" за професійність та чуйність. Була приємно вражена ставленням персоналу до мене та моєї дитини. Особисто хотілося б подякувати акушерці Шерекіній Любові Іванівні та акушеру-гінекологу Поповій Наталії Юріївні. Від пологів залишились тільки приємні і світлі спогади!

Анна

15.02.2019
Хочу висловити велику вдячність персоналу Пологового будинку "Лелека", починаючи з самого початку ведення вагітності  та до здійснення мрії - народження довгоочікуваної донечки. Висловлюю вдячність лікарям за своєчасне реагування і прийняття правильних рішень в складних ситуаціях. Вдячність персоналу за створення комфортних умов та атмосфери домашнього затишку. Бажаю Вашій організації нових визначних досягнень. Буду рада до Вас...
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"

Наталія

13.02.2019
Дуже вдячна лікарю Овчаренко Світлані Олександрівні, яка фактично врятувала ситуацію в моїх пологах . Здоров'я їй і всього найкращого!

Людмила

13.02.2019
Дуже дякую за професіоналізм, увагу та чуйне ставлення до пацієнта. Відчувається, що кожний працівник медичного закладу працює як органічна ланка усього складного процесу допомоги хворому. Дуже приємно почувати себе об'єктом турботи та уваги!

Марина

11.02.2019
Висловлюємо подяку Лупич Світлані Володимирівні за чуйність, професіоналізм, подяка за уважність і готовність завжди допомогти адміністраторам Титаренко Лілії та Косенко Наталії.

Людмила

11.02.2019
Дуже сподобалося у відділенні патології. Привітний медичний персонал, дуже якісна робота, зрозумілі пояснення. Для мене було важливо отримати чіткі відповіді на мої питання, за що вдячна, чітко, зрозуміло і терпеливо. Щиро дякую.
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"