Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Катерина

15.06.2019
Особиста подяка Батману Юрію Анастасовичу, Шемякіній Наталії Миколаївні, Нечеховій Оксані Олександрівні, Богославській Ірині Вікторівні, Заєць Наталії Іванівні, Савці Тарасу Романовичу, Андрющенко Ірині Валентинівні, Панасюк Тетяні Валеріївні, Бабіч Аліні Анатоліївні та Харченко Людмилі Анатоліївні. Особлива подяка за чуйність Коржак Анні Богданівні. Ваша злагоджена робота та професіоналізм врятували мою дитину. Дякую Вам!!!

Ольга

15.06.2019
Величезна подяка кожному працівнику, який забезпечував райські умови перебування, особливо лікарям: Грицьку Віктору Степановичу, Заєць Наталії Іванівні, Суліменко Ользі Миколаївні, Болтоносовій Аллі Валентинтинівні; подяка акушерці Світлані, яка під час перейм допомагала та підтримувала, медичним сестрам та всім з з післяпологового відділення, санітаркам та дівчатам з ресторану, неонатологам, які допомагали налагодити грудне вигодовування....

Марія

14.06.2019
Побажання: рости, розвиватися, вдосконалюватися та тримати руку на пульсі. Зауваження: відсутні. Особисті подяки: всім членам команди, починаючи з охорони і закінчуючи прибиральницями. Я хочу подякувати кожній людині, з якою мене зустріла доля.Ви неймовірні! Відкриті, щирі та такі справжні. Безмежно вдячна, що у нашій країні є заклади такого високого рівня медичного обслуговування та людського ставлення.  

Анна

13.06.2019
Приношу огромную благодарность всему персоналу роддома, так как рожала впервые, понимаю, что если бы не Вы, у меня бы точно был очень тяжёлый послеродовой период. Очень благодарна за консультации по уходу за ребенком, за создание атмосферы гостеприимства и комфорта. Очень приятно, что существует такие медицинские учреждение и у нас в стране, Вы — лучшие! Спасибо!!!
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Счастливый папа рассказывает о рождении детей в "Лелеке"

Антоніна

12.06.2019
Зазвичай в Пологовому будинку кожна жінка чує наступне: " Не ти перша, не ти остання..." а далі по тексту. Я хочу від щирого серця висловити Вам усім подяку і сказати, що у Вас, я кожну мить відчувала, що я перша і я остання. Тому, що такого відношення чемного, чуйного, щирого та розуміючого чужий біль, більше я ніде не зустрічала. Хочеться подякувати Вам за все Ваше ставлення, відношення, розуміння, за те, що Ви даруєте не тільки нові життя,...

Валерія

12.06.2019
Очень благодарна анастезиологам! Это самое лучшее что могло быть в процессе моих родов. Спасибо Вам, без вас я бы не не родила.

Анна

11.06.2019
Дякую всьому професійному складові пологового будинку "Лелека" за можливість народжувати в чудових умовах високого професіоналізму, комфорту, чуйності до пацієнта та його безпеки. Бажаю вам подальшого процвітання!

Тетяна

11.06.2019
Оперувалась та перебувала у стаціонарі пологового будинку "Лелека" у відділенні гінекології. Хочу висловити велику вдячність моєму оперуючому лікарю Заболотіну Валерію Олександровичу! Також висловлюю вдячність та захват за професіоналізм, оперативність, чуйність, вміння працювати з пацієнтами, увагу, людяність лікарів та медичного персоналу відділень гінекології, анестезіології та інтенсивної терапії. Дуже злагоджена і професійна...
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве
Отзыв от папы, чей малыш родился в "Лелеці"