ru
Личный кабинет
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас
ru
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас

Отзывы о нас

Внимательные и заботливые врачи, готовы поддержать и ответить на вопросы. Спасибо всему медицинскому персоналу за их отношение и профессионализм! Очень радуют скидки на предоставляемые услуги.
Блестящий врач, потрясающий и красивый человек и учёный !!! Благодарю Николая Фёдоровича бесконечно за благородство и профессионализм в профессии, за жизни спасённые и продлённые тысячам женщин, и мне в их числе... Это было незабываемо несмотря на столь трагические обстоятельства - рак + война + первый ракетный обстрел Киева... У наших врачей свой фронт... С благодарностью и восхищением - Татьяна Светличенко, врач - нефролог, г..Запорожье.
Була на консультації 04.05. 2024р. у гастроентеролога Токмакова І.С.. Клініка на найвищому рівні, дуже кваліфіковані лікарі з індивідуальним підходом до пацієнта. Лікар провівши обстеження, поставив точний діагноз та назначив відповідно ефективне лікування, що спрямоване на велику ефективність. Дуже вдячна за працю та рекомендую іншим
Прекрасний лікар, професіонал, на своєму місці і просто добра людина! 10 років тому я зіткнулася з бідою і Ірина Ігорівна мене вилікувала!
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас
Как похудеть на 54 кг в год? Отзыв пациента прошедшего лапароскопическое шунтирование желудка в Лелеке
Був на прийомі у лікаря-дерматолога-онколога Козинець О.Л. Альона Леонідівна - професіонал високого рівня. Проблему виявила зразу, все пояснила дуже зрозуміло. Це лікар якому довіряєш з перших хвилин. І ще хочу додати, що сам медичний центр Лелека справляє дуже приємне враження. Дякую!

Людмила

12.04.2024
Була на прийомі в Медичному центрі 10.04.2024р. Дуже задоволена рівнем якості обслуговування. Уважний і високопрофесіональний лікар-ендоскопіст Мудрий Ярослав Миколайович. Дуже вдячна за блискуче проведену діагностику та операцію. Після операції дуже чітко і грунтовно пояснив результати та надав рекомендації. Також мої слова вдячності анестезіологу Суліменко Євгену Миколайовичу, з допомогою якого вся процедура пройшла на високому рівні. Дуже...
Дякую за кожну консультацію та підтримку у будь якій ситуації. Найкращий дитячий лікар, до якого можна звертатися із впевненістю.
Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас
Тетяна Парфільєва про пологи у «Лелеці»: «За другим ми обов’язково повернемось саме сюди»