ua
Личный кабинет
Лікар дитячий анестезіолог Попова Ганна Юріївна | Фахівці | Лелека
ua
Лікар дитячий анестезіолог Попова Ганна Юріївна | Фахівці | Лелека
Лікар дитячий анестезіолог Попова Ганна Юріївна | Фахівці | Лелека

Попова Ганна Юріївна

Лікар дитячий анестезіолог
Досвід роботи - 16 років
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

1997-2003 рр. - Навчання в Донецькому державному медичному університеті ім. М. Горького, педіатричний факультет.

2003-2004 рр. – проходження інтернатури за спеціальністю «неонатологія» (ЦМКЛ №3 м. Донецьк, ОДКЛ м. Донецьк, ДРЦОМД).

2006 р. – проходження спеціалізації за фахом «дитяча анестезіологія» (ДонДМУ ім. М. Горького).

2011 р. – проходження спеціалізації за фахом «ультразвукова діагностика» (ДонДМУ ім. М. Горького).

Професійний досвід

2004-2005 рр. – лікар - неонатолог у відділенні новонароджених Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства. Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «неонатологія».

2006 р. – лікар - анестезіолог дитячий у відділенні реанімації та інтенсивної терапії для дітей періоду новонародженості ДРЦОМД.

2007-2015 рр. – лікар - анестезіолог дитячий у відділенні неонатального спостереження і лікування новонароджених ДРЦОМД. Резерв завідуючої ВНСЛН ДРЦОМД.

2015-2016 рр. – лікар-анестезіолог дитячий у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей ДУ «ІПАГ АМН України». Перша кваліфікаційна категорія за фахом «дитяча анестезіологія».

Стажування, конференції, семінари

2010 р. – участь в міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання надання медичної допомоги недоношеним новонародженим» в Києві в рамках проекту «Колиски надії».

2011 р. – тематичне удосконалення «Первинна реанімація та інтенсивна терапія новонароджених» на кафедрі неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2012 р. – ТУ «Актуальні питання неонатології» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2016 р. – участь у міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні».

2016 р. – участь в майстер-класі «Сучасні технології в неонатології» на базі Перинатального центру м. Києва.

2016 р. – Участь в міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток неонатології на сучасному етапі» м. Київ в рамках проекту «Колиски надії».

2019 р. - Конференція з питань грудного вигодовування: Інтенсив від Джека Ньюмана

2019 р. - Неонатологія. ПАЦ

2019 р. - Неонатологія. Стажування

Членство в організаціях, асоціаціях

«Асоціація неонатальної медицини Донецької області».

«Асоціація неонатологів України».

До списку

Відгуки

Наталія

11.10.2021
Спасибо огромное Зукину Валерию Дмитриевичу за этот дом, где рождается счастье! Огромное спасибо всем за ваш нелегкий славный труд!!! Спасибо за Ваш профессионализм и за ваши старания! Это был самый счастливый день на свете. Спасибо за сына. Отдельная благодарность: врачу-анестезиологу Сулименко Евгению Николаевичу, врачам акушерам-гинекологам Нелину Алексею Сергеевичу, Заец Наталии Ивановне, Рукомеде Наталье Владимировне, врачам-неонатологам...

Катерина

15.09.2021
Хотілося б зазначити особливості, які зіграли вирішальну роль у виборі саме пологового будинку»Лелека», а саме: 1. Ваш сайт: серед відомих пологових будинків м.Київ є також дуже цікаві пропозиції, однак у них дуже незручна навігація по сайту і його наповнення, незрозуміла цінова політика та пакети послуг. У вас все тут супер! 2. Дуже радує система знижок. Це приємно! 3. Дуже приємно було отримати консультацію спеціаліста з...

Вікторія

25.07.2021
Висловлюю глибоку вдячність медичним працівникам пологового будинку «Лелека» (лікарям акушерам-гінекологам, анестезіологам, санітаркам, акушерці, операційній медсестрі. Особлива і щира подяка Грицьку Віктору Степановичу, професіоналізм і людяність якого, ставлення до пацієнта, інформативність консультації – на найвищому рівні. Пологи з Віктором Степановичем повернули мені довіру до лікарів і сенс життя. Пологи в...
  • Лікар дитячий анестезіолог Попова Ганна Юріївна | Фахівці | Лелека
  • Лікар дитячий анестезіолог Попова Ганна Юріївна | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон