Фітнес

ua
Личный кабинет

Фітнес "Мама" - Пологовий будинок "Лелека" починає щотижневі заняття з фітнесу для вагітних

Пологовий будинок "Лелека" починає щотижневі заняття з фітнесу для вагітних. Чи не шкідливі вони для майбутньої мами? Чому варто займатися фітнесом, яку користь отримує організм мами? - цілком природні запитання у жінки, яка планує народжувати.

Помірні заняття при нормальному перебігу вагітності, не можуть завдати шкоди, навпаки, вони дуже корисні, як для дитини, так і для самої жінки.

У вагітних під час занять поліпшується обмін речовин, зміцнюється мускулатура тіла, формується правильна постава. Заняття гімнастикою для вагітних складаються з вправ, які допомагають зміцнювати мускулатуру грудей і підстави тазу, які беруть участь в процесі пологів. Вагітні навчаються розслаблюючим тіло позам і виконують різні дихальні вправи, які стануть у нагоді під час пологів і полегшать їх хід. Окремі вправи в разі потреби допомагають коригувати поставу вагітної - чим пряміше майбутня матуся стоїть, тим більше вона полегшує навантаження на спину, і малюк більше забезпечується киснем.

Заняття з фітнесу для майбутніх мам, яке направлено на опрацювання всіх групових м'язів, разтяжку і розслаблення, будуть проходити в листопаді кожного тижня:

- 19 листопада, 11:00
- 22 листопада, 11:00
- 26 листопада, 11:00
- 29 листопада, 11:00

Заняття проводить сертифікований фітнес-тренер, інструктор групових занять за напрямом "Фітнес для вагітних", "Послеродовое відновлення", "Фітнес Мама", "Я + Фітнес Мама", викладач "Першої школи плавання", дитячий фітнес-тренер Лобова Анастасія.

Соімость заняття - 200 грн за передоплатою на нашому сайті, 250 грн - в день заходу.

Реєструйтеся на заняття сьогодні по телефону: 0 800 303 444 або онлайн на сайті, оскільки кількість місць обмежена.

16 листопада 2017 року
Поділитися:

Наші новини

всі новини

Лекція: "Фізіологічний детокс під час...

18 февраля с 11:00 до  12:30    приглашаем будущих родителей на лекцию родильного дома "Лелека" -  "Физиологический детокс во время беременности....

Бранч для батьків “лелечат” 23.02

Запрошуємо вас розділити з нами  казковий весняний ранок у теплій та затишній атмосфері пологового будинку “Лелека”. Адже, 23 лютого відбудеться...

Практикум: "Прикладання до грудей. Чи...

16 лютого з  11:00 до  13:00  у пологовому будинку "Лелека"  відбудеться практикум на тему:  «Прикладання до грудей. Чи...