Фітнес

ua
Личный кабинет

Фітнес "Мама" - Пологовий будинок "Лелека" починає щотижневі заняття з фітнесу для вагітних

Пологовий будинок "Лелека" починає щотижневі заняття з фітнесу для вагітних. Чи не шкідливі вони для майбутньої мами? Чому варто займатися фітнесом, яку користь отримує організм мами? - цілком природні запитання у жінки, яка планує народжувати.

Помірні заняття при нормальному перебігу вагітності, не можуть завдати шкоди, навпаки, вони дуже корисні, як для дитини, так і для самої жінки.

У вагітних під час занять поліпшується обмін речовин, зміцнюється мускулатура тіла, формується правильна постава. Заняття гімнастикою для вагітних складаються з вправ, які допомагають зміцнювати мускулатуру грудей і підстави тазу, які беруть участь в процесі пологів. Вагітні навчаються розслаблюючим тіло позам і виконують різні дихальні вправи, які стануть у нагоді під час пологів і полегшать їх хід. Окремі вправи в разі потреби допомагають коригувати поставу вагітної - чим пряміше майбутня матуся стоїть, тим більше вона полегшує навантаження на спину, і малюк більше забезпечується киснем.

Заняття з фітнесу для майбутніх мам, яке направлено на опрацювання всіх групових м'язів, разтяжку і розслаблення, будуть проходити в листопаді кожного тижня:

- 19 листопада, 11:00
- 22 листопада, 11:00
- 26 листопада, 11:00
- 29 листопада, 11:00

Заняття проводить сертифікований фітнес-тренер, інструктор групових занять за напрямом "Фітнес для вагітних", "Послеродовое відновлення", "Фітнес Мама", "Я + Фітнес Мама", викладач "Першої школи плавання", дитячий фітнес-тренер Лобова Анастасія.

Соімость заняття - 200 грн за передоплатою на нашому сайті, 250 грн - в день заходу.

Реєструйтеся на заняття сьогодні по телефону: 0 800 303 444 або онлайн на сайті, оскільки кількість місць обмежена.

16 листопада 2017 року
Поділитися:

Наші новини

всі новини

Бранч для маленьких «лелечат» 11.08.19

11 серпня  ми хочемо з вами зарядитись гарним настроєм та подарувати незабутні приємні моменти для кожної нашої матусі! Запрошуємо Вас на...

Лекції лікарів акушерів-гінекологів:...

16 липня та 30 липня з 11:00 до 12:00 у жіночій консультації "Лелека" на Печерську пройдуть тематичні зустрічі з лікарями акушерами-гінекологами пологового будинку...

Лекція «Неонатолог - перший лікар в житті...

Бути мамою – ціла майстерність, якій необхідно вчитися. Підготовка до пологів здається дрібницею в порівнянні з клопотами після пологів, але ви впораєтеся, і...