В МЦ «Лелека» успішно здійснюють лікування вентральної грижі із використанням лапароскопічних та відкритих хірургічних методик лікування.
Перед операцією важливо звернутись на консультацію до лікаря-хірурга МЦ «Лелека» з метою вибору виду хірургічного втручання для видалення вентральної грижі, індивідуальної схеми обстеження та підготовки до операції, а також визначити яка реабілітація після операції вентральної грижі потрібна.
Лікарі хірурги МЦ «Лелека» проводять прийом за адресами:
- вулиця Квітки Цісик, 56, м. Київ, Оболонський район;
- бульвар Лесі Українки, 23-Б, м Київ, МЦ «Лелека» на Печерську.
Для запису на прийом звертайтеся за ☎️ +38 044-390-34-44.
Переваги лікування вентральної грижі в МЦ «Лелека» (Київ):
- Прозора вартість без додаткових платежів.
- Досвідчені лікарі-хірурги з багаторічною практикою.
- Найвищий міжнародний рівень безпеки та надійності лікування – система стандартів з JCI.
- Сучасні хірургічні методики лікування (доступна лапароскопічна операція вентральної грижі).
- Швидка реабілітація та дбайливий супровід лікаря у післяопераційний період.
Вентральна грижа – це дефект передньої черевної стінки з наявністю грижового вип’ячування із розходженням м’язів живота, які розташовані вертикально з обох сторін від серединної лінії живота.
Вентральна грижа: симптоми та чому виникає?
На початкових стадіях формування вентральна грижа зазвичай має безсимптомний перебіг та з часом грижове вип’ячування збільшується в розмірах, а іноді набуває великих розмірів з декількома дефектами (камерами), тоді виникають ускладнення вентральних гриж, а саме можливе защемленням внутрішніх органів черевної порожнини.
Іноді вентральна грижа виникає в області післяопераційного рубця після раніше проведеної операції на органах черевної порожнини. Така грижа називається післяопераційна вентральна грижа.
Вентральна грижа білої лінії живота може бути наслідком важкої фізичної роботи, заняття спортом, зайвої ваги. Основними предикторами виникнення вентральної грижі є спадкова схильність та дисплазія сполучної тканини.
Діагностика та лікування вентральної грижі в МЦ «Лелека»
При первинному зверненні пацієнта в МЦ «Лелека» при наявності симптомів вентральної грижі лікарем хірургом проводиться огляд та пальпація живота, при якій визначається грижове випинання в ділянці серединної лінії живота.
Наступним діагностичним кроком є підтвердження та встановлення остаточного діагнозу за допомогою сучасних інструментальних методів дослідження: УЗД, МРТ, КТ.
Методи комп’ютерної візуалізації чітко можуть визначити розміри дефекту, що значно поліпшує прогнозування та проведення передопераційної підготовки.
Вентральна грижа у дітей та дорослих ефективно лікується хірургічними способами, які передбачають виділення грижового дефекту передньої черевної стінки та зміцнення її у вигляді каркасу за допомогою встановлення сітчатого імплантату.
В центрі хірургії «Лелека» проводяться оперативні втручання при лікуванні у дорослих грижі живота різної локалізації з використання сучасних методик та новітнього устаткування.
Досвід висококваліфікованих хірургів МЦ «Лелека» та обраний спосіб хірургічного лікування є важливим для покращення якості життя пацієнта.
Чекаємо на вас в багатопрофільному центрі хірургії МЦ «Лелека»!