ua
Личный кабинет
Лелека
ua
Лелека
Залишити відгук
Лелека Joint Commission International

Лелека в Пущі-Водиці відновлює роботу

З 1 вересня 2022 р. Пологовий будинок «Лелека» в Пущі-Водиці знову розпочне прийом пацієнтів

Лелека Joint Commission International

Безкоштовна консультація лікаря

перед постановкою вагітної жінки на облік

Лелека Joint Commission International

Запис на безкоштовну консультацію


перед укладенням договору з ведення пологів в "Лелеці"

Лелека Joint Commission International

Як підготуватися до вагітності?

Онлайн-зустріч

Середа  ▪  17/08  ▪  17:00

Лелека Joint Commission International

Прийом пацієнтів у Львові

Запрошуємо вас в Медичний центр для жінок та дітей "Лелека-UP"

Напрямки діяльності

Лелека

Про пологовий будинок Лелека

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» — це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну та неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

24 червня 2014 року, в день, коли закладався фундамент будівлі, в якій сьогодні з'являються на світ нові люди, її ідейні натхненники, проектувальники, інвестори і співробітники поставили свої імена під листом, капсула з яким лежить в основі пологового будинку.

Жінки, які бажають, щоб їх пологи пройшли безпечно і з професійним супроводом, можуть звернутися до нас - в приватний пологовий будинок в Києві — "Лелека".

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА» — це сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.

Лелека у цифрах
 • Лелека
  Медичне страхування

  Пологовий будинок «Лелека» - єдиний в Україні медичний заклад, який надає акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу своїм пацієнтам із запровадженою системою страхування медичних ризиків:

  • Страховий поліс "Захищена вагітність"
  • Страховий поліс "Безпечні пологи"
 • Лелека
  Медична безпека

  Пологовий будинок "Лелека" акредитований Joint Commission International (JCI) - найпрестижнішою спільнотою у світі, яка проводить аудит на відповідність медичного закладу високому рівню безпеки для пацієнтів. Новітнє обладнання, інноваційні підходи, сучасні технології, а також міжнародні протоколи лікування впроваджені в роботу пологового будинку у всіх відділеннях.

 • Лелека
  Висококваліфікована медична допомога

  У пологовому будинку «Лелека» надають медичну допомогу пацієнтам з діагнозами різної складності, в тому числі і з патологіями. Потужна медицина, досвідчені фахівці і страхування ризиків - це складові, які дають можливість надати якісну і своєчасну допомогу вагітним жінкам з високим ступенем ризику.

 • Лелека
  Надання медичної допомоги за принципом «все включено»

  У пологовому будинку розроблені комплексні пакети зі спостереження вагітності, ведення пологів, оперативних гінекологічних втручань, а також з планування вагітності і профілактичних оглядів жінки. Комплексні пакети включають  медичну допомогу, харчування, медикаменти, а також необхідні мамі і малюкові предмети гігієни.

 • Лелека
  Партнерські пологи

  Команда пологового будинку «Лелека» вітає партнерські пологи і забезпечує партнера всім необхідним для участі. Підготовку до партнерських пологів наші пацієнти проходять на заняттях школи відповідального батьківства.

 • Лелека
  Безпека новонароджених дітей

  У пологовому будинку "Лелека" є повноцінне відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. Команда досвідчених лікарів відділення займається спостереженням, виходжування, лікуванням та реабілітацією новонароджених (передчасно народжених та новонароджених з різною патологією) з використанням сучасних технологій, обладнання і міжнародних протоколів.

 • Лелека
  Епідеміологічна безпека

  У пологовому будинку "Лелека" реалізовані сучасні підходи для забезпечення епідеміологічної безпеки (від стерилізаційного відділення та спеціального очищення повітря в усіх операційних до власної пральні), яка є одним з індикаторів якості надання медичної допомоги.

 • Лелека
  Сучасні методи знеболення

  Знеболення пологів в пологовому будинку "Лелека" максимально спрямоване на забезпечення комфортних умов для жінки, що народжує і дозволяє уникнути сильного болю і стресу:

  • регіонарна аналгезія (епідуральна анестезія);
  • знеболення за допомогою закису азоту;
  • пацієнт-контрольована епідуральна аналгезія;
  • VR-технології для знеболення пологів.
Лелека
"Лелека" - золотий стандарт якості медичної допомоги

Пологовий будинок "Лелека" має репутацію безпечного та доступного приватного пологового будинку в Україні,
і не тільки.

На всіх етапах появи малюка, Ви відчуєте себе в цілковитій безпеці, тому що, пологовий будинок "Лелека" — єдиний медичний заклад в Україні, який має Золоту медаль якості від акредитаційної комісії Joint Commision International.

Акредитація JCI — це золотий стандарт якості в охороні здоров'я, по всьому світу, тому володіючий нею медичний заклад може з гордістю носити звання клініки з самої висококваліфікованою медичною допомогою.

Лелека Що означає акредитація пологового будинку "Лелека" для самих пацієнтів:
 • Гарантія безпеки;
 • Якість медичного обслуговування, відповідне суворим міжнародним стандартам;
 • Сучасна методика лікування;
 • Ефективний менеджмент і чіткий обіг інформації;
 • Висококваліфіковані лікарі та медичний персонал;
 • Дотримання вимог до безпеки будівлі і обладнання;
 • Швидке діагностування і регулярний огляд на предмет тривожних симптомів.

Лічильник народження

У нас народилося 9657 малюків

4997 хлопчиків
4660 дівчаток
День відкритих дверей
Для реєстрації на День відкритих дверей оберіть, що вас цікавить
Гарантуємо 1,5 години корисної та цікавої інформації.
Будемо раді знайомству 💚
Вернуться к регистрации
Лелека
Дякуємо Вам за реєстрацію!
Очікуйте посилання на ОНЛАЙН-захід на e-mail та в смс за 1 годину до старту.
Гостям в ОФЛАЙН-форматі за день до заходу зателефонує координатор, для уточнення деталей.
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Наша команда

Медичний директор пологового будинку «Лелека», акушер-гінеколог вищої категорії Досвід 30 років Детальніше
Завідуюча акушерського відділення Пологового будинку «Лелека».
Лікар акушер-гінеколог
Досвід 22 роки Детальніше
Завідувач хірургічного відділення «Лелека».
Лікар хірург вищої категорії
Досвід 23 роки Детальніше
Завідувач відділення жіночої консультації пологового будинку "Лелека" Досвід 21 рік Детальніше
Уся команда
В екстрених ситуаціях приймальне відділення 044 390 32 22 (ЦІЛОДОБОВО)
Контакт-центр 044 390 34 44
info@leleka.com.ua

Запис на прийом

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами у найближчий час

Нам довіряють
Анна Репелевська

Знайомство з Оксаною Миколаївною відбулось на дні відкритих дверей у січні 2022 р. І ми відразу з чоловіком прийняли рішення, що хочемо народжувати нашого малюка саме з цим лікарем! Будучи дуже прискіпливими, ми знали, що з Оксаною Миколаївною точно не помилились. Лікар від Бога, завжди...

Северіна М.С.

Світлана Олександрівна, це лікарка від Бога! Чудова людина, і дужу професійний спеціаліст! Завдяки їй маю двох синів, і головне не можу сказати, що не пішла б в роди, ще раз. Головне довіритися їй, і все буде гаразд!

Марієн Ю.Ю.

Прекрасний та уважний Лікар! А головне спокійний та впевнений у своїх діях, що дуже важливо для жінки, що народжує! Безмежно вдячна Миколі Миколайовичу, що ми так швидко та безтравматично народили мою немаленьку донечку в понад 4400 г. Бажаю Вам, Лікарю, благополуччя та вдячних пацієнтів!

Марієн Ю.Ю.

Дякую Інні Борисівні від усього серця! У травні 2022 році я народжувала за її допомогою та лікаря Коваленко М.М. Жодного розриву, жодного розрізу, жодного шва, не дивлячись на те, що дитинка моя була вагою 4440 г. Саме народження дитини пройшло за хвилин 10, без перебільшення! Мені безмежно з...

Юлія Андріївна

Неймовірної чутливості людина! Настільки надихає і дає впевненість у здоровому самопочутті!! Такі люди зустрічаються рідко, дякую ! Вислухала , дала поради, надихнули і відправила в позитивному настрої насолоджуватись процесом виношування малюка! Супер❤️Так тримати «Лелека»

Быкова Светлана николаевна

Лучший из лучших, сделал шедевр, живу и налюбоваться не могу работой супер хирурга, все доктора увидевшие его работу восхищаться.

Коваленко Марина

Досвід пологів в Лелеці це краще що може бути з жінкою в такий важливий для неї час. Я народила сина за кілька днів до війни але ніколи не пізно подякувати команді найкращого пологового. Особлива подяка черговій бригаді лікарю акушер-гінекологу Болтоносовій Аллі Валентинівні, акушерці Куликовій...

Осипова Наталя Анатоліївна

Лікар - суперпрофесіонал і чудова людина, яка живе своєю справою. З такими лікарями не страшно нічого. Заряджає своїм спокоєм, впевненістю та розсудливістю. Проведена операція у 2018 році - гістероскопія оперативна, планова:поліпектомія пройшла успішно, швидко, безболізно та без будь-яких...

Комплексна підтримка жінок в період вагітності, кваліфікована організація і супровід пологів — це основна спеціалізація нашого пологового будинку, де всі молоді мами отримують повну медичну допомогу з індивідуальним підходом лікарів.

Кожна жінка повинна розуміти, що вибираючи приватний пологовий будинок в Києві, в такий відповідальніий момент життя, як для мами, так і малюка, дуже важливо звернути увагу на найголовніше, а саме стандарти медичної, епідеміологічної, психологічної та фізичної безпеки.

Про стандарти пологового будинку "Лелека" Ви можете почути з перших вуст в інтерв'ю генерального директора Зукіна Валерія Дмитровича.

Пам'ятайте – свій вибір ви робите лише один раз, а значить, варто задуматися, де, як і з ким, ваш малюк зможе легко і надійно пройти свій шлях народження.

Головна місія приватного пологового будинку "Лелека" — завжди відповідати золотому стандарту і бути кращим прикладом акушерсько-гінекологічного та неонатологічного медичного закладу в Україні з власною навчальною базою для лікарів.

Де завжди основним завданням залишається — кваліфікована допомога в народженні дитини та повна турбота про пацієнтів.

Ми знаємо, що приватні пологові будинки в Києві не завжди бажають вести вагітність і пологи у жінок з високим ступенем ризику, проте для нас це не є «катастрофою» і ми готові комплексно підтримати жінку і надати їй і маляті медичну допомогу, в будь-який, навіть в самій складній і нестандартній ситуації.

У пологовому будинку "Лелека" впроваджені:

Команда пологового будинку «Лелека» комплексно супроводжує жінок, надаючи медичну допомогу з супутніми захворюваннями на етапах планування вагітності, під час вагітності і після пологів за напрямками:

Лелека рекомендує
01.08.2022 13:27

Online-зустріч «Як підготуватися до...

Народження дитини одне з найголовніших рішень в житті майбутніх батьків, тому і підійти до нього необхідно зважено. Ви спитаєте, навіщо необхідна підготовка?...

25.07.2022 19:35

Відновлюємо роботу Пологового будинку...

Раді повідомити, що після вимушеної тривалої перерви ми відновлюємо роботу Пологового будинку «Лелека» в Пущі-Водиці. Ведення пологів в Пологовому...

18.04.2022 22:49

Медичний центр для жінок та дітей...

У Львові почав свою роботу Медичний центр для жінок та дітей «Лелека-UP» який об’єднав у собі жіночу консультацію та дитячу поліклініку....

04.04.2022 18:00

Ведення пологів відновлено

Шановні пацієнти! Працює тимчасове пологове відділення на базі державного пологового будинку №5 у Києві за адресою проспект Валерія Лобановського, 2, у...

28.03.2022 22:19

Жіноча консультація «Лелека» на Печерську...

Шановні пацієнти, раді повідомити, що 28 березня відновила роботу Жіноча консультація «Лелека» на Печерську.   Попри всі перешкоди на нашому...

13.03.2022 15:57

Лелека призупиняє роботу через війну

Через активні військові дії поруч з пологовим будинком «Лелека», ми вимушені призупинити роботи задля безпеки пацієнтів та персоналу. Коли ситуація...

13.02.2022 18:17

Страхування вагітних при Covid-19

Раді представити Вам новий страховий поліс для вагітних, які ведуть свою вагітність у жіночих консультаціях пологового будинку «Лелека» –...

07.02.2022 00:11

Розіграш до дня всіх закоханих

«Лелека» здійснює мрії та оголошує розіграш 2 МЕГА-подарунків до дня всіх закоханих: пакет з ведення пологів «ЛЮКС» пакет зі...

31.01.2022 18:00

Валентинки від «Лелеки»

Ми вирішили не обмежуватися одним днем, щоб дарувати валентинки нашим улюбленим пацієнткам, а будемо робити це протягом всього місяця. У лютому всі пацієнтки,...

31.01.2022 16:43

Марафон по грудному вигодовуванню

Малюк приносить у життя своєї мами багато нового. Нові радощі, нові прикрості, нові досягнення – і нові, невідомі раніше, сумніви, страхи... Мало кому вдається...

Чому вибрати пологовий будинок
«Лелека» на пологи:

Лелека
 • "Лелека" — єдина в Україні госпітальна установа, акредитована JCI — золотий стандарт якості в охороні здоров'я в усьому світі;
 • Інноваційне обладнання та професійна команда лікарів;
 • Запроваджене медичне страхування мами і дитини, страхування на випадок передчасних пологів;
 • Великий досвід ведення пологів будь-якого ступеня складності;
 • Надання медичної допомоги за принципом "все включено" — забезпечення мами і малюка всім необхідним під час перебування в пологовому будинку;
 • Сучасне відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених на рівні пологових будинків Європи;
Лелека
 • Сучасні методи знеболювання під час пологів;
 • Затишні і комфортні пологові зали з індивідуальними relax-кімнатами;
 • Організація партнерських пологів;
 • Власна лабораторія, яка працює 24/7;
 • 5-ти разове харчування пацієнтів від власного ресторану;
 • Можливість оформлення розстрочки / оплати частинами від Monobank;
 • Сучасна діагностика новонароджених в перші дні життя;
 • Неонатальний скринінг для новонароджених на 42 метаболічних захворювання;
Лелека
 • Комфортні умови перебування в палатах;
 • Виклик невідкладної швидкої медичної допомоги для термінової госпіталізації;
 • Розташування в рекреаційній зоні Києва (Пуща-Водиця);
 • Заняття в школі відповідального батьківства;
 • Прозорість вартості надання медичної допомоги з офіційною оплатою рахунку в касу;
 • Оформлення офіційного договору з зазначеними обов'язками і правами, як пацієнтів, так і медичного закладу.
Фотогалерея
 • Лелека
 • Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон