ua
Личный кабинет
Галина Петрова:  «Кожній жінці ми приділяємо стільки часу, скільки потрібно» | Новини | Медіацентр
ua
Галина Петрова:  «Кожній жінці ми приділяємо стільки часу, скільки потрібно» | Новини | Медіацентр

Галина Петрова: «Кожній жінці ми приділяємо стільки часу, скільки потрібно»

Сьогодні ми з великим задоволенням хочемо познайомити Вас з Петровою Галиною Іванівною, завідуючою відділенням жіночої консультації пологового будинку "Лелека", для якої медицина - це життя!

- Як Ви обрали професію акушера-гінеколога?

- Не можу сказати, що мріяла про цей фах. Коли я обирала професію, робота лікаря була значущою, мала високий статус. Крім того, я любила вчитися, тож медичний вищий навчальний заклад відповідав моїм вимогам, бо там треба було вчитися багато і старанно. А потім я полюбила цей фах. А вибір спеціалізації – це і випадок, і внутрішнє відчуття... Для мене було характерне спостереження за жінкою, я розуміла, що можу більше її пізнати й допомогти. Моя любов до професії сформувалася з роками і з часом ставала усе міцнішою. Згодом я зрозуміла, що не уявляю себе без цього фаху. Ніколи не шкодувала, що стала акушером-гінекологом, але мені шкода, що смак до професії прийшов не одразу. Втім, усьому свій час.

- Мабуть, і для керівної посади теж. Ви маєте досвід управління колективом?

- У мене був невеликий адміністративний досвід, але я завжди була лідером колективу. Тепер це офіційний статус керівника, який, втім, не змінює суті: відповідальність за колег не визначається посадою.

- Відповідальність перед пацієнтом – це для вас елемент професіоналізму чи суто юридичне поняття?

- І те, й те. Коли кажуть, що відповідальність – тільки внутрішній стан, думаю, це не зовсім правда. Адже ми дорослішаємо, живемо в правовій державі, маємо підкорятися законам. Тож відповідальність лікаря, як і відповідальність представника будь-якої професії, корелюється із законодавством. На жаль, засоби масової інформації іноді викривлено трактують цей аспект, тож пацієнти часто думають лише про юридичну відповідальність лікаря. Натомість особиста внутрішня відповідальність буває жорсткішою і жорстокішою за юридичну. У пацієнта й лікаря різне розуміння відповідальності, і ми це розуміємо. Лікар в будь-якому випадку переживає через складні ситуації, важких пацієнтів. Усі особливі випадки запам’ятовуються на все життя.

- У вас емоційно виснажлива робота. Але ж є й радісні емоції, які компенсують зусилля...

- Справді, моя робота не закінчується на прийомі. Не буває такого, що ти виходиш із кабінета, їдеш додому і не думаєш про пацієнтів. Звичайно, продовжуєш думати і в транспорті, і вдома... На щастя, мої близькі – дуже мудрі люди. Вони не пов’язані з медициню, але їм моя професія цікава. Адже це не тільки лікувальний процес, це ще й психологічна взаємодія, людські стосунки. Я маю змогу дізнатися чоловічий погляд на ту чи іншу ситуацію від чоловіка та сина, дочка теж має свій погляд. Я багато чого почерпнула від своїх рідних.

- Наскільки для роботи жіночої консультації важливе технічне оснащення?

- Дуже важливе. Наприклад, без сучасного кольпоскопа важко допомогти в деяких ситуаціях, без апарата УЗД взагалі неможливо уявити роботу акушера-гінеколога... Але все ж найважливішим залишається знання і досвід лікарів. Сучасна апаратура робить нашу роботу точнішою, і це, звичайно ж, в інтересах пацієнтки. У «Лелеці» із технічним оснащенням все прекрасно, ми маємо змогу працювати із найсучаснішим обладнанням. А поєднання з грамотним керівництвом, великих ентузіастів, які мають надзвичайно широкі погляди і в житті, і в професії, створює найкращі умови роботи на всіх рівнях: технологічному, організаційному, психологічному. У «Лелеці» дбають про психологічний комфорт колектива, і це дуже важливо. Адже якщо персоналу комфортно, то й пацієнти отримують максимально комфортні умови, максимально уважне спілкування. Нині нелегкі часи, і своє завдання я бачу, зокрема, і в тому, щоб підтримати пацієнтів. На це потрібен час – треба з’ясувати, що пацієнтку турбує, чому вона, наприклад, «на нервах».

- Ви можете регулювати час прийому, якщо відчуваєте, що отримали від пацієнтки недостатньо інформації, не встигли розібратися в ситуації?

- Звичайно, ми можемо приділити жінці більше часу, ніж у звичайній поліклініці. Кожній ми приділяємо стільки часу, скільки необхідно. Кількість пацієнток, звичайно, важлива, але якість прийому важливіша. Крім того, ми дотримуємося принципу, який практикують у західних країнах: якщо ми сьогодні не змогли з’ясувати все, то продовжимо під час наступного візиту.

- Чим є для Вас Ваша професія?

- Професія – це життя. Коли пацієнт каже «дякую», це означає, що ти не марно переживав. А коли ти лікар, то переживаєш весь час.

- Ви маєте життєве кредо?

- Не завжди довіряй тому, що кажуть; дивись на вчинки.

Дата публікації: 21 грудня 2016 року
Поділитися:

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Реєстрація на День відкритих дверей
Для реєстрації на День відкритих дверей оберіть, що вас цікавить
Гарантуємо 1,5 години корисної та цікавої інформації.
Будемо раді знайомству 💚
Вернуться к регистрации
Галина Петрова:  «Кожній жінці ми приділяємо стільки часу, скільки потрібно» | Новини | Медіацентр
Дякуємо Вам за реєстрацію!
Очікуйте посилання на ОНЛАЙН-захід на e-mail та в СМС за 1 годину до старту.
Гостей в ОФЛАЙН-форматі очікуємо в день заходу в "Лелеці". СМС нагадування надійде вам за день до заходу
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Наші новини

всі новини

Групова терапія для дружин захисників

Запрошуємо дружин захисників! Ми розуміємо, наскільки важко жінкам, чиї чоловіки служать в Збройних Силах України, переживати ці складні часи. Щоденні тривоги...

Акція – експертна гастроскопія безкоштовно

Вас турбують скарги на ЖКТ? Вам призначили проведення ендоскопічного обстеження шлунку, стравоходу і ви обираєте, де пройти гастроскопію у Києві?   Лише в...

Мега знижки від «Лелеки»❤️

Протягом місяця Медичний центр «Лелека» дарує багато знижок на різні медичні послуги, а саме: ✅ ВАГІТНІСТЬ ( будь-який пакет з ведення вагітності у...

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон