Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 2 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Ірина

18.02.2020
Дуже дякую усьому персоналу вашого закладу. Особливо за чуйність, підтримку та розуміння у будь-який ситуації. Так багато таких хороших людей в одному місці - це рідкість!

Ольга

18.02.2020
Щиро дякую всій команді пологового будинку "Лелека" за допомогу при народженні донечки, за розуміння і підтримку протягом всього часу очікування цього дива. Особлива подяка Шумейко Лілії Іванівні за підтримку та розуміння. Подяка всім акушерам і персоналу. Дякую!

Євгенія

17.02.2020
Дуже вдячні! Ви перебільшили очікування! Все на дуже високому рівні, дуже багато приємних деталей. Медичний персонал на високому рівні! Запрошую вже всіх друзів. Окрема подяка лікарю Рубінштейн Анні Мойсеївні та акушерці Ірині, яка була на зміні. 

Юлія

16.02.2020
Особиста подяка Пилипенко О.М. за ставлення до мене і дитини, за спокій та увагу, і за доню. Подяка персоналу, який доглядає за жінками, допомагає набратись сил і думати про себе, а не про біль, втому і відсутність сил. Подяка тим, хто декілька років тому інвестував в цей чудовий проект і зараз несе радість людям!

Дарья

16.02.2020
Спасибо всему коллективу "Лелека". Теперь я знаю, что роды - это не больно!!! Всё на высшем уровне!!!

Галина

15.02.2020
Спасибо большое! Осталась очень довольна всем. Сердюк Наталия была очень заботливой, внимательной, за что ей огромное спасибо! Без неё мне было бы намного сложнее. Волшебница!

Марія

15.02.2020
Особиста подяка Юлії, медичній сестрі, за її чуйність, ввічливість і позитивний настрій, допомогла зняти напруження перед оперативним втручанням. Також подяка всьому медичному персоналу за їх роботу і професіоналізм, який відчувається у всьому з перших хвилин коли опиняєшся в пологовому будинку "Лелека". Особливо подяка лікарю Заболотіну Валерію Олександровичу за відданість своїй справі.

Наталия

14.02.2020
Большая благодарность от нашей семьи Заец Наталье Ивановне, Раковской Анне Маевне, Будник Наталье Николаевне. Спасибо за сына, за ваши золотые руки и за то, что были рядом в такой момент. P.S. Елене и Марии спасибо за чистоту.

Людмила

14.02.2020
Дуже вдячні пологовому будинку "Лелека" за нашу донечку, а особливо лікарю Заєць Наталії Іванівні та акушерці Бреславець Любові -  справжні професіонали своєї справи та чудові люди.

Ірина

13.02.2020
Висловлюю подяку всьому персоналу пологового будинку "Лелека" за Ваш неймовірний, титанічний труд! Всі на своєму місці, всі фахівці високого рівня підготовки та сталевої витримки. Особисто я,  отримала відповіді на всі питання як стосовно свого здоров'я, так і дитини. Чуйний медперсонал допомагає порозумітися з дитиною. Успіхів, наснаги, натхнення як пологовому будинку "Лелека", так і кожному окремому працівнику!