Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 2 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Анастасія

13.07.2019
Особиста подяка всій оперативній бригаді та лікарям, що були на зміні 17 червня. Була надана допомога, швидко відреагували та провели екстрене оперативне втручання та лікування. Щиро дякую старшій медичній сестрі Яні за особливу увагу та допомогу!!! Також дякую Овчаренко Світлані Олександрівні за невідкладну допомогу та роз'яснення.

Марина

12.07.2019
Спасибо огромное замечательной акушерке, которая помогала весь период схваток, поддерживала и всё объясняла, которая помогала появиться нашему сыночку на свет - Сердюк Наталье Григоревне! А также спасибо замечательному специалисту врачу-акушер-гинекологу Овчаренко Светлане Александровне! Конечно же спасибо всему персоналу, - обходительные, заботливые и профессионалы своего дела! А также спасибо замечательному и ответственному...

Аліна

12.07.2019
Особиста подяка лікарю Попадюсі Олені Вікторівні та акушерці Ірині , які були зі мною в пологовій залі. Дякую Вам за правильні підказки та постанови в момент народження.

Катерина

11.07.2019
Якщо народжувати, то тільки в "Лелеці". Кваліфіковані лікарі, чудова атмосфера, швидке реагування. Європейський рівень обслуговування геть у всьому до найменших деталей. Звичайно, ціна не низька, але вона того варта. Головне, щоб і надалі залишилися такими чудовими. З радістю повернуся ще раз і буду радити знайомим.

Анна

10.07.2019
Лучший роддом в городе!!! Все на высшем уровне, всем рекомендую только этот роддом для рождения самого дорогого в нашей жизни, наших деток.

Марина

09.07.2019
Все отлично! Можно рожать хоть каждый год! Спасибо за все!

Ольга

09.07.2019
Дуже дякую за вчасно надану допомогу, чуйне ставлення, уважність. Окреме дякую медичним працівникам за їхню нелегку роботу і за гарне ставлення до пацієнтів. Також дякую за дуже смачну їжу, за чистоту та комфорт в палатах.

Марина

08.07.2019
Дякую Пологовому будинку "Лелека" за професіоналізм, комфорт та турботу під час найвизначнішого моменту мого життя — народження синочка. Я почувала себе як на курорті!!! З впевненістю буду рекомендувати "Лелеку" своїм друзям! Хочеться приходити сюди ще за радісними моментами.

Дар'я

08.07.2019
Спасибо большое всему персоналу, я себя чествовала тут как дома. Второго ребенка приду рожать только к Вам. Спасибо!!!

Дар'я

07.07.2019
Все на найвищому рівні! Ви молодці! Відчуття перебування в пологовому будинку, неначе ми на курорті десь в Турції. Дуже чемний, уважний персонал. Ви молодці, так тримати! Наступну дитину будемо народжувати тільки у Вас.