ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Світлана

12.01.2019
Особисті подяки всім лікарям, акушерам, взагалі всьому медичному персоналу. Ви виконуєте дуже важку та значиму частину життя кожної жінки. З великою повагою та любов'ю ДЯКУЮ. Це накраще місце, де міг би з'явитись на світ мій Георгій!

Лілія

12.01.2019
Безмежно вдячна лікарю-анестезіологу Тарасову Олексію Васильовичу. Лікар від Бога! Дуже чуйний, турботливий і відповідальний!!! Міцного здоров'я Вам, Олексію Васильовичу, та професійних успіхів.

Аліна

12.01.2019
Порівняти немає з чим, але і не варто. Впевнена, ви найкращі! Особитса величезна подяка Шадлуну Дмитру Ростиславовичу за професіоналізм та його золоті руки; лікарям та медсестрам дитячої терапії. Весь персонал уважний та професійний, окремо хочу віддячити віддячити Олександра з реанімації та акушера Яну з 3 поверху.

Юлія

09.01.2019
Дуже вдячна Всьому колективу Пологового будинку "Лелека",  хоча пологи були важкі і закінчились розтином, з великим задоволенням приїдемо до Вас за другим малюком. Пологовий будинок "Лелека" залишив тільки позитивні враження. Все на висоті. Окремо дякую анестезіологу за підтримку в дуже неприємний момент. Всім дуже вдячна. Процвітання ВАМ!

Тетяна

08.01.2019
Все очень понравилось: начиная с ведения беременности до самой выписки. Роды прошли вообще так, как и мечтать не могла. Особое спасибо Тахтауловой З.И. и Шемякиной Н.Н. - они мои звездочки. Спасибо за помощь, поддержку, опеку, сочувствие, небезразличие и любовь. За вторым опять сюда!!! Всем друзьям буду рекомендовать только Вас!

Оксана

08.01.2019
Велика подяка від мене, чоловіка Богдана та донечки Злати за високоякісні медичні послуги, високий професіоналізм та швидке реагування в критичних ситуаціях і правильно прийняті рішення. Тут працюють не просто Лікарі, а супер-люди, послані Богом на землю виконувати важливу місію. Дякуємо анестезіологу Ступаковій Анні Вікторівні, акушерочкам, дитячим медичним сестричкам, які готові в будь-яку пору доби прийти на допомогу, лікарю, яка була в...

Тетяна

07.01.2019
Особиста подяка моїм лікарям: Соловйову Олексію Івановичу і Гончаровій Яні Олександрівні. Медсестра Юлія, Яна та молодша сестра Алла - дуже чуйні та душевні дівчата. Контролювали мій стан від початку до виписки. Швидко реагували на прохання про допомогу. І взагалі зробили моє перебування тут дуже комфортним і приємним. Обов'язково розповім про вас усім. Бажаю процвітання і гарних пацієнтів!

Любов

07.01.2019
Хочу поблагодарить весь персонал отделений гинекологии и интенсивной терапии за внимание, профессионализм и безупречный сервис. Отдельное спасибо заведующему отделению гинекологии Заболотину Валерию Александровичу, доктору Нелину Алексею Сергеевичу, заведующему отделением анестезиологии Грижимальскому Евгению Викторовичу, а также старшей медсестре гинекологического отделения Ивашко Лилие Юрьевне и медсестрам Юле и Оле. Вы лучшие!

Єлизавета

05.01.2019
Осталась всем очень довольна! Прекрасный роддом, замечательный сервис, отличная команда профессионалов! Буду рекомендовать знакомым и друзьям! Огромное спасибо за возможность родить "по-человечески"! :) Особенный восторг от общения с неонатологом Богословской Ириной Викторовной! Более внимательного, понимающего и приятного детского врача мы еще не встречали!

Іванна

05.01.2019
Наше загальне враження від перебування у Пологовому будинку "Лелека" дуже позитивне. Ми задоволені усім: починаючи від якості прибирання та чистоти у палаті і закінчуючи професіоналізмом медичного персоналу - лікарів та медичних сестер. Але особливу подяку ми б хотіли висловити нашому лікуючому лікарю Цивіній Оксані Миколаївні за її професіоналізм і доброту та за те, що допомогла з'явитися на світ нашій донечці. Також щиро вдячні...