Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 2 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Ольга

17.05.2019
Усім працівникам патології вагітності велике дякую. Кожний працівник виконує свою роботу відмінно та дбайливо, на будь-яку проблему або питання реагують миттєво. Особлива подяка Цівиній Оксані Миколаївні та лікарю Поповій Наталії Юріївни, яка приймала у мене пологи. У мене народилась двійня на 26-му тижні вагітності! Дуже вдячна лікарям неонатології, які подбали про моїх хлопчиків. Молодший персонал відділення патології...

Оксана

15.05.2019
Дуже вдячна всім співробітникам ПБ "Лелека" за те, що тут я почувалася як у дома - комфортно, спокійно, за якісний медичний супровід, за смачне хоч і дієтичне харчування з урахуванням моїх уподобань. За чуйне та дбайливе ставлення, за розуміння, з яким ви ставилися до мого непростого характеру та безлічі страхів. За те, що тут я почувалася у безпеці, знаючи що у будь-яку хвилину мені прийдуть на допомогу. Процвітання та безлічі вдячних...

Оксана

15.05.2019
Оргомная благодарность:  - Рукумеде Наталье Владимировне и акушерке Мамедовой Екатирине за ведение моей очень непростой беременности, за сверх заботу, терпение и хорошее отношение, за понимание.  - Пилипенко Анастасие Владимировне — Вы практически каждый день были со мной на связи. Спасибо, что отвечали порой даже глубокой ночью, что всегда находили слова, чтоб меня успокоить и придать мне уверенности. Вы —...

Оксана

13.05.2019
Бажаю Лелеці процвітання та відкривати філії в інших регіонах України, щоб якнайбільше вагітних мали можливість стати мамами в таких умовах, с такими високваліфікованими спеціалістами! Особиста подяка Заєць Наталії Іванівні, до якої мені, на щастя, довелось попасти на передчасні пологи. З цим лікарем і народили мою здорову донечку, моє щастя! Також я дякую Шемякіній Наталії Миколаївні за чіткість в веденні всього мого патологічного...

Альона

13.05.2019
Перший раз народжувала в звичайному державному пологовому будинку, то різниця значно відчувається. Обслуговування та комфорт в Лелеці на найвищому рівні. Медичний персонал професіонал своєї справи, технічний персонал дуже дбайливий. В ресторані є все, та навіть більше, дуже смачна та свіжа їжа. Дякую всім з ким мені довелось спілкуватись. Ви чудові! Процвітання пологовому будинку "Лелека".  

Ольга

12.05.2019
Дуже дякуємо кожній окремій людині в клініці за нашу крихітку і наше комфортне перебування в пологовому будинку "Лелека". Ви найкращі! Чудові, високваліфіковані фахівці, спеціалісти своєї справи!

Тетяна

10.05.2019
Щиро дякую за чуйність, професіоналізм, турботу та увагу, якою ми з нашою донечкою були оточені у Вашому закладі. Ви - зразок тих умов, в яких мають з'являтися на світ малюки. Успіхів Вам та процвітання.

Наталія

10.05.2019
Сердечно дякую усім!!! Не можу когось виділити окремо - Ви всі великі молодці. Компетентність, уважність, професіоналізм відчувається в усьому. З радістю буду Вас рекомендувати.

Юлія

08.05.2019
Вдячна всьому колективу за всю надану допомогу. Заєць Наталія Іванівна, Суліменко Євген Миколайович - найкращі спеціалісти, професіонали вищого рівня. Весь персонал заслуговує найвищої похвали за турботу і доброзичливість.

Марія

07.05.2019
Найкраще місце, яке можна уявити для народження дитинки. Дякую людям, які набирають такий чудовий персонал. Взагалі всі лікарі дуже професійні та чудові люди.