Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 2 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Аліна

11.03.2019
Огромное спасибо всему персоналу замечательной "Лелеки"! Профессионализм на высшем уровне, а пребывание здесь навсегда останется в памяти как найлучший сервис! Если и поднимать рождаемость страны, то только такими чудесными заведениями. СПАСИБО!

Ольга

11.03.2019
Дуже дякуємо Пологовому будинку "Лелека" за якісно надані послуги. Завдяки їхнім зусиллям і вчасно прийнятим рішенням, ми маємо чарівну донечку. Бажаю кожній мамі народжувати в таких умовах. Сюди хочеться повернутися ще раз. Також дуже велика подяка всьому персоналу, які реагували дуже швидко на всі прохання і за надану інформацію і поради. Ви найкращі. Дякуємо.

Катерина

09.03.2019
Пологовий будинок "Лелека" - медичний заклад, що дарує спокій, впевненість, довіру та безпеку.

Ірина

09.03.2019
Велике спасибі лікарю-акушеру-гінекологу Неліну Олексію Сергійовичу та його бригаді, за відмінно проведені пологи. Також дякую всім акушерам, обслуговуючому персоналу.

Вікторія

09.03.2019
Профессионалы все без исключения! Спасибо за мальчугана!

Марина

09.03.2019
На жаль, вагітність я спостерігала в іншій клініці, але послуги не задовольнювали і звернулась перевірити діагноз в пологовий будинок "Лелека". Були дуже вражені теплотою та зручною атмосферою, сучасним спеціалізованим обладнанням. В нас був звичайний пакет на пологи "Стандарт", але наша сім'я почувалася, як VIP. Саме головне, бажаємо триматись свого курсу та підтримувати репутацію. На сьогодні, пологовий будинок "Лелека"...

Ірина

07.03.2019
Большое спасибо всему персоналу родильного дома "Лелека" за бережное отношение и комфорт. Огромное спасибо акушерке Сенченко Лесе Витальевне, которая помогла родиться на свет нашей малышке. Процветания и всех Благ!

Анна

06.03.2019
Окрема подяка Шемякіній Наталії Миколаївні та акушерці Родецькій Ірині Григорівні за допомогу та віру в мене в пологовій залі. Дякую всім дитячим медсестрам за готовність допомогти в будь-який час та чуйне ставлення до малечі. Окрема вдячність за смачне меню та за охайне прибирання в палаті.

Олена

06.03.2019
Дуже вдячна всьому персоналу. Та окрема подяка Цівиной Оксані Миколаївні!!! Дуже уважна і чуйна.

Юлія

05.03.2019
Отдельная благодарность Савке Тарасу Романовичу за профессионализм в принятии родов и приятному отношению; акушерке Анне Майевне за внимательность и профессионализм, а также всему персоналу родильного дома "Лелека" за комфорт, спокойствие и заботу.