Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 2 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Маргарита

27.03.2020
Беременность для каждой женщины особеннный момент, и благодаря профессионализму всего персонала, врачей Родильного дома "Лелека" моя беременность и роды прошли на высшем уровне. Внимательность, забота, тепло, комфорт, лучшее оборудование, оперативность - это все о вас, "Лелека"! Я получила массу впечатлений. И роды, и восстановление превратились в сказку, которую хочется повторить. У нас в Украине есть надежное место, где ни за что не...

Вікторія

27.03.2020
Щиро вдячна Гончаровій Яні Олександрівні та всьому персоналу за професіоналізм, оперативність та чуйне ставлення протягом всього перебування в гінекологічному відділенні Пологового будинку "Лелека".

Анна

26.03.2020
По-перше, вдячна за те, що в нашому місті є такий гідн ий заклад, куди хочеться прийти  і  в друге, і в третє. Вдячна персоналу, всі чуйні, уважні. Разом з вами почуваєш себе впевнено і в надійних руках. Дякую, звісно, акушеркам, медсестрам, анестезіологу за високий професіоналізм і людяність. Навколо завжди стільки уваги  та  допомоги, що від болісного, по своїй суті, процесу залишаються тільки позитивні емоції....

Алла

26.03.2020
Дякуємо за професіоналізм, оперативність і ставлення до пацієнта лікарів, акушерок, медсестер, а саме:  Лупіч  Світлані  Володимирівні , Заєць Наталії Іванівні, Буднік Наталії Миколаївні, Салівон Світлані Василівні. Це найкращий пологовий будинок!

Віта

25.03.2020
Величезна подяка за неймовірний професіоналізм і максимальну підтримку лікарям Попадюсі Олені Вікторівні і Коваленко Миколі Миколайовичу, акушерці Шерекіній Любові Іванівні. Це величезний дар - прийняти нове життя. А також всьому персоналу Пологового будинку "Лелека".

Елена

25.03.2020
Отдельное спасибо медицинскому персоналу за внимательность и работу с их стороны. Осталась очень довольна работой персонала, все были отзывчивы, вежливы, порядочны и общительны.

Ольга

24.03.2020
В таких умовах і з таким ставленням до пацієнтів не страшно народжувати. Дякую всьому персоналу, що допомогли нам в цей прекрасний період. Дякую лікарям і акушерам, які приймали пологи, поради були чіткі і зрозумілі.

Олеся

24.03.2020
Я хотела бы поблагодарить всех врачей и акушеров за максимальную заботу и необычайный опыт. Настоящие профессионалы! После сложной операции на второй день после родов я уже бегала. Условия, как в шикарном отеле. Уборка на высшем уровне 2 раза в день. Все, что нужно для меня и ребенка есть и в больших количествах. За кухню вообще отдельное спасибо! С моим проблемным желудком получила настоящее удовольствие. Все девочки акушерки очень...

Ольга

20.03.2020
Очень благодарна за такое отношение всему персоналу, руководителям за качество обслуживания, за заботу, за профессионализм. Все на высшем уровне. Спасибо, что вы есть! А особое спасибо бригаде, с которой мне посчастливилось рожать, а именно Заец Наталье Ивановне. Хотела попасть именно к ней и, как раз, мне повезло. Раковской Анне Маевне , Гарге Андрею Иосифовичу и остальному персоналу, который помогал мне. Весь персонал...

Людмила

20.03.2020
Особисто важко когось відзначити тому, що усі лікарі приділяють максимально уваги! Також медсестри, дитячі медсестри та лікарі. Уважність, відношення до пацієнтів на вищому рівні. Дякую!