ua
Личный кабинет
Лікар акушер-гінеколог Суліменко Ольга Миколаївна | Фахівці
ua
Лікар акушер-гінеколог Суліменко Ольга Миколаївна | Фахівці
Лікар акушер-гінеколог Суліменко Ольга Миколаївна | Фахівці

Суліменко Ольга Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог
Досвід роботи - 11 років
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

2001-2004 рр. –  Лубенське медичне училище за фахом «Фельдшер».

2005-2011 рр. –  Українська медична стоматологічна академія м. Полтава.

2011-2014 рр. –  Інтернатура на базі Миргородської ЦРЛ, Полтавського міського пологового будинку та Перинатального центру Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

З 2017 р. –  Клінічна ординатура на кафедрі акушерства та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

2016 р. –  курси підвищення кваліфікації тематичне удосконалення «Основи медицини плода» при Національній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2017 р. –  пройшла курси підвищення кваліфікації тематичне удосконалення «Амбулаторна акушерсько-гінекологічна допомога».

Професійний досвід

2004-2005 рр. – працювала акушеркою в Дібрівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

2014-2017 рр. – працювала в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського на посаді лікаря акушера-гінеколога пологового відділення акушерського стаціонару.

Наукова діяльність

5 друкованих праць у фахових медичних виданнях України.

Кваліфікація

Акушерство та гінекологія – друга кваліфікація.

Стажування, конференції, семінари

2021 р. – доповідач European Congress of Obstetrics and Gynecology.

Відео з лікарем

Інтерв'ю з лікарем акушером-гінекологом пологового будинку "Лелека" Суліменко Ольгою Миколаївною.

 

 

До списку

Відгуки

Хочу подякувати команді лікарів: Овчаренко Світлані Олександрівні, Суліменко Ользі Миколаївні, Куликовій Інні Борисівні, Бабіч Аліні Анатоліївні та відділенню неонатології за комфортні пологи та післяпологовий догляд. Завдяки професіоналізму, уважності, турботі, чуйності персоналу – перейми, потуги та пологи пройшли ЧУДОВО (на 5 балів). Весь післяпологовий час я та дитина постійно були під наглядом лікарів. Все продумано до дрібниць :...
Ольга Миколаївна, дуже добра та чуйна людина! Акушер-гінеколог, який вміє налаштувати на правильний лад, підказати та допомогти у необхідний момент! Безмежно вдячна Вам та усій бригаді пологового будинку «Лелека», які були зі мною на пологах та допомогли народитися моєму щастю 13/03/2023! (Дякую, що одразу після пологів видалили парауретральну кісту).
Безмежна подяка Ользі Миколаївні за професіоналізм, витримку та чуйність. Як важливо відчувати настрій породіллі без зайвих слів. Стримано та виважено аналізувати поточну ситуацію та просто довіритись пацієнтці в такий важливий для неї момент. Я дякую Ользі саме за це, за те, що повірила в мене та допомогла з’явитись на світ моєму синочку 9.10.2022. Це був неймовірний досвід і цей досвід я, дякувати Богу, отримала саме в...

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон