ua
Особистий кабінет
Лікар акушер-гінеколог, кандидат мед. наук Суліменко Ольга Миколаївна
ua
Лікар акушер-гінеколог, кандидат мед. наук Суліменко Ольга Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, кандидат мед. наук Суліменко Ольга Миколаївна

Суліменко Ольга Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог, кандидат мед. наук
Досвід роботи - 12 років
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

2001-2004 рр. – Лубенське медичне училище за фахом «Фельдшер».

2005-2011 рр. – Українська медична стоматологічна академія м. Полтава.

2011-2014 рр. – Інтернатура на базі Миргородської ЦРЛ, Полтавського міського пологового будинку та Перинатального центру Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

2016 р. – курси підвищення кваліфікації тематичне удосконалення «Основи медицини плода» при Національній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2017 р. – пройшла курси підвищення кваліфікації тематичне удосконалення «Амбулаторна акушерсько-гінекологічна допомога».

2017-2019 рр. –Клінічна ординатура на кафедрі акушерства та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

2020 р. – Цикл тематичного удосконалення «Сучасні принципи ведення багатоплідної вагітності та вагітності й пологів у жінок з рубцем на матці».

2022 р. – спеціалізація «Ультразвукова діагностика».

 

Наукова діяльність

2019-2023 рр. – навчання в аспірантурі (тема дисертації «Прогнозування і профілактика прееклампсії при багатоплідній вагітності після допоміжних репродуктивних технологій») на кафедрі акушерства та гінекології №1 НУОЗ України ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

2023 р. – захистила дисертацію на тему «Прогнозування і профілактика прееклампсії при багатоплідній вагітності після допоміжних репродуктивних технологій» та здобула ступінь доктора філософії (кандидат медичних наук).

 

Професійний досвід

2014-2017 рр. – працювала в Перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського у пологовому блоці акушерського відділення.

З 2017 р. по теперішній час – лікар акушер-гінеколог акушерського відділення Багатопрофільного медичного центру «Лелека».

 

Стажування, конференції, семінари

2017 р. – III Міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології».

2018 р. – ІІ Ізраїльсько-Український науковий симпозіум «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та мілітарній медицині».

2019 р. – ІV міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології».

2019 р. – Майстер-клас «Критичні ситуації в акушерстві: від клінічного випадку до алгоритму дій», м. Київ.

2019р. – Участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Контраверсії в сучасному акушерстві: прееклампсія та передчасні пологи».

2020 р. – III Ізраїльсько-Український науковий симпозіум асоціації акушерських анестезіологів України «Інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення в акушерстві гінекології та неонатології».

2020 р. – Фахова школа-семінар «Сучасні аспекти акушерської анестезіології».

2020 р. – Webinar «COVID-19: Impact and mitigation strategies for prenatal screening for aneuploidy». PREIS School, Birth and Culture.

2020 р. – Webinar Series: «OUTCOME OF PREGNANCY MEDICALLY ASSISTED», Birth webinar series: Outcome of pregnancy medically assisted.

2020 р. – Webinar «The prevention of preterm birth». BIRTH Webinar Series Session: The Prevention of Preterm Birth.

2020 р. – Мастер-клас «Гемостаз та репродукція», м. Київ.

2021 р. – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сучасного акушерства та гінекології».

2021 р. – V міждисциплінарний науковий конгрес з міжнародною участю «Невідкладні стани та анестезіологічне забезпечення в акушерстві, гінекології та перинатології».

2021 р. – Фаховий онлайн семінар «Прееклампсія від А до Я» Доповідь «Діагностика прееклампсії в пологовому будинку «Лелека».

2021 р. – доповідач 27th European Congress of Obstetrics and Gynaecology EBCOG & 15th Congress of the Hellenic Society of Obstetrics and Gynaecology, Athens, Greece.

2022 р. – доповідач на пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України та Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: нові реалії».

2023 р. – доповідач на Royal College of Obstetricians and Gynaecologists World Congress 2023, London, UK.

  

Звання та кваліфікація

Акушерство та гінекологія – перша категорія

 

Відео з лікарем

Інтерв'ю з лікарем акушером-гінекологом пологового будинку "Лелека" Суліменко Ольгою Миколаївною.

 

Статті лікаря

Акушерський сепсис (клінічна лекція)

A STATISTICAL ANALYSIS OF OBSTETRIC AND PERINATAL COMPLICATIONS IN SINGLETON AND MULTIPLE PREGNANCIES ONCE ASSISTED REPRODUCTIVE TECHNOLOGIES ARE USED

Prevention of preeclampsia in women with multiple pregnancy after assisted reproduction

Великі акушерські синдроми – сучасні можливості профілактики

Прогнозування і профілактика прееклампсії при багатоплідній вагітності після допоміжних репродуктивних технологій

Прогнозування прееклампсії (Огляд літератури)

Сучасні маркери прогнозування прееклампсії

Профілактика та лікування залізодефіцитної анемії при багатоплідній вагітності

До списку

Сертифікати лікаря

Відгуки

Хочу подякувати команді лікарів: Овчаренко Світлані Олександрівні, Суліменко Ользі Миколаївні, Куликовій Інні Борисівні, Бабіч Аліні Анатоліївні та відділенню неонатології за комфортні пологи та післяпологовий догляд. Завдяки професіоналізму, уважності, турботі, чуйності персоналу – перейми, потуги та пологи пройшли ЧУДОВО (на 5 балів). Весь післяпологовий час я та дитина постійно були під наглядом лікарів. Все продумано до дрібниць :...
Ольга Миколаївна, дуже добра та чуйна людина! Акушер-гінеколог, який вміє налаштувати на правильний лад, підказати та допомогти у необхідний момент! Безмежно вдячна Вам та усій бригаді пологового будинку «Лелека», які були зі мною на пологах та допомогли народитися моєму щастю 13/03/2023! (Дякую, що одразу після пологів видалили парауретральну кісту).
Безмежна подяка Ользі Миколаївні за професіоналізм, витримку та чуйність. Як важливо відчувати настрій породіллі без зайвих слів. Стримано та виважено аналізувати поточну ситуацію та просто довіритись пацієнтці в такий важливий для неї момент. Я дякую Ользі саме за це, за те, що повірила в мене та допомогла з’явитись на світ моєму синочку 9.10.2022. Це був неймовірний досвід і цей досвід я, дякувати Богу, отримала саме в...

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон