ua
Личный кабинет
Акушерка Родецька Ірина Геннадіївна | Фахівці
ua
Акушерка Родецька Ірина Геннадіївна | Фахівці
Акушерка Родецька Ірина Геннадіївна | Фахівці

Родецька Ірина Геннадіївна

Акушерка
Досвід роботи - 29 років
Залишити відгук

Освіта

1993 р. – Донецьке медичне училище. Спеціальність - акушерська справа.

Професійний досвід

1993-2014 рр. – акушерка пологового відділення, Донецький регіональний центр охорони материнства та дитинства. Вища кваліфікаційна категорія.

Стажування, конференції, семінари.

Брала участь у міжнародних тренінгах і семінарах ЮНІСЕФ, АЛАРМ/

2023 р. – Семінар Бетті-Енн Девісс (Канада) та клінічного дослідника Кеннета Сі Джонсон (Канада) «Breech. Вагінальні пологи при тазовому передлежанні & Мідвайфері-акушерство Канади & Доказова медицина & Професійна супервізія».

Членство в організаціях, асоціаціях

З 2023 член Асоціації акушерок України.

До списку

Сертифікати лікаря

Відгуки

Ми з чоловіком та наша донечка Ніколь, щиро дякуємо вам за ваші зусилля, старання, високий професіоналізм, доброту серця та велику майстерність. Ви чудовий лікар! Від щирого серця бажаємо міцного здоров'я, довгих років життя, виконання бажань.
Дуже дякую Коваленко Миколі Миколайовичу за чудові другі пологи! Лікар від Бога! Все пройшло швидко і з боку лікаря - професійно, Микола Миколайович заспокоював і відволікав. В перші пологи взагалі, вважаю, врятував мені дитину. Син застряг, Микола Миеолайович дуже вчасно зреагував, за що я йому безмежно вдячна. Тому, коли обирала лікаря, то обрала його. Дуже рекомендую! Чудова скромна людина, приємний лікар і професіонал високого класу! Ще...
Хочу щиро подякувати всій команді клініки "Лелека" за своє маленьке лелечатко! За професіоналізм, оперативність, відповідальність і прекрасний медичний рівень допомоги і комфорт в моїх пологах. Особливо хочу подякувати за своє лелечатко команді лікарів: Цивіна Оксана Миколаївна Сердюк Наталії Григорівні Ходаковський Сергій Борисович Родецька Ірина Геннадіївна Степанова Анна Вікторівна Захурдяєва Лариса Демянівна Заєць Наталія Іванівна та всім...

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон