ua
Личный кабинет
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека
ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека

Ходаковський Сергій Борисович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Досвід роботи - 34 роки
Записатися на прийом Залишити відгук

Запис на безкоштовну консультацію
перед підписанням договору на пологи

Дякуємо вам за ваш запит, найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Ми зв'яжемося з Вами протягом 10 хвилин.

Освіта

1984 р. – навчання у Київському медичному інституті ім. акад. А. А. Богомольця, факультет «Лікувальна справа».

1984-1985 рр. – інтернатура з акушерства і гінекології на базі міського пологового будинку №1 м. Києва.

Професійний досвід

1985-1994 рр. – лікар акушер-гінеколог лікарні №2 Дніпровського району міста Києва (відділення гнійно-септичної гінекології, оперативної гінекології, патології вагітності, завідуючий пологовим залом, факультативний черговий лікар).

1994-2009 рр. – асистент кафедри акушерства та гінекології №1 КМАПО. Керував роботою акушерського та гінекологічного відділення, факультативні чергування по клініці, виїзди по лінії санітарної авіації по Україні.

2009-2015 рр. – асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім. П. Л. Шупіка. Працював в акушерському і гінекологічному відділеннях, чергував по стаціонару, виїзди по лінії санітарної авіації по Україні.

Наукова діяльність

Сертифікати різноманітних курсів тематичного удосконалення лікарів, учасника з’їздів і конференцій.

Член редакційної колегії медичного журналу «Жіночий лікар», автор більше 70 наукових робіт (статті, тезиси, рекомендації, виступи на конференціях), співавтор 4 патентів України.

Кандидатська дисертація на тему «Шляхи вдосконалення профілактичних заходів при ризику розвитку септичних ускладнень кесаревого розтину».

К списку

Отзывы

Ірина

31.08.2021
Особиста подяка: лікарю акушеру-гінекологу Лупіч Світлані Володимирівні за ведення вагітності, акушерці Шерекіній Любові Іванівні за чуйність та професіоналізм під час пологів, лікарю акушеру-гінекологу Ходаковському Сергію Борисовичу за професіоналізм та ідеальні пологи, лікарю-анестезіологу та медсестрам за уважність та швидке реагування, а також іншому персоналу. Все було ідеально. Дякую пологовому будинку «Лелека» за...

Юлія

10.08.2021
Хочу висловити подяку лікарю акушеру-гінекологу Ходаківському Сергію Борисовичу і акушерці Салівон Світлані за чудові пологи, професіоналізм та увагу до кожної дрібнички.

Анастасія

24.07.2021
Дякую усім лікарям відділення патології вагітності. Окрема подяка лікарям акушерам-гінекологам Ходаківському Сергію Борисовичу, Заєць Наталії Іванівні, Цівиній Оксані Миколаївні. Велика вдячність Шерекіній Любові Іванівні. Також хочу відмітити чистоту в палаті, за це вдячна покоївкам Людмилі та Марії. Чуйність і доброта завжди з ними.
  • Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека
  • Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон