ua
Личный кабинет
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека
ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека

Ходаковський Сергій Борисович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Досвід роботи - 35 років
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

1984 р. – навчання у Київському медичному інституті ім. акад. А. А. Богомольця, факультет «Лікувальна справа».

1984-1985 рр. – інтернатура з акушерства і гінекології на базі міського пологового будинку №1 м. Києва.

Професійний досвід

1985-1994 рр. – лікар акушер-гінеколог лікарні №2 Дніпровського району міста Києва (відділення гнійно-септичної гінекології, оперативної гінекології, патології вагітності, завідуючий пологовим залом, факультативний черговий лікар).

1994-2009 рр. – асистент кафедри акушерства та гінекології №1 КМАПО. Керував роботою акушерського та гінекологічного відділення, факультативні чергування по клініці, виїзди по лінії санітарної авіації по Україні.

2009-2015 рр. – асистент кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім. П. Л. Шупіка. Працював в акушерському і гінекологічному відділеннях, чергував по стаціонару, виїзди по лінії санітарної авіації по Україні.

Наукова діяльність

Сертифікати різноманітних курсів тематичного удосконалення лікарів, учасника з’їздів і конференцій.

Член редакційної колегії медичного журналу «Жіночий лікар», автор більше 70 наукових робіт (статті, тезиси, рекомендації, виступи на конференціях), співавтор 4 патентів України.

Кандидатська дисертація на тему «Шляхи вдосконалення профілактичних заходів при ризику розвитку септичних ускладнень кесаревого розтину».

До списку

Відгуки

Маріанна

22.02.2022
Хочу виказати величезну подяку медичному персоналу Пологового будинку "Лелека", а особливо лікарю акушеру-гінекологу Ходаківському Сергію Борисовичу та акушерці Родецькій Ірині Геннадіївні за чуйність, турботу та високий професіоналізм, особливо у моменти, коли цього найбільш потребували і я, і дитина. Ми з чоловіком дуже задоволені чистотою та комфортом, а також якістю дієтичного харчування. Ми неймовірно щасливі, що народили дитину в...

Евеліна

12.02.2022
Окремо хочу подякувати лікарю акушеру-гінекологу Заєць Наталії Іванівні та медичній сестрі відділення неонатології Бондаренко Галині Василівні за професіоналізм, чуйність та людяність. І безмежно вдячна лікарю акушеру-гінекологу Ходаківському  Сергію Борисовичу за появу на світ нашої донечки.

Валерія

08.02.2022
Щиро вдячна Пологовому будинку "Лелека" за професіоналізм лікарів, турботу, сервіс та оперативність. Так сталось, що два дні до пологів я провела в палаті під наглядом, і вже там я побачила, як бережно і турботливо ставляться до кожного пацієнта. Самі пологи пройшли легко і радісно завдяки лікарю акушеру-гінекологу Ходаківському Сергію Борисовичу, лікарю-анестезіологу Сівук Світлані Олегівні (окрема вдячність за епідуральну анелгезію, саме з...
  • Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека
  • Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ходаковський Сергій Борисович | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон