Спеціальні пропозиції | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет

Спеціальні пропозиції пологового будинку "Лелека"

 

Розмір знижки/ вартістьМедична допомога
Спеціальні пропозиції  пологового будинку "Лелека"
Спеціальні пропозиції на пакети з ведення пологів
до 10%Сертифікат видається на днях відкритих дверей та діє зі знижкою 8% - на пакети по родопомочі "Просто пологи", 8%- "Стандарт", 8%- "Комфорт", 8,5% - на пакет по родопомочі "Люкс", або 10% на пакети по родопомочі "VIP".
Спеціальна пропозиція на пакети з ведення вагітності
до 10%Сертифікат  видається на днях відкритих дверей та діє зі знижкою 10% - на пакети з ведення вагітності "Максимальна турбота", 8% - на пакети з ведення вагітності "Базовий", "Базовий+", 5% - на пакет з ведення вагітності "Лояльний".
Перші пологи в пологовому будинку "Лелека" *
Знижки для пацієнтів, які спостерігають вагітність у пологовому будинку «Лелека», клініці «Надія», клініці «Надія Одеса»
8%Пакет "Просто пологи"
8%Пакет "Стандарт"
10,5%Пакет "Комфорт"
13,5%Пакет "Люкс"
20%Пакет VIP
Знижки для пацієнтів, які спостерігають вагітність в одній з клінік: «Оберіг», МЦ «Добробут», «ІНТО-САНА», МЦ "Verum", МЦ «Doctor Sam», МЦ "Святої Параскеви", «Академічний медичний центр», «R+», «Медіком»
0%Пакет "Просто пологи", "Стандарт"
8%Пакет "Комфорт"
8,5% 
15% 

Другі пологи в пологовому будинку "Лелека" *

8%Пакет "Просто пологи", Пакет "Стандарт"
10,5%Пакет "Комфорт"
13,5%Пакет "Люкс"
20% 
Скидки на рождение третьего ребенка (при условии, что пациент является гражданином Украины и имеет при себе оригинал свидетельства о рождении детей) *
8%"Пакет "Просто пологи", Пакет "Стандарт"
10,5%"Пакет "Комфорт"
13,5%"Пакет "Люкс"
20%"Пакет VIP
Ведення вагітності в пологовому домі "Лелека" *
10%Пацієнти, які спостерігали свою вагітність і народили в "Лелека", укладають новий договір  на ведення вагітності з 10% знижкою.
* Зазначені знижки є максимальними і не підсумовуються з іншими знижками.

 **Пацієнти, які спостерігають вагітність у партнерських клініках за бажанням можуть скористатися знижкою за сертифікатом з ДВД (знижка за сертифікатом та спеціальними знижками для клінік-партнерів між собою не сумуються).

Отримати додаткову інформацію по роботі політики знижок ви можете, зателефонувавши до контакт-центру за телефонами: (044) 390-34-44, 0 (800) 303-444 та на медичній реєстратурі пологового будинку «Лелека».