ua
Личный кабинет
Турбота про майбутніх матусь у
ua
Турбота про майбутніх матусь у

Турбота про майбутніх матусь у "Лелеці"

Невже вагітність має бути метушливою?

Невже варто в цей надзвичайно важливий період намагатися охопити всі життєві справи, все встигати і постійно перейматися через майбутні пологи?

Чи може  вагітність бути… спокійною та щасливою? Ми у «Лелеці» віримо: звичайно, може!

Ми щиро бажаємо кожній жінці при надії, щоб сповільнився для неї темп Великого Міста, щоб вона насолодилася кожною миттю цього чарівного періоду життя, щоб дозволила собі бути вільною та обрала комфорт.

А «Лелека» вже турбується!

Для кожної вагітної жінки ми ДАРУЄМО 2 БЕЗКОШТОВНІ ПОЇЗДКИ* через службу Pink TAXIІ навіть більше – 20% знижки* на всі подальші поїздки на PINK TAXI до нашої жіночої консультації в Пущі-Водиці.

У «Лелеці» на вагітну жінку чекають професійні та турботливі лікарі, безпека на всіх рівнях надання медичної допомоги,  комфортне спостереження вагітності  без черг і метушні та безкоштовні корисні сніданки у затишному ресторані після здачі аналізів натщесерце.

ВАЖЛИВО!

*Скористатися подарунком та знижкою на поїздки має право вагітна жінка, яка стане на облік в нашу жіночу консультацію в Пущі-Водиці з 20 липня по 31 серпня 2020 року!

*Користуючись сервісом з PINK TAXI вагітна жінка має можливість заздалегідь забронювати собі автомобіль на наступну консультацію з лікарем!

*Безкоштовні поїздки та поїздки з 20% - знижкою – це подорож вагітної жінки "до" та "від" жіночої консультації за адресою по вулиці Квітки Цісик, 56.

Подарунок - це безкоштовні дві поїздки в межах 50 км від міста Києва та по місту Києву до адреси - вул. Квітки Цісик 56.

Приїздіть на зручному автомобілі Pink ТАХІ на консультації з лікарями до «Лелеки»!  

Ми щиро дбаємо, аби спостереження вагітності кожної нашої пацієнтки було джерелом щастя та насолоди.

Дата публікації: 17 липня 2020 року
Дата оновлення: 20 липня 2020 року
Поділитися:
День відкритих дверей
Оберіть, що вас цікавить
На Днях відкритих дверей даруємо всім знижки
Вернуться к регистрации
Турбота про майбутніх матусь у
Заявка прийнята!
Очікуйте посилання на ОНЛАЙН-захід за 1 годину до старту.
Гостям в ОФЛАЙН-форматі за день до заходу зателефонує координатор, для уточнення деталей.
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Наші новини

всі новини

Розіграш страхового полісу «Захищена...

Наша WOW – новина! Розіграш 3 страхових полісів для жінок при надії! Страховий поліс «ЗАХИЩЕНА ВАГІТНІСТЬ», тепер доступний жінкам в межах усієї...

Спецпропозиція "Осінь красивої вагітності"...

Вагітність – особлива пора в житті жінки. Ці 9 дорогоцінних місяців змінюють жінку як зовні, так і зсередини. В очах запалюється блиск, фігура набуває...

Фото та відео пологів в «Лелеці»

«Лелека» розділяє зі своїми пацієнтами сімейні цінності. Ми підтримуємо партнерські пологи, ми є свідками самих зворушливих моментів кожної родини в наших...

  • Турбота про майбутніх матусь у
  • Турбота про майбутніх матусь у

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон