ua
Личный кабинет

Лекція "Післяпологове відновлення жінки"

Пологовий будинок "Лелека" у рамках Освітньої платформи для батьків, дарує вам унікальну можливість дізнатись багато корисної інформації про післяпологове відновлення, а також детально розібрати цей період з точки зору психології, гінекології та анатомії.

Наталія Мирошніченко - кандидат психологічних наук, психолог пологового будинку "Лелека" розкаже про психологічне та емоційне відновлення після пологів, налагодження стосунків у сім'ї, а також відповість на питання:
- Як звикнути молодій мамі до нового статусу?
- Як правильно розподіляти домашні обов'язки та догляд за дитиною?
- Як налагодити гармонійні, наповнені позитивними емоціями і лише приємними спогадами стосунки?

Галина Драч - акушер-гінеколог пологового будинку "Лелека", лікар УЗД, спеціаліст в інвазивній амбулаторній гінекології, розкаже про гінекологічні проблеми у жінок післяпологового періоду та успішне їх вирішення за допомогою естетичної оперативної гінекології. Також Галина Володимирівна підніме таки важливі теми:
- Які гінекологічні проблеми у післяпологову періоді можна вирішити консервативно?
- Які гінекологічні проблеми потребують оперативного вирішення?
- Естетична гінекологія - здоров'я та впевненість кожної жінки.

Світлана Грабова - сексолог, інструктор по імбілдингу, засновниця своєї школи по імбілдингу, мама та дружина, незалежний експерт на телеканалах: 1 + 1, Тоніс, Еко ТБ, СТБ та Новий канал розбере багато важливих тем, серед яких:
- Складання індивідуального плану відновлення і допомоги з усіх важливих аспектів (побут, харчування, рутина старших дітей, фізичне відновлення)
- Які етапи проходить жінка після пологів і з чим це пов'язано?
- Як відновити фізичну форму і тонус інтимних м'язів?
- Які вправи потрібно робити, щоб був красивий живіт?

Лобова Анастасія - фітнес-тренер, інструктор тренажерного залу, інструктор групових програм за напрямом "Фітнес для вагітних", "Фітнес Мама", "Я + Фітнес Мама ", "Післяпологове відновлення", викладач "Першої школи плавання", дитячий фітнес-тренер та мама 2 діточок, розповість про післяпологове відновлення фігури жінки:
- Як швидко і за допомогою яких вправ можна повернути колишні форми?
- Як, не виснажуючи організм тренуваннями та підтримуючи правильне харчування, стати красивою і привабливою.

Лекція безкоштовна.

Не втрачайте можливості дізнатися багато важливої інформації щодо відновлення після пологів, реєструйтеся на лекцію вже сьогодні на нашому сайті або за номером телефону 0 800 303 444. Кількість місць обмежена!

15 Листопада 2017
Поділитися:

Наші новини

всі новини

Сніданок для майбутніх матусь

Весна вже на порозі, а разом з нею - довгоочікуваний сніданок для майбутніх матусь! 11 березня , немов весняне сонечко, вас буде зігрівати приємне спілкування у...

Гімнастика для вагітних "фітнес мама"

У період вагітності жіночий організм зазнає суттєвих змін, які, в тому числі позначаються на фігурі. У пологовому будинку "Лелека" щосереди та щонеділі...

Лекція дитячого психолога для батьків

25 лютого  в пологовому будинку "Лелека" в рамках освітньої платформи  "Leleka Day"  дитячий психолог проведе лекції для майбутніх батьків....