Бранч для батьків маленьких «лелечат» 11.08.19 | Новини | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет

Бранч для батьків маленьких «лелечат» 11.08.19

Бранч для батьків маленьких «лелечат» 11.08.19 | Новини | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

11 серпня ми хочемо з вами зарядитись гарним настроєм та подарувати незабутні приємні моменти для кожної нашої матусі! Запрошуємо Вас на довгоочікуваний "Бранч для маленьких «лелечат»"!

Ця зустріч буде проходити у зручній та комфортній атмосфері, з цікавими спікерами та тематикою заходу. 

Ми будемо говорити про дитячу безпеку та надання першої медичної допомоги дітям, навчимося обирати правильні іграшки для малюків, а також ви зможете взяти участь в чудовій сімейній фотосесії. 

Програма

11:00 – смачний початок дня для батьків наших "лелечат"

Ми з радістю вас пригостимо смачними стравами від шеф-кухаря ресторану пологового будинку "Лелека".

11:20 – лекція педіатра мережі медичних центрів KinderKlinik Ганни Гиленко на тему: «Надання першої допомоги діткам»

Всі батьки мріють про здорових, розумних і щасливих дітей. Відповідальність за здоров'я малюків лягає на маму і тата. Для них чи не найціннішим є вміння вчасно розпізнати найперші ознаки нездоров'я дітей і надати першу допомогу. Найважливіше тут - це навіть не перша допомога, а правильна перша допомога. На зустрічі ви дізнаєтеся алгоритм дій для батьків при різних ситуаціях. Як вести себе потрібно вести? З чого починати і як діяти?

12:15 – лекція фахівця  з аналізу ризиків і загроз Алли Несвятипасхи на тему: «Базові аспекти дитячої безпеки»

У кожного з батьків є свій набір мандрівника, без якого машина з місця не рушить. Але стоп! Чи не забули ми найголовніше? У чому поїде ваш малюк? І як правильно його вибрати, на що звернути увагу? І чому це важливо?

13:00 – фотозона для фотосесій

Завдяки фотографу Юлії Сагань та її проекту "Volar" (перекладається, як "літати"), ви зможете побачити себе зі сторони, розкрити нові грані та емоції, відчути свою любов у фотографіях. Юлія з радістю зробить декілька професійних фотографій для кожної пари (для фотосесії ідеально одягнути джинси та білий верх).

13:30 – питання-відповідь з психологом пологового будинку "Лелека" Наталією Шевченко на тему: "Іграшки у житті дитини. Купуємо, щоб розвивати, а не балувати"

Вартість участі - 400 грн з учасника. Кількість місць обмежена. Оплатити захід ви можете на сторінці, заповнивши форму оплати.

У вас виникли питання - телефонуйте до контакт-центру пологового будинку за телефоном: 0 800 303 444

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Квітки Цісик, 56, Пуща-Водиця.

До зустрічі!

24 липня 2019 року
Поділитися:

Наші новини

всі новини

Вебінар "Пренатальні дослідження 1-го...

 Лікарі акушери-гінекологи зі спеціалізацією з ультразвукової діагностики в пологовому будинку «Лелека» та клініці репродуктивної медицини "Надія" є...

Зустрічайте "ЛІТО СЮРПРИЗІВ" від “Лелеки”!

  Кажуть, що люди діляться на два типи - ті, хто люблять дарувати подарунки та ті, хто люблять їх отримувати. В тім, ми сумніваємось, що хтось може...

Міцний імунітет

Ділимося з вами порадами лікаря-дієтолога пологового будинку Лелека" Ситник Лесі. Якісний сон, фізична активність та збалансоване харчування залежать від...