ua
Личный кабинет
Скільки коштує народити дитину? | Блог | Медіацентр | Лелека
ua
Скільки коштує народити дитину? | Блог | Медіацентр | Лелека

Скільки коштує народити дитину?

Складність і радість народження нового життя неможливо визначити в грошовому еквіваленті, але комфорт і безпечність цілком піддаються точному підрахунку. Найбільш популярними в Україні залишаються «пологи за домовленістю», хоча все частіше сім’ї, що очікують поповнення, підраховують витрати і схиляються до пологів у приватній клініці.

У всіх різні уявлення про комфорт в медичній установі. Комусь стандартна палата із сусідкою здається цілком прийнятною, а хтось не може розслабитись у лікарняній обстановці і хоче, щоб все було «майже як вдома». Державні пологові будинки «домашню» обстановку забезпечити не можуть, хоча вже багато років за додаткову плату надають можливість знаходитись у окремій кімнаті.

Приватний пологовий будинок: розумна альтернатива

Все більше жінок в Україні надають перевагу пологам у приватних пологових будинках. Причин кілька, і пов’язані вони не тільки з тим, що у фінансовому плані «договірні» пологи в державному пологовому будинку з перебуванням в хорошій палаті, і пологи в приватному пологовому будинку майже рівні. За даними, наведеними користувачами різних форумів, державний пологовий будинок «обійдеться» мінімум в 1000 доларів, проте набір наданих послуг у цьому випадку уявити собі важко. Приватні пологові будинки повністю описують програми допомоги при пологах та вартість тієї чи іншої програми. Ця інформація є на сайті, її можна дізнатися у адміністратора пологового будинку. Є й інші аспекти, які підштовхують багато сімей до вибору саме приватного пологового будинку.

Відмінні побутові умови. Якщо пологовий будинок побудували недавно, жінка не ризикує зустрітися з такими «анахронізмами», як туалет на поверсі, душ не працює, з вікон дме, опалення немає і т. д. Побутові умови в приватному пологовому будинку будуть на високому рівні.

Договірні відносини. У приватному пологовому будинку послуги оплачуються через касу після підписання договору. Для жінки це гарантія того, що вся допомога буде надана якісно. У договорі повинно бути прописано, які саме послуги входять в оплачений пакет. Такий договір зазвичай передбачає будь-яке протікання пологів, будь-які способи допомоги при пологах і будь-які екстрені заходи, включно з кесаревим розтином, реанімаційною допомогою матері та дитині.

Передбачуваність оплати. Приватний пологовий будинок пропонує програми обслуговування й чітку вартість кожної програми. Можна також вибрати додаткові послуги та внести їх у договір.

Допомога після пологів. У приватному пологовому будинку договором передбачена кваліфікована післяпологова допомога медсестер, спеціаліста з грудного вигодовування, психолога, масажиста. Ви можете бути впевнені, що вони виконають свою роботу вчасно і якісно.

Не потрібно купувати медикаменти і збирати «пакет породіллі». У приватний пологовий будинок немає необхідності приносити «все своє». Усі медикаменти входять у вартість перебування, оплаченого офіційно. Уся необхідна неонатальна і педіатрична допомога також включена у вартість.

Партнерські пологи. Присутність партнера – право батьків, це ніяк не впливає на вартість перебування у пологовому будинку. До речі, приватні пологові будинки потребують дотримання мінімальної кількості бюрократичних формальностей для партнера – на відміну від державних, для яких часто потрібні не тільки додаткова плата, але й безліч довідок.

Домашня обстановка. У приватному пологовому будинку зроблено все для того, щоб жінка почувала себе як вдома. На багатьох породіль негативно діють лише сам вид медичних інструментів, лікарняний запах, «казенна» обстановка. Приватні пологові будинки пропонують максимально комфортні побутові умови, народжувати жінка може у будь-якій зручній для неї позі, а після пологів залежно від обраної кімнати, батько може залишатися ночувати з мамою і малюком.

Якісне харчування. У пологовому будинку жінка знаходиться недовго, але і ці декілька днів треба харчуватися, причому правильно та якісно. Приватні пологові будинки підходять до цього питання дуже скрупульозно. Жінка може бути впевнена, що її рідним не доведеться носити їжу з дому.

Вартість усіх цих задоволень незначно перевищує ті суми, а часто і взагалі не відрізняється від тих, в які обходяться пологи у державному пологовому будинку з попередньою домовленістю з надійним лікарем і з перебуванням у хорошій палаті. Вибір кожна сім’я робить сама, проте перед остаточним рішенням варто зважити усі аргументи.

Авторы

Шадлун Дмитро Ростиславович

Медичний директор пологового будинку «Лелека»
Досвід роботи - 36 років

Дата публікації: 05 жовтня 2016 року
Поділитися:
День відкритих дверей
Оберіть, що вас цікавить
Будемо раді знайомству 💚
Вернуться к регистрации
Скільки коштує народити дитину? | Блог | Медіацентр | Лелека
Дякуємо Вам за реєстрацію!
Очікуйте посилання на ОНЛАЙН-захід на e-mail та в смс за 1 годину до старту.
Гостям в ОФЛАЙН-форматі за день до заходу зателефонує координатор, для уточнення деталей.
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Наші новини

всі новини

Медичний центр для жінок та дітей...

У Львові почав свою роботу Медичний центр для жінок та дітей «Лелека-UP» який об’єднав у собі жіночу консультацію та дитячу поліклініку....

Ведення пологів відновлено

Шановні пацієнти! Працює тимчасове пологове відділення на базі державного пологового будинку №5 у Києві за адресою проспект Валерія Лобановського, 2, у...

Жіноча консультація «Лелека» на Печерську...

Шановні пацієнти, раді повідомити, що 28 березня відновила роботу Жіноча консультація «Лелека» на Печерську.   Попри всі перешкоди на нашому...

  • Скільки коштує народити дитину? | Блог | Медіацентр | Лелека
  • Скільки коштує народити дитину? | Блог | Медіацентр | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон