ua
Особистий кабінет
Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр
ua
Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр

Краса, що йде зсередини

Про те, що жіноча краса і здоров'я нерозривно пов'язані, найкраще знає лікар-гінеколог. Розповісти про найважливіші нюанси цього союзу ми попросили акушера-гінеколога пологового будинку «Лелека», доктора медичних наук Світлану Михайлівну Корнієнко.

Краса, що йде зсередини | Блог | МедіацентрСвітлана Михайлівна, як візити до гінеколога допомагають зберегти красу?

Як правило, дівчата більше стежать за її зовнішніми атрибутами, регулярно відвідують перукаря, майстра манікюру, косметолога, а про те, що всередині, не завжди замислюються. Але гінеколог у вашому розкладі повинен стояти нарівні з цими б'юті-фахівцями, тому що без внутрішньої краси не буде і зовнішньої. Якщо в тілі є якісь патологічні зміни, то це буде впливати і на шкіру, і на волосся, і на якість життя жінки.

Ви очолюєте відділення оперативної гінекології в пологовому будинку «Лелека». З якими завданнями найчастіше доводиться стикатися?

Ми виконуємо всі обсяги операцій, необхідні в гінекології. Мабуть, найчастіше до нас звертаються з патологією придатків матки. Молодим жінкам оперативне втручання нерідко потрібне при безплідді, коли порушена прохідність труб. Залежно від ситуації, ми відновлюємо або видаляємо труби і готуємо пацієнтку до ЕКЗ. Регулярно оперуємо кісти яєчників, тому що ендометріоз, на жаль, став дуже поширеним, і не завжди виходить лікувати його консервативно. Видаляємо міоми матки, намагаючись зберегти орган, щоб жінка в майбутньому змогла виконати свою репродуктивну функцію. Допомагаємо пацієнткам з завмерлими вагітностями або з будь-якими хромосомними аномаліями: прибираємо патологічну вагітність, лікуємо і отримуємо нормальну.

Останнім часом все більшої популярності набуває естетична гінекологія. Чи робите ви інтимну пластику?

Звичайно, ми завжди готові допомогти жінкам, які мали складні пологи і внаслідок цього зіткнулися з проблемами інтимного характеру і дискомфортом від опущення задньої або передньої стінки піхви. Їм ми робимо пластичні операції, відновлюємо і покращуємо якість їх життя. Також позбавляємо пацієнток від нетримання сечі, опущення і випадання внутрішніх статевих органів, прагнемо повернути жінкам будь-якого віку здоров'я і красу.

Жінки бояться оперативних втручань, тому що вони пов'язані з ризиками. Які гарантії може дати «Лелека»?

У нас є система страхування, яка покриває всі ризики. І тим, хто боїться, можу сказати, що, на щастя, оперативна діяльність зараз безболісна. У «Лелека» дуже хороша анестезіологічна служба з відмінним оснащенням, що дозволяє з мінімальними впливами лікарських засобів отримати максимальний результат. Ми використовуємо сучасні препарати і апарати для наркозу, і він переноситься набагато легше. Я ще не чула скарг від пацієнтів з приводу наркозу, всі дуже задоволені, особливо ті, кому є з чим порівнювати. Є адекватні знеболюючі препарати в постопераційному періоді, є премедикаційні, які готують до операції. Тому, коли цієї ситуації уникнути не можна, у нас є всі можливості провести оперативне лікування для пацієнтки комфортно, з найменшими стресовими реакціями. Ми використовуємо сучасну кольпоскопічну апаратуру, і більшість операцій - близько 90% - проводиться або ендоскопічним доступом, або вагінальним, тобто без розрізання живота. Це дозволяє пацієнткам швидко відновлюватися. Як правило, вони знаходяться в клініці не довше трьох днів, а після лапароскопії йдуть додому вже в першу добу. Тоді як після традиційних операцій все складніше, в кращому випадку можна виписати пацієнтку на п'яту добу.

Як часто потрібно відвідувати гінеколога, якщо нічого не турбує?

Для звичайного профілактичного огляду молодим жінкам досить приходити до лікаря один раз на два роки, щоб пройти мамографію або УЗД молочних залоз, здати мазок на цитологію і зробити УЗД внутрішніх статевих органів. Після 40 краще відвідувати гінеколога не рідше ніж раз на рік, щоб нічого не пропустити: з віком збільшуються ризики виникнення різних патологічних процесів. Взагалі, чим старше жінка, тим більше вона повинна приділяти собі уваги.

Пацієнтки гінекологів «Лелеки» дисципліновані і приходять регулярно?

Одного разу в магазині, коли мені не підійшов розмір сукні, я сказала: «Ну все, треба худнути». А продавець заперечила: «Ні, треба знайти своє плаття». З гінекологом так само - треба знайти «свого». З лікарем повинен бути психологічний контакт. Коли жінка йому довіряє і коли гінеколог фактично їй друг, тоді вона із задоволенням приходить на прийом. Шукайте того, хто не тільки швидко проведе огляд, а й зрозуміє ваші проблеми, і не тільки гінекологічні. Багато моїх пацієнток кажуть, що у мене все проходить швидко і легко, а секрет простий: треба розмовляти, розповідати, що ти робиш, тоді це не страшно. Наприклад, жінки, які приходять встановлювати або прибирати спіраль, бояться, тому що процедура досить болісна. І коли я оголошую, що вже все готово, дивуються - за розмовою навіть така маніпуляція проходить непомітно. У «Лелеки» багато переваг - і відмінні лікарі, і оснащення, і прекрасні умови перебування, які відзначають всі пацієнти. Плюс мультидисциплінарний підхід, тобто можливість відвідати відразу декількох лікарів: у нас є ендокринологи, хірурги, суміжні фахівці, і пацієнтка може протягом дня вирішити всі свої проблеми, отримати якісну допомогу в дуже хороших умовах. Ось за цим до нас приходять. А йдуть здоровими, красивими і зі щасливими очима.

Дата публікації: 27 серпня 2018 року
Поділитися:

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Наші новини

всі новини

Online-зустріч «Як підготуватися до...

Народження дитини одне з найголовніших рішень в житті майбутніх батьків, тому і підійти до нього необхідно зважено. Ви спитаєте, навіщо необхідна підготовка?...

Експертна колоноскопія - безкоштовно

З 13 по 31 травня 2024 року МЦ «Лелека» оголошує акцію: 30 процедур експертної колоноскопії для пацієнтів віком 45+  –   БЕЗ ОПЛАТИ....

Перевір родимки – збережи життя!

У травні весь світ відзначає Всесвітній день меланоми. МЦ "Лелека" приєднується до цієї важливої ініціативи та хоче нагадати всім про: необхідність захисту...

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон