ua
Личный кабинет
Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр | Лелека
ua
Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр | Лелека

Краса, що йде зсередини

Про те, що жіноча краса і здоров'я нерозривно пов'язані, найкраще знає лікар-гінеколог. Розповісти про найважливіші нюанси цього союзу ми попросили акушера-гінеколога пологового будинку «Лелека», доктора медичних наук Світлану Михайлівну Корнієнко.

Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр | ЛелекаСвітлана Михайлівна, як візити до гінеколога допомагають зберегти красу?

Як правило, дівчата більше стежать за її зовнішніми атрибутами, регулярно відвідують перукаря, майстра манікюру, косметолога, а про те, що всередині, не завжди замислюються. Але гінеколог у вашому розкладі повинен стояти нарівні з цими б'юті-фахівцями, тому що без внутрішньої краси не буде і зовнішньої. Якщо в тілі є якісь патологічні зміни, то це буде впливати і на шкіру, і на волосся, і на якість життя жінки.

Ви очолюєте відділення оперативної гінекології в пологовому будинку «Лелека». З якими завданнями найчастіше доводиться стикатися?

Ми виконуємо всі обсяги операцій, необхідні в гінекології. Мабуть, найчастіше до нас звертаються з патологією придатків матки. Молодим жінкам оперативне втручання нерідко потрібне при безплідді, коли порушена прохідність труб. Залежно від ситуації, ми відновлюємо або видаляємо труби і готуємо пацієнтку до ЕКЗ. Регулярно оперуємо кісти яєчників, тому що ендометріоз, на жаль, став дуже поширеним, і не завжди виходить лікувати його консервативно. Видаляємо міоми матки, намагаючись зберегти орган, щоб жінка в майбутньому змогла виконати свою репродуктивну функцію. Допомагаємо пацієнткам з завмерлими вагітностями або з будь-якими хромосомними аномаліями: прибираємо патологічну вагітність, лікуємо і отримуємо нормальну.

Останнім часом все більшої популярності набуває естетична гінекологія. Чи робите ви інтимну пластику?

Звичайно, ми завжди готові допомогти жінкам, які мали складні пологи і внаслідок цього зіткнулися з проблемами інтимного характеру і дискомфортом від опущення задньої або передньої стінки піхви. Їм ми робимо пластичні операції, відновлюємо і покращуємо якість їх життя. Також позбавляємо пацієнток від нетримання сечі, опущення і випадання внутрішніх статевих органів, прагнемо повернути жінкам будь-якого віку здоров'я і красу.

Жінки бояться оперативних втручань, тому що вони пов'язані з ризиками. Які гарантії може дати «Лелека»?

У нас є система страхування, яка покриває всі ризики. І тим, хто боїться, можу сказати, що, на щастя, оперативна діяльність зараз безболісна. У «Лелека» дуже хороша анестезіологічна служба з відмінним оснащенням, що дозволяє з мінімальними впливами лікарських засобів отримати максимальний результат. Ми використовуємо сучасні препарати і апарати для наркозу, і він переноситься набагато легше. Я ще не чула скарг від пацієнтів з приводу наркозу, всі дуже задоволені, особливо ті, кому є з чим порівнювати. Є адекватні знеболюючі препарати в постопераційному періоді, є премедикаційні, які готують до операції. Тому, коли цієї ситуації уникнути не можна, у нас є всі можливості провести оперативне лікування для пацієнтки комфортно, з найменшими стресовими реакціями. Ми використовуємо сучасну кольпоскопічну апаратуру, і більшість операцій - близько 90% - проводиться або ендоскопічним доступом, або вагінальним, тобто без розрізання живота. Це дозволяє пацієнткам швидко відновлюватися. Як правило, вони знаходяться в клініці не довше трьох днів, а після лапароскопії йдуть додому вже в першу добу. Тоді як після традиційних операцій все складніше, в кращому випадку можна виписати пацієнтку на п'яту добу.

Як часто потрібно відвідувати гінеколога, якщо нічого не турбує?

Для звичайного профілактичного огляду молодим жінкам досить приходити до лікаря один раз на два роки, щоб пройти мамографію або УЗД молочних залоз, здати мазок на цитологію і зробити УЗД внутрішніх статевих органів. Після 40 краще відвідувати гінеколога не рідше ніж раз на рік, щоб нічого не пропустити: з віком збільшуються ризики виникнення різних патологічних процесів. Взагалі, чим старше жінка, тим більше вона повинна приділяти собі уваги.

Пацієнтки гінекологів «Лелеки» дисципліновані і приходять регулярно?

Одного разу в магазині, коли мені не підійшов розмір сукні, я сказала: «Ну все, треба худнути». А продавець заперечила: «Ні, треба знайти своє плаття». З гінекологом так само - треба знайти «свого». З лікарем повинен бути психологічний контакт. Коли жінка йому довіряє і коли гінеколог фактично їй друг, тоді вона із задоволенням приходить на прийом. Шукайте того, хто не тільки швидко проведе огляд, а й зрозуміє ваші проблеми, і не тільки гінекологічні. Багато моїх пацієнток кажуть, що у мене все проходить швидко і легко, а секрет простий: треба розмовляти, розповідати, що ти робиш, тоді це не страшно. Наприклад, жінки, які приходять встановлювати або прибирати спіраль, бояться, тому що процедура досить болісна. І коли я оголошую, що вже все готово, дивуються - за розмовою навіть така маніпуляція проходить непомітно. У «Лелеки» багато переваг - і відмінні лікарі, і оснащення, і прекрасні умови перебування, які відзначають всі пацієнти. Плюс мультидисциплінарний підхід, тобто можливість відвідати відразу декількох лікарів: у нас є ендокринологи, хірурги, суміжні фахівці, і пацієнтка може протягом дня вирішити всі свої проблеми, отримати якісну допомогу в дуже хороших умовах. Ось за цим до нас приходять. А йдуть здоровими, красивими і зі щасливими очима.

Дата публікації: 27 серпня 2018 року
Поділитися:
День відкритих дверей
Оберіть, що вас цікавить
Будемо раді знайомству 💚
Вернуться к регистрации
Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр | Лелека
Дякуємо Вам за реєстрацію!
Очікуйте посилання на ОНЛАЙН-захід на e-mail та в смс за 1 годину до старту.
Гостям в ОФЛАЙН-форматі за день до заходу зателефонує координатор, для уточнення деталей.
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Наші новини

всі новини

Медичний центр для жінок та дітей...

У Львові почав свою роботу Медичний центр для жінок та дітей «Лелека-UP» який об’єднав у собі жіночу консультацію та дитячу поліклініку....

Ведення пологів відновлено

Шановні пацієнти! Працює тимчасове пологове відділення на базі державного пологового будинку №5 у Києві за адресою проспект Валерія Лобановського, 2, у...

Жіноча консультація «Лелека» на Печерську...

Шановні пацієнти, раді повідомити, що 28 березня відновила роботу Жіноча консультація «Лелека» на Печерську.   Попри всі перешкоди на нашому...

  • Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр | Лелека
  • Краса, що йде зсередини | Блог | Медіацентр | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон