ua
Личный кабинет
«Історія з професійного життя «Лелеки» | Статті інформаційні | Медіацентр | «Лелека» - пологовий будинок в Києві
ua
«Історія з професійного життя «Лелеки» | Статті інформаційні | Медіацентр | «Лелека» - пологовий будинок в Києві

«Історія з професійного життя «Лелеки»

Кожна вагітність  особлива. Це 9 місяців очікування на саме сокровенне в нашому житті, на появу НОВОГО ЖИТТЯ.

Головне завдання пологового будинку «Лелека» - допомагати жінкам відчувати ЩАСТЯ материнства і максимально підкреслювати унікальність їх призначення, оточивши турботою, комфортом та увагою.

Пологовий будинок «Лелека» започатковує нову рубрику «Історії з професійного життя «Лелеки». Є пацієнти, які неймовірно цінні для нас, оскільки довірили своє здоров’я та здоров’я майбутньої дитини нам, команді лікарів «Лелеки».

Нам дуже важливо говорити про те, чим ми пишаємося, коли через нас проходять пацієнти, яким потрібна медична допомога на рівні світових стандартів, медична допомога професійних досвідчених лікарів.

 

Один епізод з професійного життя пологового будинку «Лелека».

Історія однієї пацієнтки…..

В кінці січня 2018 року в жіночу консультацію «Лелека» стала на облік зі спостереження вагітності у віці 27 років  киянка в терміні 8-9 тижнів.

При всій ординарності ситуації, звернула на себе увагу одна обставина - дана вагітна у віці 6 років перенесла операцію з приводу гострого апендициту, що само по собі є досить звичайним.

Однак, в силу індивідуальних особливостей організму дівчинки (гіперергічна реакція тканин зокрема очеревини) післяопераційний період ускладнився вираженим спайковим процесом органів черевної порожнини, що призвело до розвитку спайкової кишкової непрохідності, в результаті чого через 6 місяців було проведено повторну хірургічну операцію. На все подальше життя за дівчинкою встановився діагноз - спайкова хвороба органів черевної порожнини.

Дівчинка росла, розвивалася, будувала своє особисте життя та кар'єру, колишні недуги рідко звертали на себе увагу і практично не турбували її.

З настанням і прогресуванням вагітності матка стала збільшуватися в розмірах, а наявні старі спайки і зрощення утворили перетяжки, що на 31 тижні вагітності призвело до розвитку важкої механічної спайкової кишкової непрохідності. Єдиним методом лікування була операція.

Стан жінки був вкрай важким, але жінка вагітна. Як бути з плодом? Адже до терміну пологів 8 - 9 тижнів. Сама операція виключала надалі можливість пологів через природні родові шляхи, оскільки дуже високий ризик виникнення післяопераційної грижі та навіть евентрації. Значить майбутнє розродження можливо тільки шляхом операції кесаревого розтину, що у свою чергу загрожує прогресуванням спайкового процесу органів черевної порожнини й розвитком повторно кишкової непрохідності.

Проведення ж кесаревого розтину одночасно з хірургічною операцією несло в собі дві дуже серйозні загрози:

1) Отримати тяжку за станом дитину (31 тиждень вагітності);

2) Залучення в запальний процес оперованої матки, що могло закінчитися видаленням органу.

У зв'язку з цим було прийнято рішення надавати медичну допомогу згідно з наступною тактикою:

1. Вночі з 5 на 6 липня 2018 року професором Іоффе О.Ю. була виконана операція: верхньосерединна лапаротомія, вісцеролізис інтубація тонкого кишківник. Дренування черевної порожнини.

2. Пролонгування вагітності.

3. Для уникнення контакту з органами черевної порожнини і виключення перерахованих вище ускладнень, при абдомінальному розродженні 20.08.2018 р. головним лікарем пологового будинку, професором Шадлуном Д.Р., була виконана технічно складна методика екстраперитонеального кесаревого розтину.

Народився живий доношений хлопчик вагою 2 980 кг, з ростом 51 см. Післяопераційний період протікав без ускладнення. На 3 добу здорова і щаслива мама разом зі здоровою дитиною були виписані додому.

Оскільки вагітна була пацієнткою пологового будинку «Лелека» (договір на пакет з ведення вагітності, а також договір на пакет з ведення пологів), всі витрати по залученню вузького спеціаліста в наданні медичної допомоги взяв на себе пологовий будинок «Лелека» за рахунок внутрішнього страхування.

Ми дуже щасливі, що шлях у Велике Життя маленького хлопчика розпочався з порогу «Лелеки», що прийнята тактика та професіоналізм досвідчених лікарів зробили свою хорошу справу.

Бажаємо пацієнтці та її синочку міцного здоров’я!

_______________________________________________________________________

Шадлун Дмитро Ростиславович, головний лікар пологового будинку "Лелека"

Дата публікації: 12 вересня 2018 року
Дата оновлення: 22 квітня 2021 року
Поділитися:
День відкритих дверей
Оберіть, що вас цікавить
На онлайн-зустрічах ми даруємо знижки до 10% на пакети з ведення пологів! знижки
Вернуться к регистрации
«Історія з професійного життя «Лелеки» | Статті інформаційні | Медіацентр | «Лелека» - пологовий будинок в Києві
Благодарим вас за регистрацию на “День открытых дверей”.
Ожидайте ссылку за час до начала мероприятия на Ваш электронный адрес.
на главную

Наші новини

всі новини

Кава під час вагітності – чи можна?

Для жінки ранок без чашечки кави просто не настає. Для когось це гіркуватий еспресо, хтось любить фраппе, капучіно, латте і т. д., варіантів дуже багато. Кава...

Коли потрібно робити тест на вагітність

Вагітність у житті кожної жінки – це значна та, часто, несподівана подія. Але навіть, якщо вагітність настала у вигляді "сюрпризу", обов 'язково...

Другі пологи: як проходять і до чого...

Часто жінки думають, що другі пологи легші за перші, проте це стереотип. Перший досвід допомагає жінці простіше перенести основні етапи вагітності та процес...

  • «Історія з професійного життя «Лелеки» | Статті інформаційні | Медіацентр | «Лелека» - пологовий будинок в Києві
  • «Історія з професійного життя «Лелеки» | Статті інформаційні | Медіацентр | «Лелека» - пологовий будинок в Києві

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон
Пологовий будинок. Жіноча консультація, Оболонський р-н
м. Київ Оболонський р-н,
вул. Квітки Цісик, 56
Жіноча консультація, Печерський р-н
м. Київ, бульвар Лесі Українки, 23-Б
(2-й поверх)
Жіноча консультація, клініки-партнера "Надія"
м. Київ Солом'янський р-н,
вул. Максима Кривоноса, 19А