ua
Личный кабинет
Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека
ua
Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека

Естетична гінекологія

 

У наш час лікар-гінеколог допомагає жінці бути не тільки здоровою, але і красивою, а також щасливою. З якими делікатними задачами справляється сучасна естетична гінекологія, ми дізналися у провідних фахівців пологового будинку «Лелека».

Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека

Світлана Володимирівна Лупіч

лікар акушер-гінеколог

Що таке естетична гінекологія?

Це галузь медицини, яка в якомусь сенсі об'єднує гінекологію, косметологію, пластичну хірургію і навіть психотерапію. Не секрет, що кожна жінка хоче бути красивою, і якщо вона сумнівається в привабливості якихось частин свого тіла, то це сильно впливає на самооцінку, настрій і, в кінцевому підсумку, на самопочуття. Коли жінка не впевнена в красі своїх інтимних місць, це часто спричиняє проблеми в особистому житті. Спеціаліст з естетичної гінекології може змінити форму статевих губ, ширину піхви і вирішити проблему аноргазмії навіть без операції: за допомогою ін'єкцій філерів –  препаратів на основі гіалуронової кислоти або мезонитки (тредліфтінг). Так, ці методики схожі з тими, що використовують для обличя. Практикується навіть лазерне омолодження інтимної зони. Звичайно ж, хірургічні методи корекції теж широко застосовуються і удосконалюються.

У яких випадках слід звертатися до фахівця з естетичної гінекології?

Однозначно потрібно звертатися до лікаря, якщо будова статевих органів така, що заважає жити – є дискомфорт при носінні білизни, заняттях спортом, сексі. Але нерідко доводиться відмовляти молодих дівчат від лабіопластики - корекції форми статевих губ, після того як вони надивилися картинок в інтернеті і вирішили, що у них «там» щось «не так». В одній італійській клініці на стінах кімнати очікування прийому гінеколога розвішані художні фотографії жіночих статевих органів - вони ж можуть виглядати дуже по-різному. І це має сенс: потенційні пацієнтки, які хочуть виправляти себе з якихось стандартів, бачать фото, порівнюють і йдуть, розуміючи, що з ними все гаразд. Якщо молодим дівчатам естетична гінекологія може знадобитися хіба що при серйозних вроджених дефектах статевих органів, то жінкам після пологів вона потрібна частіше - для приведення інтимних місць у форму, повернення тонусу. А дамам в постменопаузі ті чи інші процедури з арсеналу естетичної гінекології потрібні в 90% випадків, щоб зберегти якість життя, не відчувати постійної сухості і дискомфорту.

Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека

Ольга Миколаївна Пилипенко,

заступник головного лікаря, акушер-гінеколог

Які проблеми дозволяє вирішити естетична гінекологія?

Естетична гінекологія дозволяє вирішити цілий ряд делікатних жіночих проблем, пов'язаних з індивідуальними особливостями будови статевих органів, їх гормональними, віковими і післяпологовими змінами. Але, перш за все, вона покращує якість життя жінки: дозволяє стати впевненою в собі, вирішити проблеми в інтимному питанні, досягти комфорту в сексуальному житті, зменшити дизуричні розлади, тобто порушення сечовипускання.

На який результат можна розраховувати, чого варто остерігатися?

Естетичні процедури дозволяють значно знизити сухість і дискомфорт у піхві, поліпшити тургор великих статевих губ, зменшити широту входу в піхву. Це дозволяє без операції вирішити проблему недостатньо вираженого оргазму, поліпшити відчуття при статевому акті, підвищити якість статевого життя для подружньої пари. Однак потрібно мати на увазі, що ефект від безопераційних методик триває не більше року, і його необхідно підтримувати, повторюючи процедури. Ускладнення, які можуть виникнути, пов'язані з індивідуальною чутливістю використовуваних препаратів. А побоюватися необхідно несертифікованих лікувальних установ і фахівців без гідної репутації.

З досвіду роботи в «Лелеці» чи можете ви сказати, що популярність естетичної гінекології зростає?

Так, вона стає все більш популярною.

Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека

Світлана Михайлівна Корнієнко,

завідуюча відділенням оперативної гнекології

Як ви вважаєте, бум естетичної гінекології - модний тренд чи справжній прорив в медицині?

Естетична гінекологія вирішує проблеми не тільки візуальної краси жіночих інтимних зон, але і допомагає попереджати або навіть коригувати порушення функцій тазових органів, таких як нетримання сечі, запори, які неминуче можуть виникнути при порушенні топографії промежини. А зростаюча популярність цього напрямку нехірургічної і хірургічної корекції промежини пов'язана, на мій погляд, з підвищенням рівня інформованості наших пацієнток. Адже і раніше існувала проблема нетримання сечі у пацієнток старшої вікової групи - у зв'язку з фізіологічними змінами м'язового тонусу і сполучної тканини або з розривами промежини під час пологів, проте говорити про неї було не прийнято – дуже вже інтимна тема. З впровадженням нових технологій, таких як плазмоліфтінг, ластика ниткою з'явилася можливість виконувати процедуру в амбулаторних умовах, без госпіталізації в стаціонар. Для мене як для лікаря має значення не стільки краса, хоча це теж дуже важливий момент, скільки можливість попередити опущення стінок піхви і розвиток в подальшому проблем, пов'язаних з порушенням функцій тазових органів.

Які види естетичних гінекологічних операцій виконуються в «Лелеці»?

Ми виконуємо всі обсяги пластичної хірургії при опущенні стінок піхви, випадання статевих органів, розривах промежини під час пологів. Також в умовах жіночої консультації проводиться нехірургічна корекція зовнішніх статевих органів з використанням гіалуронової кислоти, плазмоліфтінгу, пластики никами.

Які з них найбільш затребувані?

Найбільш затребуваними залишаються коригуючі процедури промежини після пологів і пластичні операції при опущенні внутрішніх статевих органів: пластика передньої і задньої стінок піхви.

Авторы

Лупіч Світлана Володимирівна

Завідувач відділення жіночої консультації на Печерську
Досвід роботи - 20 років

Пилипенко Ольга Миколаївна

Заступник медичного директора з лікувальної роботи, лікар – акушер-гінеколог
Досвід роботи - 38 років

Дата публікації: 30 березня 2018 року
Поділитися:
День відкритих дверей
Оберіть, що вас цікавить
Будемо раді знайомству 💚
Вернуться к регистрации
Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека
Дякуємо Вам за реєстрацію!
Очікуйте посилання на ОНЛАЙН-захід за 1 годину до старту.
Гостям в ОФЛАЙН-форматі за день до заходу зателефонує координатор, для уточнення деталей.
Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Наші новини

всі новини

Медичний центр для жінок та дітей...

У Львові почав свою роботу Медичний центр для жінок та дітей «Лелека-UP» який об’єднав у собі жіночу консультацію та дитячу поліклініку....

Ведення пологів відновлено

Шановні пацієнти! Працює тимчасове пологове відділення на базі державного пологового будинку №5 у Києві за адресою проспект Валерія Лобановського, 2, у...

Жіноча консультація «Лелека» на Печерську...

Шановні пацієнти, раді повідомити, що 28 березня відновила роботу Жіноча консультація «Лелека» на Печерську.   Попри всі перешкоди на нашому...

  • Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека
  • Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон