ua
Особистий кабінет
Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр
ua
Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр

Естетична гінекологія

 

У наш час лікар-гінеколог допомагає жінці бути не тільки здоровою, але і красивою, а також щасливою. З якими делікатними задачами справляється сучасна естетична гінекологія, ми дізналися у провідних фахівців пологового будинку «Лелека».

Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр

Світлана Володимирівна Лупіч

лікар акушер-гінеколог

Що таке естетична гінекологія?

Це галузь медицини, яка в якомусь сенсі об'єднує гінекологію, косметологію, пластичну хірургію і навіть психотерапію. Не секрет, що кожна жінка хоче бути красивою, і якщо вона сумнівається в привабливості якихось частин свого тіла, то це сильно впливає на самооцінку, настрій і, в кінцевому підсумку, на самопочуття. Коли жінка не впевнена в красі своїх інтимних місць, це часто спричиняє проблеми в особистому житті. Спеціаліст з естетичної гінекології може змінити форму статевих губ, ширину піхви і вирішити проблему аноргазмії навіть без операції: за допомогою ін'єкцій філерів –  препаратів на основі гіалуронової кислоти або мезонитки (тредліфтінг). Так, ці методики схожі з тими, що використовують для обличя. Практикується навіть лазерне омолодження інтимної зони. Звичайно ж, хірургічні методи корекції теж широко застосовуються і удосконалюються.

У яких випадках слід звертатися до фахівця з естетичної гінекології?

Однозначно потрібно звертатися до лікаря, якщо будова статевих органів така, що заважає жити – є дискомфорт при носінні білизни, заняттях спортом, сексі. Але нерідко доводиться відмовляти молодих дівчат від лабіопластики - корекції форми статевих губ, після того як вони надивилися картинок в інтернеті і вирішили, що у них «там» щось «не так». В одній італійській клініці на стінах кімнати очікування прийому гінеколога розвішані художні фотографії жіночих статевих органів - вони ж можуть виглядати дуже по-різному. І це має сенс: потенційні пацієнтки, які хочуть виправляти себе з якихось стандартів, бачать фото, порівнюють і йдуть, розуміючи, що з ними все гаразд. Якщо молодим дівчатам естетична гінекологія може знадобитися хіба що при серйозних вроджених дефектах статевих органів, то жінкам після пологів вона потрібна частіше - для приведення інтимних місць у форму, повернення тонусу. А дамам в постменопаузі ті чи інші процедури з арсеналу естетичної гінекології потрібні в 90% випадків, щоб зберегти якість життя, не відчувати постійної сухості і дискомфорту.

Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр

Ольга Миколаївна Пилипенко,

заступник головного лікаря, акушер-гінеколог

Які проблеми дозволяє вирішити естетична гінекологія?

Естетична гінекологія дозволяє вирішити цілий ряд делікатних жіночих проблем, пов'язаних з індивідуальними особливостями будови статевих органів, їх гормональними, віковими і післяпологовими змінами. Але, перш за все, вона покращує якість життя жінки: дозволяє стати впевненою в собі, вирішити проблеми в інтимному питанні, досягти комфорту в сексуальному житті, зменшити дизуричні розлади, тобто порушення сечовипускання.

На який результат можна розраховувати, чого варто остерігатися?

Естетичні процедури дозволяють значно знизити сухість і дискомфорт у піхві, поліпшити тургор великих статевих губ, зменшити широту входу в піхву. Це дозволяє без операції вирішити проблему недостатньо вираженого оргазму, поліпшити відчуття при статевому акті, підвищити якість статевого життя для подружньої пари. Однак потрібно мати на увазі, що ефект від безопераційних методик триває не більше року, і його необхідно підтримувати, повторюючи процедури. Ускладнення, які можуть виникнути, пов'язані з індивідуальною чутливістю використовуваних препаратів. А побоюватися необхідно несертифікованих лікувальних установ і фахівців без гідної репутації.

З досвіду роботи в «Лелеці» чи можете ви сказати, що популярність естетичної гінекології зростає?

Так, вона стає все більш популярною.

Естетична гінекологія | Блог | Медіацентр

Світлана Михайлівна Корнієнко,

завідуюча відділенням оперативної гнекології

Як ви вважаєте, бум естетичної гінекології - модний тренд чи справжній прорив в медицині?

Естетична гінекологія вирішує проблеми не тільки візуальної краси жіночих інтимних зон, але і допомагає попереджати або навіть коригувати порушення функцій тазових органів, таких як нетримання сечі, запори, які неминуче можуть виникнути при порушенні топографії промежини. А зростаюча популярність цього напрямку нехірургічної і хірургічної корекції промежини пов'язана, на мій погляд, з підвищенням рівня інформованості наших пацієнток. Адже і раніше існувала проблема нетримання сечі у пацієнток старшої вікової групи - у зв'язку з фізіологічними змінами м'язового тонусу і сполучної тканини або з розривами промежини під час пологів, проте говорити про неї було не прийнято – дуже вже інтимна тема. З впровадженням нових технологій, таких як плазмоліфтінг, ластика ниткою з'явилася можливість виконувати процедуру в амбулаторних умовах, без госпіталізації в стаціонар. Для мене як для лікаря має значення не стільки краса, хоча це теж дуже важливий момент, скільки можливість попередити опущення стінок піхви і розвиток в подальшому проблем, пов'язаних з порушенням функцій тазових органів.

Які види естетичних гінекологічних операцій виконуються в «Лелеці»?

Ми виконуємо всі обсяги пластичної хірургії при опущенні стінок піхви, випадання статевих органів, розривах промежини під час пологів. Також в умовах жіночої консультації проводиться нехірургічна корекція зовнішніх статевих органів з використанням гіалуронової кислоти, плазмоліфтінгу, пластики никами.

Які з них найбільш затребувані?

Найбільш затребуваними залишаються коригуючі процедури промежини після пологів і пластичні операції при опущенні внутрішніх статевих органів: пластика передньої і задньої стінок піхви.

Автори

Лупіч Світлана Володимирівна

Заступник медичного директора з амбулаторно-консультативних відділень. Завідувач МЦ "Лелека" на Печерську. Лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Досвід роботи - 22 роки

Пилипенко Ольга Миколаївна

Заступник медичного директора з лікувальної роботи, лікар – акушер-гінеколог
Досвід роботи - 40 років

Дата публікації: 30 березня 2018 року
Поділитися:

Записатися


Реєстрація успішна!


З вами зв’яжеться спеціаліст контакт-центру для узгодження дати та часу прийому.
Заявки опрацьовуються в робочий час з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю.


Дякуємо, що обираєте «Лелеку»!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Наші новини

всі новини

Online-зустріч «Як підготуватися до...

Народження дитини одне з найголовніших рішень в житті майбутніх батьків, тому і підійти до нього необхідно зважено. Ви спитаєте, навіщо необхідна підготовка?...

Експертна колоноскопія - безкоштовно

З 13 по 31 травня 2024 року МЦ «Лелека» оголошує акцію: 30 процедур експертної колоноскопії для пацієнтів віком 45+  –   БЕЗ ОПЛАТИ....

Перевір родимки – збережи життя!

У травні весь світ відзначає Всесвітній день меланоми. МЦ "Лелека" приєднується до цієї важливої ініціативи та хоче нагадати всім про: необхідність захисту...

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами за телефоном:

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон