Feedback страница 112 | Media-center | Main page
en
Personal account
Feedback страница 112 | Media-center | Main page
en
Feedback страница 112 | Media-center | Main page

Reviews about us

Олена Ф.

27.04.2017
Дякуємо персоналу "Лелеки" за професійність, доброзичливість, поради та допомогу: перед, під час та після пологів. Завдяки професіоналізму лікарів на світ з'явилися дві принцеси: Анна та Софія. Сподобалося ставлення до дітей, як до рідних. Можна спокійно було відновлювати сили після пологів, знаючи, що діткам нададуть допомогу. Загальна атмосфера - сімейна, тепла та дружня. Якби в "Лелеці" було продовження, тобто, - дитяча поліклініка, то...

Альона

25.04.2017
Огромное Вам спасибо за то, что Вы появились в нашей стране. Роста и процветания. Впервые себя почувствовала в надежных руках, независимо от дежурной бригады.

Яна

24.04.2017
Большое спасибо всем сотрудникам родильного дома Лелека! За отличное отношение к своей работе. Вы все, как одна семья. Очень трепетное отношение ко всем пациентам. Все комфортно и уютно. Обязательно придем к Вам за мальчиком :)

Катя

23.04.2017
Роддом очень хороший. Но впечатлил больше персонал ! Как удалось в одном здании собрать такое огромное количество замечательных специалистов .принимали роды Протас Руслан Викторович и Цивына Оксана Николаевна, спасибо за профессиональную помощь и просто хорошего человеческого отношение. акушерки , девочки-медсестрички , врачи неонатологи очень помогали , рассказали как ухаживать и что вообще делать с новоприбывшим маленьким чудом) . Но а если...

Тетяна

21.04.2017
Спасибо Вам за Ваш благородный труд! Благодарим за нашу дочь! Пусть полнится Ваш маленький домик Ангелами. Доктора и персонал большие умнички! Цветите и расширяйтесь. Долгих лет и процветания!

Оксана

21.04.2017
Хочеться виразити велику подяку керівництву і персоналу за професіоналізм, умови та підхід до майбутньої мами та дитинки. Особлива подяка за дуже уважне ставлення та догляд і розуміння. Велике Вам Дякую і щиро бажаю багато задоволених та вдячних клієнтів!!!

Інна

19.04.2017
Хочу висловити велику подяку працівникам пологового будинку "Лелека" за чудове ставлення та професіоналізм!!! Дай Бог всім Вам міцного здоров'я, достатку та величезних успіхів в роботі!!!

Оксана

19.04.2017
Порівнюючи свої перші пологи в міському пологовому будинку, хочеться сказати, що вдячна долі, що другу дитину народжувала в "Лелеці". Дякую Вам! Хочеться побажати, щоб клієнтів ставало все більше і більше, і щоб рівень сервісу та професіоналізму не знижувалися! Дякую Вам!

Іра

18.04.2017
Тепер ми впевнені на 100%, що віднині за малюками - тільки в Лелеку!!! Ми безмежно вдячні всій команді пологового будинку за неоціненно високий рівень професіоналізму, за турботу, за щирість та можливість мамі бути впевненій в усьому! Це неоціненно, коли мама може насолоджуватимь спілкуванням з малюком, не думаючи ні про що більше. Бажаємо Лелеці багато-багато здорових малюків та щисливих мам!!!

Анна

18.04.2017
Большое спасибо за прекрасные условия, отношение и профессионализм! Каждый день проведенный у вас - это отдых! Буду очень рада вернуться!:) Процветания Вам!
  • Feedback страница 112 | Media-center | Main page
  • Feedback страница 112 | Media-center | Main page

Call back

Full Name
Phone number