Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 44 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Алла

06.04.2018
Перебування в "Лелеці" - фантастичний досвід! Дякую за професійність, турботу, комфорт! Усі ланки персоналу спрацювали бездоганно. Виключна увага до "деталей" потужна, злагоджена (не нав'язлива) допомога з боку персоналу. В таких умовах і з такою підтримкою хочеться народжувати ще. Бажаю "Лелеці" процвітання, вдячних клієнтів і утримання високої планки якості та професійності. P.S. Себастіан - передає особливу подяку Аллі Валентинівні та Ірині.

Ірина

06.04.2018
Бувши в стінах Вашого пологового, відчуваєш неймовірну впевненість, що "ти в надійних руках"! Професіоналізм та привітність пологового зворушує до глибини душі! Без виключень кожному працівнику наша родина безмежно вдячна! Я бажаю кожній родині отримати таке задоволення від народження дитини в таких чудових умовах, котрі на найвищому рівні міжнародних стандартів. Особлива подяка нашій чарівниці, лікаря від Бога - Шемякіній Наталії Миколаївні....

Алевтина

05.04.2018
Хочу виразити велику подяку лікарю Дуда Катерині Михайлівні, яка приймала пологи за її великий професіоналізм, компетентність та дуже чутке і поважне ставлення до мене. Акушерці Родецькій Ірині Генадіївні, за своєчасно вивірені рекомендації під час пологів. Лікарю Павлюченко  Вікторії Віталіївні, за її компетентність та професіоналізм та любов до малюків. Акушерці Паденко Оксані, за чуйне ставлення та своєчасне та повне інформування та...

Анна

05.04.2018
Отдельная благодарность роддому "Лелека", где работают настоящие профессионалы! Отдельное спасибо Коваленко Н. Н., Заец Н. И., Нечеховой О. А. и Дроновой К. О. Благодаря Вам мы с моей крошкой были в надежных руках. Успехов и процветания!

Мар'яна

05.04.2018
Хочеться подякувати абсолютно всім, хто працює в "Лелеці"! Охоронцям, ресепшену, офіціантам, прибиральницям, повару... А особливо лікарям, котрі працюють на совість! Дуже вразив професіоналізм та самовіддача персоналу. Особлива подяка акушерці - Любі, котра допомогла з'явитися на світ нашому синочку. Ми щасливі були народити в "Лелеці". Бажаємо процвітання, натхнення та тільки чудових моментів у цьому пологовому будинку.

Екатерина

04.04.2018
Очень рекомендую! Замечательное место! Хочеться сказать всем и каждому отдельное СПАСИБО! Ощущение заботы невероятное!Роддом очень удобный, есть все необходимое для облегчения схваток, муж может быть рядом. Не нужно не о чем беспокоиться, персонал знает свое дело! Аналогов этого роддома - нет! Отдельная благодарность ШемякинойНатальи Николаевне за ее работу и за нашего сыночка!!!

Татьяна

04.04.2018
Спасибо огромное доктору Шадлун Д. Р. за появление на всет моего сыночка, всему персоналу и докторам которые были рядом со мной. Желаю Вам процветания и успехов! Буду всем рекомендовать роддом "Лелека"! Здесь очень квалифицированный персонал и очень тепло и уютно как дома!

Юлія

02.04.2018
Від моменту виклику швидкої до завершення пологів, було відчуття безпеки та довіри до персоналу. Лікарі чуйно ставилися до зміни стану, не переставали лагідно нагадувати про дихання. Всі дії в пологах відбувалися оперативно. Єдине бракувало коментарів після народження дитини (перерізання пуповини, вихід посліду). В післяпологовому відділенні відчувалася турбота персоналу, співпереживання кожного. Дуже хотілося б, щоб було більше уваги до...

Камила

31.03.2018
Хочу выразить огромную благодарность медицинскому персоналу отделения патологии. Особенно отдельное спасибо Ходаковскому Сергею Борисовичу и дежурной бригаде. Вашу помощь и проффесионализм я не забуду никогда!!!
Хотілося б висловити подяку усій черговій команді лікарів та іншому персоналу, хто допомагав у пологах в ніч з 9 на 10 березня. Особливе спасибі акушерці Віті, яка завжди була поряд і надавала корисні поради під час перейм і потуг. Все пройшло швидко і достатньо легко завдяки Вам! А також лікарю, яка накладала шви. Також хотілося б відмітити високопрофесійну команду неонатологів за увагу і дбайливе ставлення до малечі. Сервіс обслуговування в...