Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 74 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Олена

26.06.2018
Наші побажання: "Всьому колективу щастя, здоров'я, успіхів". Дуже вдячні за турботу, любов, професіоналізм. В цьому закладі дуже затишно, спокійно. Вселяєте впевненість в гарному результаті пологів. Надіюсь, що не останній раз! Дуже у вас сподобалось, в такому будинку можна народжувати!

Ольга

25.06.2018
Уровень учереждения оправдал ожидание более чем. Всё на высшем уровне, начиная оперативным реагированием медиков во время родов, в ситуации, требующей пренятие решений быстро, заканчивая мелочами, которые по факту совсем не мелочи, а вещи и действия , которые обеспечивают атмосферу комфорта, безопасности и спокойствия во времени пребывания в роддоме. Благодарим от всей души за сына Николая Николаевича Коваленко и весь персонал за здоровую,...

Юлія

25.06.2018
Особиста подяка Лупич Світлані Володимирівні та іншим лікарям  пологового будинку "Лелека" за високий професіоналізм та дбайливе ставлення до пацієнтів.

Карина

25.06.2018
Дякую Микитенко Наталії Миколаївні за все! З нею я була на 100% спокійна, стосовно перебігу моєї вагітності, оскільки завжди отримувала своєчасні консультації, як на прийомах, так і в телефонному режимі. Дякую за чуйність. Приїжджати на прийоми було в задоволення!

Інна

22.06.2018
Подяка Тахтауловій Зоряні Іванівні за ставлення до пацієнта, чуйність, швидкість реагування та всю роботу, що була зроблена відносно мене! Вся вагітність була легкою та простою!

Катерина

21.06.2018
Большое спасибо всему персоналу за заботу, внимание и профессионализм! У вас комфортно, как дома, спокойно и уверенно, так, как знаешь, что в надёжных руках и в любую минуту тебе придут на помощь специалисты из любого отделения. И ещё один огромный плюс в том, что здесь обо всем необходимом для мамы и малыша позаботились заранее и всем обеспечили. Не все родители знают, что им понадобится в первое время. Спасибо вам!

Олена

21.06.2018
Как показала практика, роды довольно сложный и тяжелый процесс, требующий колоссальную поддержку и профессионализм врачей. Хочу в первую очередь поблагодарить генерального директора Зукина Валерия Дмитриевича за то, что воплотил мечту каждой женщины об идеальном роддоме в реальность. Это место позволяет расслабиться и насладиться важнейшим моментом в жизни любой пары. Прекрасное место,которое облагорожено специалистами своего дела, изысканым...

Наталія

21.06.2018
Огромное Вам спасибо за такой роддом из которого не хочется уходить! Я уже скучаю! Никогда бы не могла подумать, что могу с грустью думать о возвращении домой из медицинского учереждения . Все, кто боиться родов, просто не рожал в "Лелека"! Будем стараться вернуться к Вам как можно скорее!!!

Леся

20.06.2018
Щиро вдячна усьому персоналу, колективу ПБ "Лелека" за чуйність і доброту. Особлива подяка лікарю  Пилипенко Ользі Миколаївні та акушерці Сердюк Наталії Григорівни за професіоналізм і доброту. Хай Бог дає Вам здоров'я на довгі роки!!! А пологовому будинку "Лелека" зичу процвітання і побільше діточок!!! Також ще хочу подякувати Лупіч Світлані Володимирівни,-завжди позитивна, усміхнена. Залишайтесь завжди такою!!!
Подякувати хочеться всім одночасно і окремо кожному, чудова велика команда, яка подарувала нам наше золотце! Ходаковському  Сергію Борисовичу, нашій феї-акушерочці Наталі, лікарям-неонатологам, Микитенко Наталі Миколаївні та акушерці Світлані, Пилипенко Анастасії Володимирівні та великій сім'ї "Лелеки",- велике Вам дякую за те, що допомогли з'явитися на світ нашій Еммі та зберегли її життя!!!