Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 66 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Тетяна

13.03.2018
Хочеться висловити величезну подяку лікарям та персоналу ПБ "Лелека" за чуйне та уважне ставлення, за доступність і зрозумілість пояснень. Смачну і корисну їжу. Все було на найвищому рівні! Хочеться, щоб всі пологові будинки були на такому ж рівні, кожна жінка могла відчувати себе безпечно та впевнено в пологах. Велка подяка Заєць Наталії Іванівні, акушерці Лесі, Миколі Миколайовичу, ресторану, медсестрам, прибиральницям і кожному члену такої...

Олена

10.03.2018
Хочу подякувати всім лікарям Лелеки, які допомогли нам народити нашу донечку (а особливо Наталії Миколаївні  за керівництво процесом  - вона лікар, про якого мріє будь-яка жінка-породілля, всім акушерам медсестрам (і відділення паталогії вагітності, і пологового залу і післяпологового відділення). Про такі умови можна тільки мріяти. Дуже сподіваюсь, що ви триматимете марку на такому ж рівні і далі, бо ми дуже хочемо повертатись до...

Альона

10.03.2018
Прекрасный персонал, не ожидала такого внимания и заботы. Хочется сказать каждому огромное СПАСИБО! Условия на высшем уровне, так же как и питание. Спасибо Лелеке, за то, что чувствуешь себя в надежных руках и одновременно как-будто находишься где-то на отдыхе, а не в медицинском учреждении.

Людмила

09.03.2018
Огромная благодарность всему персоналу за высокий профессионализм каждого в своем деле и улыбки которыми окружают в течении всего пребывания. Отдельная благодарность Н.И Заец которая была с самого начала ведения родов и очень профессионально, оперативно и главное с позитивом помогла пройти все роды и появится счастью. У Вас хочется рожать!!! Советовать будем всем! Спасибо руководству " Лелеки " за такой проект и команду!
Вы дарите ощущение пребывания в большой и дружной семье, где ты, и что самое главное твой новорожденный малыш, каждому члену коллектива особенно важен и не безразличен. Спасибо Вам огромное за  подаренный комфорт, уют, уверенность и безопасность. Счастлива в этот важный момент оказаться в ваших надежных руках!

Тетяна

07.03.2018
Дуже вдячна пологовому будинку "Лелека": всьому персоналу - команді справжніх професіоналів за те, що мій синочок прийшов у цей світ в такій турботі, любові та дбайливості. Спасибі Вам за цінні поради та рекомендації. За те, що підтримували і з розумінням ставилися до страхів молодої мами. Чудові лікарі та уважний персонал створили затишний заклад високого рівня. Я можу побажати вам тільки одного - побільше чудових малюків і щасливих матусь!

Алла

02.03.2018
Особлива подяка Пилипенко Ользі Миколаївні (моєму лікарю), акушерці Інні Борисівні, Лупич Світлані Володимирівні і всьому персоналу, з яким мені довелося тут познайомитися. Якби таких людей було більше, то світ був би набагато кращим. Я бажаю Вам успіхів та процвітання! Дякую Вам за Все!

Марина

02.03.2018
Велика подяка усім лікарям відділу паталогії вагітності за розуміння, ставлення та професіоналізм, акушеркам та неонатологам за відчуття спокою і захищеності, анестезіологу за терпіння та покращення стану під час пологів.  Гінекологам та неонатологам, які спостерігали за моїм здоров'ям та здоров'ям малюка за відповіді на всі запитання та догляд за нами, а також медсестри, котрі допомогли адаптуватися та навчитися поводитися з дитиною....
Дорогая «Лелека» вот пришло время написать ,Вам, слова благодарности , давно хотела, но как то не хватало времени, новые заботы о малыше забирали все мое время и силы. Вы замечательные и особенные, самые самые лучшие . После рассказов подруг о родах очень долго думала, размышляла где рожать, внутренний голос мне твердил одно « ЛЕЛЕКА» ,и мы не ошиблись с выбором. Зайдя к Вам впервые ,на день открытых дверей ,меня...

Аліна

28.02.2018
Висловлюю щиру подяку всьому персоналу, ви неймовірні! Я відчула в стінах "Лелеки" затишок, опіку та надійність. Вперше я довірилася лікарям без будь-якого сумніву. ДЯКУЮ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ!!!