Отзывы «Лелека частный роддом» | Отзывы о нас страница 55 | Медиацентр | «Лелека» - №1 роддом в Киеве

ru
Личный кабинет

Отзывы о нас

Іра

18.04.2017
Тепер ми впевнені на 100%, що віднині за малюками - тільки в Лелеку!!! Ми безмежно вдячні всій команді пологового будинку за неоціненно високий рівень професіоналізму, за турботу, за щирість та можливість мамі бути впевненій в усьому! Це неоціненно, коли мама може насолоджуватимь спілкуванням з малюком, не думаючи ні про що більше. Бажаємо Лелеці багато-багато здорових малюків та щисливих мам!!!

Анна

18.04.2017
Большое спасибо за прекрасные условия, отношение и профессионализм! Каждый день проведенный у вас - это отдых! Буду очень рада вернуться!:) Процветания Вам!

Аня

13.04.2017
Від щирого серця наша родина (до речі більша на одне янголятко) висловлює усьому колективу пологового будинку "Лелека" безкінечну вдячність за високий професіоналізм працівників на кожному з рівнів, чуйне та уважне ставлення, індивідуальний підхід до пацієнтів, турботу, бажання та вміння допомогти, як на професійному, так і на психо-емоційному рівні. Годі уявити більш комфортні умови для зустрічі нового життя та післяпологового перебування....

Лілія

13.04.2017
Щиро дякуємо всій команді "Лелеки" за професіоналізм, чуйність, доброту та безперервну увагу! Завдяки вам усім такий складний процес як пологи ми пройшли з легкістю, радістюта гарним настроєм! Подальшого процвітання вам та багато вдячних клієнтів!!!!

Марина

13.04.2017
Огромное спасибо коллективу "Лелеки" за то, что поверили, дали самой родить! За заботу и поддержку, за высокий профессионализм! Самые лучшие пожелания всем вашим сотрудникам!

Юлия

13.04.2017
24.03.2017 появился на свет наш малыш Миша. Это второй ребенок и в выборе роддома мы подходили очень тщательно и внимательно. Выбрав Вас, уважаемая Лелека, не разочаровались. Благодаря Протасу Руслану Викторовичу и чудесной команде, которая была с ним на смене, наш Миша родился здоровым! А это самое главное для мамы и папы. Продолжайте и поддерживайте Ваш подход на том же уровне и рождаемость в вашем роддоме будет зашкаливать! :)

Анна

13.04.2017
Безмежно вдячна колективу "Лелеки" Наталії Миколаївні Шемякіній та акушеркам за те, що допомогли з'явитися на світ моєму синочку, професору Юрію Анастасовичу Батману та всьому колективу інтенсивної терапії за вчасно поставлений діагноз та професійно й швидко надану допомогу. Завдячуючи їхнім зусиллям мій Ванюша їде додому здоровим та веселим хлопчиком :) Окрема подяка дитячим медсестрам. Вони найкращі! Дякую дівчата, що протягом лікування...

Алена

12.04.2017
Огромное спасибо за спасение Шемякиной Наталье Николаевне, Шадлуну Дмитрию Ростиславовичу, Будник Наталье Николаевне и всей бригаде медперсонала, которая дежурила в ту ночь. К сожалению, всех не запомнила. Были в масках:-) Без вашей помощи даже боюсь представить, чтобы было!!! Спасибо Богу, что выбрала Ваш роддом и судьбе за то, что направила меня сюда. Растите и процветайте! Больше пациентов и легких родов!!! Так же отдельная благодарность...

Анна

12.04.2017
Долгих лет процветания! Держите планку на том же уровне. Огромнейшее СПАСИБО за профессионализм, внимание и заботу. Отлично укомплектована команда, душевная обстановка.

Ірина

12.04.2017
Більше лелечат Вашій прекрасній оселі, бо інакше це місце назвати неможливо. Дякуємо Вам за зустріч з нашею донечкою!