ru
Личный кабинет
Акушерка Куликова Инна Борисовна | Специалисты
ru
Акушерка Куликова Инна Борисовна | Специалисты
Акушерка Куликова Инна Борисовна | Специалисты

Куликова Инна Борисовна

Акушерка
Оставить отзыв

Образование

1988 г. – Севастопольское медицинское училище. Специальность – акушерское дело.
Высшая квалификационная категория.

Профессиональный опыт

1988-1996 гг. - отдаленный горнизон  г. Североморск

1996-2016 гг. – Киевский областной центр охраны здоровья матери и ребенка

К списку

Отзывы

Марієн Ю.Ю.

01.06.2022
Дякую Інні Борисівні від усього серця! У травні 2022 році я народжувала за її допомогою та лікаря Коваленко М.М. Жодного розриву, жодного розрізу, жодного шва, не дивлячись на те, що дитинка моя була вагою 4440 г. Саме народження дитини пройшло за хвилин 10, без перебільшення! Мені безмежно з Вами пощастило! Дякую за Вашу титанічну працю! Бажаю Вам вдячних пацієнтів та благополуччя!
Досвід пологів в Лелеці це краще що може бути з жінкою в такий важливий для неї час. Я народила сина за кілька днів до війни але ніколи не пізно подякувати команді найкращого пологового. Особлива подяка черговій бригаді лікарю акушер-гінекологу Болтоносовій Аллі Валентинівні, акушерці Куликовій Інні Борисівній, за моральну підтримку Овчаренко Світлані Олександрівній. Анастезіологу Лушнікову Володимиру Величезна подяка акушеркам які...

Аліна

05.09.2021
Величезна вдячність акушерці Куліковій Інні Борисівні за її професіоналізм, підтримку та чуйність, лікарю акушеру-гінекологу Заболотіну Андрію Валерійовичу за його професіоналізм та урахування моїх побажань. Також окрема подяка лікарю-терапевту Пилипенко Анастасії Володимирівні, що завжди турбувалася, як за рідну людину. І особлива подяка всьому персоналу, ви великі молодчинки-помічниці! До вас хочеться повернутися! Дякую, що були поруч!
  • Акушерка Куликова Инна Борисовна | Специалисты
  • Акушерка Куликова Инна Борисовна | Специалисты

Обратный звонок

ФИО
Телефон