Про Лелеку

Пологовий будинок «ЛЕЛЕКА»

- це сучасна медична установа, яка надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатологічну медичну допомогу на рівні світових стандартів.


Побудований пологовий будинок в мальовничому районі Києва – Пущі-Водиці – у 2016 році по спеціальному, індивідуальному проекту, який відповідає усім сучасним міжнародним вимогам для закладів такого типу.

На даний момент проводиться підготовка до міжнародної акредитації міжнародним агентством. 


У структуру пологового будинку «ЛЕЛЕКА» входять п’ять основних медичних підрозділів:

 

Жіноча консультація
 

 

Пологове відділення

 
 

Гінекологічне відділення

 
 

Відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених

 
 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

 

Пологовий будинок «Лелека» – це:

1нове обладнання, інноваційні підходи і сучасні технології, що застосовуються в гінекології, спостереження вагітності, допомозі при пологах та догляді за матір'ю та дитиною;


2високий рівень професіоналізму медичного персоналу;
 


3різноманітність вибору категорії палат (при цьому якість медичних послуг залишається на високому рівні незалежно від обраного пакета);
 


4прозорість вартості пакетних послуг, які включають всю медичну допомогу, харчування, лікування, а також необхідні матері та малюку засоби гігієни. Вартість послуг передбачає також страхування від непередбачуваних ситуацій (наприклад, екстрений кесарів розтин, необхідність реанімаційних заходів та інтенсивної терапії та ін.);


5безпроблемна, позбавлена бюрократичних складностей організація партнерських пологів і можливість постійного перебування близької людини поряд;


6розвинена інфраструктура, що включає в себе власний ресторан, літню терасу, зал для урочистої виписки, зручний паркінг з можливістю підзарядки електромобілей, Wi-Fi на всій території, паркова зона; перебування у пологовому будинку максимально наближене до домашніх умов.


 

Наша допомога при пологах

1Перша в Україні централізована система фетальних моніторів дозволяє акушеру, навіть не перебуваючи поруч з вагітною, дистанційно отримувати інформацію про стан плоду і приймати важливі рішення щодо подальшого ведення вагітності.


2 В пологовому будинку "Лелека" приділяється величезна увага ранній діагностиці та прогнозуванню патологічних станів у новонароджених, надання медичної допомоги в ранньому неонатальному періоді. У блоці інтенсивної терапії новонароджених для виходжування глибоко недоношених новонароджених дітей використовується найсучасніше контрольно-діагностичне медичне обладнання.


3У відділенні патології вагітності майбутнім мамам надається спеціалізована допомога в умовах стаціонару, де жінки перебувають до моменту пологів або до поліпшення стану. Також нами передбачена можливість організації перебування вагітної в готелі в Пуща-Водиці (при бажанні з членами родини), що допоможе поєднати сімейний відпочинок в лісі з цілодобовим медичним наглядом за вагітною в безпосередній близькості від пологового будинку.


4 У гінекологічному відділенні проводяться операції різної категорії складності з використанням сучасного операційного обладнання та апаратури.


5 Операційні, пологові зали та палати інтенсивної терапії становлять собою ламінарні системи, завдяки чому досягається високий ступінь чистоти повітря у приміщенні: потік стерильного повітря, спрямований у одному напрямі, надходить у робочу зону, забезпечуючи повну відсутність твердих частинок - переносників небезпечних мікроорганізмів.

Безпека дитини

Ми виявилися першими в Україні в області впровадження багатьох технологічних інновацій.

Нова для України електронна система захисту дітей: відразу після народження на ручку або ніжку новонародженого одягають спеціальний браслет, який активує сигналізацію і пристрій блокування дверей при спробі несанкціонованого виносу дитини з пологового будинку. А мамам пропонується спеціальний браслет, який унеможливлює годування груддю чужої дитини.
(Зазначена електронна система захисту буде впроваджена найближчим часом)


Новітні системи ранньої діагностики захворювань і патологічних станів. у пологовому будинку "Лелека" проводиться обов'язковий поглиблений неонатальний скринінг обстеження всіх новонароджених дітей для виявлення ряду захворювань, рання діагностика яких важлива в період новонародженості:

 
  • Розширений генетичний скринінг на 26 спадкових захворювань обміну речовин.
  • Пульсоксиметрія - ранній скринінг критичних вроджених вад серця.
  • Аудіологічний скринінг у новонароджених з метою ранньої діагностики порушень слуху методом отоакустичної емісії.

Стерилізація інструментів здійснюється під контролем спеціалізованої комп'ютерної системи, яка відстежує час обробки.

Усі записи в пологовому будинку ведуться в електронному вигляді і вносяться у спеціально створену програму. Це гарантує збереження результатів усіх обстежень та аналізів кожної пацієнтки. Доступ до бази, в якій фіксуються призначення і рекомендації фахівців, мають тільки лікарі, що безпосередньо супроводжують вагітність та будуть приймати пологи.

Кожна палата в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» обладнана системою виклику персоналу, що дозволяє швидко отримати необхідну допомогу.

Наш внесок у майбутнє

24 червня 2014 року, у день, коли закладався фундамент будівлі, в якій сьогодні з’являються на світ нові люди, його ідейні ініціатори, проектувальники, інвестори і співробітники поставили свої імена під листом, капсула з яким лежить у стінах пологового будинку. Ми назвали його Храмом людського життя і відверто віримо, що діти, котрі з’являться на світ у цих стінах, будуть жити у процвітаючій країні. А завдання наших акушерів, хірургів, анестезіологів, неонатологів, медсестер, масажистів, психологів – зробити так, щоб малюки прийшли в цей світ здоровими, щоб їх мами з першої секунди зустрічі зі своєю дитиною раділи спілкуванню з нею, швидко повернулись в добру фізичну форму і завжди з теплом згадували «ЛЕЛЕКУ», що «принесла» їх малюка та материнське щастя.