Зустріч "Сніданок у Лелеці"

Пологовий будинок "Лелека" організує традиційний сніданок в колі прекрасних вагітних жінок, де ми поговоримо відкрито про важливі питання, розкриємо актуальні питання під час вагітності та пологів, обміняємося корисним досвідом один з одним і отримаємо задоволення від затишної атмосфери і смачного фуршету від шеф-кухаря пологового будинку " Лелека ".

Раді запросити вас 28 січня з 12:00 - 15:00 відвідати заміський сніданок в пологовому будинку "Лелека" спільно з  OH MY BABY BOOK.

В програмі заходу:
- Лекції психолога про баланс в материнстві та саморозвитку, цікаві лекції від акушера-гінеколога щодо розвіювання найрозповсюдженіших міфів та страхів під час вагітності та пологів ;
- Мотивуюча лекція від сертифікованого фітнес-тренера, який розкаже як молодій матусі повернути фізичну форму до вагітності, бути привабливою та впевненою в собі;
- Розгляд спірних питань, відповіді на питання, що цікавлять.

Також ми запросили ведучих спікерів:

Лілія Ребрик - відома українська телеведуча, актриса, танцівниця, і насамперед - чарівна мама, яка очікує на поповнення в родині. Лілія поділиться з нами своїм досвідом материнства, розкаже, як себе почуває "жінка при надії" та як, не залишаючи роботу, дотримуватися активного образу життя.

Олена Тараріна - сертифікований арт-терапевт, практикуючий психолог вищої категорії, бізнес-тренер, коуч поговорить з майбутніми мамамина таку важливу тему: "Як бути в балансі самореалізації і материнства".

Розвіяти міфи про вагітність та пологи, розказати про перші провістники пологів, заспокоїти майбутніх мам та налаштувати на легкі пологи буде акушер-гінеколог пологового будинку "Лелека" - Наталія Шемякіна.

На майбутніх мам чекає фуршет від шеф-кухаря пологового будинку "Лелека", неймовірні розіграші та подарунки від пологового будинку "Лелека", а також OH MY BABY BOOKKID'S REPUBLIC і Kiosk для Mam.

Вартість участі - 500 грн з особи. Оплатити захід ви можете на сторінці, заповнивши форму оплати.

Реєстрація є обов'язковою, оскільки кількість місць обмежена. 
У вас виникли питання - телефонуйте до контакт-центру за номером телефону: 
 0 800 303 444.

Чекаємо вас у неділю 28 січня в пологовому будинку "Лелека"!  

       
ПІБ платника
 
Назва заходу
 
Сума оплати
 

До зустрічі!