ua
Личный кабинет

Оновлені пакети зі спостереження вагітності

Для нас кожна жінка особлива, і кожна вагітність – унікальна. Тому, розробляючи пакети з ведення вагітності, ми намагаємось максимально враховувати індивідуальні особливості кожної вагітності.

З 1 жовтня 2018 року до пакетів зі спостереження вагітності вносяться зміни, та вступають в дію нові пакети для майбутніх мам.

Оновлені пакети зі спостереження вагітності - це оптимальне співвідношення ціни та послуги в рамках пакета медичних послуг. Пакети розроблені з урахуванням особливостей вагітності залежно від терміну, кількості малюків, які скоро з'являться на світ, та фізіологічних особливостей організму майбутньої мами.

 
Пакет «Базовий», одноплідна вагітність (з 6 тиж. і до пологів) універсальний пакет зі спостереження вагітності,  включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 2 дні, 10 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 4 рази, пренатальний скринінг (№1, 2).

Пакет «Базовий плюс», одноплідна вагітність (з 6 тиж. і до пологів) розширений універсальний пакет зі спостереження вагітності, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 4 дні, 12 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 5 разів, пренатальний скринінг №1, 2, амніоцентез – за показаннями та додаткові лабораторні аналізи.

Пакет «Максимальна турбота», одноплідна вагітність (з 6 тиж. і до пологів) – розширений пакет зі спостереження вагітності із супутньою екстрагенітальною патологією (серцево-судинні захворювання, хвороби печінки та нирок, ендокринні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту тощо) або ускладненим перебігом попередніх вагітностей. Включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 5 днів, 15 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 6 разів, пренатальний скринінг №1, 2, амніоцентез – за показаннями.

Пакет «Багатоплідна вагітність» (з 6 тиж. і до пологів) – універсальний пакет зі спостереження багатоплідної вагітності, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 5 днів, 15 консультацій акушера-гінеколога, УЗД експертне - 6 разів, пренатальний скринінг №1, 2, амніоцентез за показаннями.

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 14 тиж. і до пологів) – універсальний пакет зі спостереження вагітності з 14 тижня, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в денному стаціонарі – 2 дні, 10 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 4 рази, пренатальний скринінг №2.

Пакет «Максимальна турбота» одноплідна вагітність (з 14 тиж. і до пологів) – розширений пакет зі спостереження вагітності із супутньою екстрагенітальною патологією з 14 тижня, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 4 дні, 13 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 5 разів, пренатальний скринінг № 2.

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 22-29 тиж. і до пологів) – спеціально розроблений пакет зі спостереження вагітності на пізніх термінах, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в денному стаціонарі – 2 дні, 8 консультацій акушера-гінеколога, скринінг не входить, експерте УЗД – 3  рази.

Усі майбутні мами, які укладають договір на спостереження вагітності, отримують приємний подарунок - можливість безкоштовно відвідати заняття з фітнесу для вагітних.

При виникненні додаткових питань прохання звертатись до контакт-центру за телефоном: 0 800 303 444, 044 390-34-44.

02 жовтня 2018 року
Поділитися:

Наші новини

всі новини

Лекція "Гра з дитиною. В які ігри грати,...

23 листопада з 15:00 до 17:00 запрошуємо батьків на корисну лекцію "Гра з дитиною. В які ігри грати, щоб розвивати, а не балувати", яка буде проходити в жіночій...

День відкритих дверей 01.12.2018

З нагоди Дня народження пологовий будинок "Лелека" на днях відкритих дверей дарує подарункові сертифікати зі знижками на пологи та ведення вагітності. Встигніть...

Лекція "Післяпологове відновлення жінки"

Пологовий будинок "Лелека" у рамках Освітньої платформи для батьків запрошує на лекцію  22 листопада, з 15:00 - 18:00  -  "Життя після пологів....