Оновлені пакети зі спостереження вагітності | Новини | Медіацентр | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет

Оновлені пакети зі спостереження вагітності

Для нас кожна жінка особлива, і кожна вагітність – унікальна. Тому, розробляючи пакети з ведення вагітності, ми намагаємось максимально враховувати індивідуальні особливості кожної вагітності.

З 1 жовтня 2018 року до пакетів зі спостереження вагітності вносяться зміни, та вступають в дію нові пакети для майбутніх мам.

Оновлені пакети зі спостереження вагітності - це оптимальне співвідношення ціни та послуги в рамках пакета медичних послуг. Пакети розроблені з урахуванням особливостей вагітності залежно від терміну, кількості малюків, які скоро з'являться на світ, та фізіологічних особливостей організму майбутньої мами.

 
Пакет «Базовий», одноплідна вагітність (з 6 тиж. і до пологів) універсальний пакет зі спостереження вагітності,  включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 2 дні, 10 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 4 рази, пренатальний скринінг (№1, 2).

Пакет «Базовий плюс», одноплідна вагітність (з 6 тиж. і до пологів) розширений універсальний пакет зі спостереження вагітності, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 4 дні, 12 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 5 разів, пренатальний скринінг №1, 2, амніоцентез – за показаннями та додаткові лабораторні аналізи.

Пакет «Максимальна турбота», одноплідна вагітність (з 6 тиж. і до пологів) – розширений пакет зі спостереження вагітності із супутньою екстрагенітальною патологією (серцево-судинні захворювання, хвороби печінки та нирок, ендокринні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту тощо) або ускладненим перебігом попередніх вагітностей. Включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 5 днів, 15 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 6 разів, пренатальний скринінг №1, 2, амніоцентез – за показаннями.

Пакет «Багатоплідна вагітність» (з 6 тиж. і до пологів) – універсальний пакет зі спостереження багатоплідної вагітності, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 5 днів, 15 консультацій акушера-гінеколога, УЗД експертне - 6 разів, пренатальний скринінг №1, 2, амніоцентез за показаннями.

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 14 тиж. і до пологів) – універсальний пакет зі спостереження вагітності з 14 тижня, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в денному стаціонарі – 2 дні, 10 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 4 рази, пренатальний скринінг №2.

Пакет «Максимальна турбота» одноплідна вагітність (з 14 тиж. і до пологів) – розширений пакет зі спостереження вагітності із супутньою екстрагенітальною патологією з 14 тижня, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в стаціонарі 4 дні, 13 консультацій акушера-гінеколога, експерте УЗД – 5 разів, пренатальний скринінг № 2.

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 22-29 тиж. і до пологів) – спеціально розроблений пакет зі спостереження вагітності на пізніх термінах, включає в себе одноразово виклик швидкої допомоги, перебування в денному стаціонарі – 2 дні, 8 консультацій акушера-гінеколога, скринінг не входить, експерте УЗД – 3  рази.

Усі майбутні мами, які укладають договір на спостереження вагітності, отримують приємний подарунок - можливість безкоштовно відвідати заняття з фітнесу для вагітних.

При виникненні додаткових питань прохання звертатись до контакт-центру за телефоном: 0 800 303 444, 044 390-34-44.

02 жовтня 2018 року
Поділитися:

Наші новини

всі новини

Лекції лікарів акушерів-гінекологів:...

16 липня та 30 липня з 11:00 до 12:00 у жіночій консультації "Лелека" на Печерську пройдуть тематичні зустрічі з лікарями акушерами-гінекологами пологового будинку...

Лекція «Неонатолог - перший лікар в житті...

Бути мамою – ціла майстерність, якій необхідно вчитися. Підготовка до пологів здається дрібницею в порівнянні з клопотами після пологів, але ви впораєтеся, і...

Лекція: "Горщик. Привчаємо без стресу для...

26 липня о 17:30 до 18:30  запрошуємо батьків на корисну лекцію  "Горщик. Привчаємо без стресу для дитини та батьків" , лекцію проведе...