Майстер-клас від Реваза Бочоришвілі

  Пологовий будинок «Лелека» продовжує  реалізовувати свою візію  бути  кращою акушерсько-гінекологічною і неонатологічною установою  України і базою навчання лікарів.      
   
  10 липня 2017 року в пологовому будинку Лелека був проведений    майстер-клас з онлайн трансляцією живої хірургії від доктора Реваза    Бочоришвілі.
 
Реваз Бочоришвілі - відомий хірург-гінеколог в Європі, доктор медицини, керівник Міжнародного центру ендоскопічної гінекології та хірургії CICE (Клермон-Ферран, Франція), який вправно і в повному обсязі проводить всі оперативні лапароскопічні втручання в гінекології та проводить "живі" майстер-класи, за якими спостерігають оперуючі гінекологи, обговорюють побачене в режимі реального часу. 
 
Подію, в рамках якої пройшли освітні лекції, трансляції живої хірургії з операційної пологового будинку  «Лелека» та обговорення цікавих клінічних випадків з експертом в галузі ендоскопічної хірургії відвідали лікарі-гінекологи провідних клінік України.
 
Доктором Ревазом Бочоришвілі разом з провідними хірургами-гінекологами полгового будинку «Лелека» - Корнієнко Світланою Михайлівною, Гончаровою Яною Олександрівною, Агабабовим Ростиславом Матвійовичем були проведені складні операції лапароскопічним доступом з використанням сучасного обладнання у пацієнток з генетальним пролапсом, множинною вузловою лейоміомою матки з метою відновлення фертильної функції та збереженням всіх функцій репродуктивної системи.
 
Навчальний процес з таким організаційним підходом є дуже ефективним. Отриманні знання допоможуть лікарям  надавати медичну допомоги жінкам різного віку з основним акцентом на якість повсякденного життя та збереження репродуктивної функції.
 
Пологовий будинок «Лелека» запрошує небайдужих до свого покликання лікарів приймати участь у всіх навчальних процесах, які будуть проводитися і надалі в стінах нашої медичної установи.