ua
Личный кабинет

Захід для майбутніх матусь #ZavtraMama

1 квітня о 12:00 запрошуємо майбутніх матусь на семінар #ZavtraMama - експрес-курс підготовки до материнства, де відомі спікери поділяться своїм досвідом батьківства, надихнуть на легкі пологи та розкажуть, які зміни чекають молодих мам і татусів в новому статусі!

Наші спікери:

Тетяна Терехова - відома теле- і радіоведуча, журналіст, амбасадор бренду MONAMOON поділиться своїм досвідом материнства і розкаже, як поєднувати материнство, кар'єру та звичний спосіб життя. Також Тетяна порадить, як виглядати стильно під час вагітності. Попова Ганна Юріївна - неонатолог вищої категорії пологового будинку "Лелека", розповість про щоденний догляд за новонародженим з перших днів його життя.Марина Чепурна - консультант з грудного вигодовування, розповість про основні міфи грудного вигодовування, порадить як правильно налагодити грудне вигодовування ще в пологовому будинку і надасть рекомендації щодо профілактики та лікуванню: лактостазу, маститу, тріщин сосків тощо.

Анна Клименко - к.м.н., асистент кафедри дерматології та венерології МОЗ Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, практикуючий лікар-дерматолог розповість про догляд за шкірою новонародженого.

На семінарі для мабутніх матусь:

  • послухаємо захоплюючі лекції найкращих спеціалістів з ведення вагітності, пологів та післяпологовому відновленню;
  • розглянемо спірні питання, і розвіємо міфи та легенди вагітності;
  • неонатологи нададуть свої рекомендації по оденному догляду за малюком;
  • і, наприкінець, прослухаємо надихаючу лекцію про те, як молодій матусі знаходити баланс в роботі, материнстві та приватному життю.

Для майбутніх мам чекає вишуканий фуршет від шеф-кухаря ресторану "Лелека", неймовірні розіграші та подарунки від пологового будинку "Лелека" і наших улюблених партнерів.

Вартість участі - 500 грн з особи. Оплатити захід ви можете на сторінці, заповнивши форму оплати.

14 березня 2018 року
Поділитися:

Наші новини

всі новини

День відкритих дверей 02.02.19

На днях відкритих дверей ми даруємо подарункові сертифікати зі знижками на пологи. Встигніть зареєструватись! 2 лютого пологовий...

День відкритих дверей 31.01.19

На днях відкритих дверей ми даруємо подарункові сертифікати зі знижками на пологи. Встигніть зареєструватись! 31 січня  о 16:30 пологовий...

Зустріч з пацієнтами «Спостереження...

На Днях відкритих дверей ми даруємо подарункові сертифікати зі знижками до 10% на пакети з ведення вагітності. Встигніть зареєструватись! ЖК "Лелека" на...