ua
Личный кабинет
Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Заболотін Валерій Олександрович | Фахівці | Лелека
ua
Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Заболотін Валерій Олександрович | Фахівці | Лелека
Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Заболотін Валерій Олександрович | Фахівці | Лелека

Заболотін Валерій Олександрович

Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог вищої категорії
Досвід роботи - 32 роки
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

1988 р. – закінчив Ворошиловградський медичний інститут, за фахом «Лікувальна справа»

1989 р. – проходив інтернатуру в пологовому і гінекологічному відділенні зі спеціальності «Акушерство і гінекологія», м. Ровеньки

1989 р. – присвоєно кваліфікацію лікаря акушера-гінеколога

Звання і кваліфікація

2000 р. – підвищення кваліфікації з циклу спеціалізації «Ендоскопія», Одеський державний медичний університет, факультет післядипломної освіти, кафедра акушерства і гінекології

2007 р. – підвищення кваліфікації зі спеціалізації з онкогінекології, НМАПО ім. П.Л.Шупика

2012 р. – вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Акушерство і гінекологія»

Професійний досвід

1988 - 1989 рр. – лікар-інтерн з акушерства та гінекології, Ровенська міська лікарня

1989 - 1992 рр. – акушер-гінеколог, Центральна районна лікарня м. Червонопартизанськ Ворошиловградської області

1992 - 1999 рр. – акушер-гінеколог, Свердловська міська лікарня

 2000 р. – акушер-гінеколог, ЦРП ТМО Харківського р-ну, м. Київ

2000 - 2004 рр. – акушер-гінеколог, Центр охорони здоров'я матері та дитини, м. Київ

2004 - 2006 рр. –  лікар акушер-гінеколог, «Ісіда - IVF»

2006 - 2009 рр. – завідувач, акушер-гінеколог гінекологічного відділення «Ісіда - IVF»

2009 - 2018 рр. – лікар акушер-гінеколог, «Ісіда - IVF»

Стажування, конференції, семінари

30-31 березня 2001 р. – диплом учасника III всеукраїнської науково-практичної конференції з гінекологічної ендоскопії

26-28 вересня 2003 р. – диплом учасника IV Всеукраїнської конференції з гінекологічної ендоскопії Європейської школи з гінекологічної ендоскопії

22-23 грудня 2006 р. – брав участь у міжнародній конференції «Сучасні малоінвазивні втручання на органах репродуктивної системи і тазового дна у жінок»

22-23 травня 2006 р. – брав участь в конференції «Порушення сечовипускання у жінок»

30 жовтня - 1 листопада 2007 р. – диплом учасника 3-го міжнародного науково конгресу «Нові технології в акушерстві та гінекології»

13-14 травня 2008 р. – пройшов курс практичного навчання «Сучасні оперативні методики реконструкції тазового дна і лікування стресового нетримання сечі у жінок з застосуванням синтетичних матеріалів POLIFT, TVT-O, TVT-S»

28-30 квітня, 2010 р. – учасник II науково-практичної конференції з міжнародною участю «Вагінальна хірургія – сьогодні і завтра»

28 квітня 2010 р.  «Сучасні оперативні методики реконструкції тазового дна та лікування стресового нетримання сечі у жінок алопластичними матеріалами» (PROLIFT, TVT)

24 вересня 2010 р. – пройшов курс теоретичного та практичного навчання «Оперативна біполярна гістерорезектоскопія»

10 грудня 2010 р. – пройшов практичний тренінг по роботі з системами Bulkamid, TVT-Obturator і Prolift Total

24-25 вересня 2015 р. – брав участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю та пленуму ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» - «Актуальні питання охорони материнства та дитинства в Україні»

5-6 листопада 2015 р. – брав участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю   «Анестезіологічне забезпечення та невідкладні стани в акушерстві та гінекології» 

22 - 23 вересня 2016 р. – брав участь у роботі XIV з'їзду акушерів-гінекологів України та науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблемні питання акушерства, гінекології та репродуктології в сучасних умовах»

2017 р. – «Репродуктивні аспекти сучасної гінекологічної хірургії»

2017 р. – брав участь у роботі IX міжнародній науково-практичній конференції нове обличчя гінекологічної хірургії 2017 р. - «Сучасна хірургія матки: від гістероскопії до лапаротомії»

2019 р. - Загальний курс з ОП

До списку

Відгуки

Лікар - суперпрофесіонал і чудова людина, яка живе своєю справою. З такими лікарями не страшно нічого. Заряджає своїм спокоєм, впевненістю та розсудливістю. Проведена операція у 2018 році - гістероскопія оперативна, планова:поліпектомія пройшла успішно, швидко, безболізно та без будь-яких ускладнень. Умови перебування в Лелеці - надзвичайно комфортні. Консультації вичерпні та по справі. Дякую!

Олена

05.02.2022
Мені дуже пощастило, що я потрапила саме до Пологового будинку "Лелека". Такого обслуговування та уваги до пацієнтів я ще ніколи не бачила. Всі дуже уважні та ввічливі. Особиста подяка лікарю акушеру-гінекологу Заболотіну Валерію Олександровичу та старшій медичній сестрі Івашко Лілії Юріївні. Також всім лікарям та медсестрам, які весь час про мене піклувалися. Я всім буду рекомендувати "Лелеку". Всім щиро дякую!

Анна

14.01.2022
Дуже дякую всьому персоналу пологового будинку "Лелека"! За тепле приймання, за уважне ставлення, за професіоналізм, за комфортне перебування. Окремо дякую усій бригаді, яка проводила кесарів розтин. Дякую лікарю акушеру-гінекологу Заболотіну Валерію Олександровичу, який провів операцію та подарував нам донечку. Пологовому будинку хочу побажати багато пацієнтів, процвітання і так тримати!
  • Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Заболотін Валерій Олександрович | Фахівці | Лелека
  • Завідувач гінекологічного відділення, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Заболотін Валерій Олександрович | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон