ua
Личный кабинет
Лікар дитячий анестезіолог Першакова Ірина Олександрівна | Фахівці | Лелека
ua
Лікар дитячий анестезіолог Першакова Ірина Олександрівна | Фахівці | Лелека
Лікар дитячий анестезіолог Першакова Ірина Олександрівна | Фахівці | Лелека

Першакова Ірина Олександрівна

Лікар дитячий анестезіолог
Досвід роботи - 23 роки
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта і кваліфікація

1989-1995 рр. – навчання в Запорізькому державному медичному університеті. Диплом з відзнакою після закінчення педіатричного факультету за фахом «Педіатрія».

1995-2000 рр. – інтернатура за фахом «Дитяча анестезіологія» і навчання у магістратурі на кафедрі дитячої хірургії з курсом дитячої анестезіології Запорізького державного медичного університету.

2010 р. – атестація та отримання вищої кваліфікаційної категорії за основним фахом «Дитяча анестезіологія».

2013 р. – первинна спеціалізація за фахом «Неонатологія» на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

2015 р. - підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за основним фахом «Дитяча анестезіологія». Регулярне проходження курсів тематичного удосконалення і передатестаційних циклів по спеціальностях «Дитяча анестезіологія» та «Неонатологія»

2015 р.- участь у міжнародному ІІІ курсі з акушерства та неонатології в рамках німецько - українського проекту в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині.

2016 р. – участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні».

2018 р.- атестація з присвоєнням другої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Неонатологія". Регулярне проходження курсів тематичного удосконалення та передатестаційних циклів за спеціальностями "Дитяча анестезіологія»та "Неонатологія".

Професійний досвід

2000-2009 рр. – лікар анестезіолог дитячий палатний у відділенні анестезіології і інтенсивної терапії Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні, резерв завідувача відділенням.

2009-2010 рр. – лікар анестезіолог дитячий у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених , що знов відкрилося, а також лікар виїзної консультативної неонатальної бригади Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні.

2010-2013 рр. – завідувачка відділенням інтенсивної терапії новонароджених Міського пологового будинку №5 м. Запоріжжя, на базі якого після реконструкції в листопаді 2013 року був відкритий Обласний перинатальний центр.

2013-2015 рр. – завідувачка відділенням інтенсивної терапії новонароджених Запорізького обласного перинатального центру.

2015-2016 рр. – лікар анестезіолог дитячий відділення анестезіології і інтенсивної терапії новонароджених, а також лікарка виїзної консультативної неонатальної бригади Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні.

Членство в організаціях, асоціаціях

«Асоціація неонатологів України»

«Асоціація анестезіологів Запорізької області»

До списку
  • Лікар дитячий анестезіолог Першакова Ірина Олександрівна | Фахівці | Лелека
  • Лікар дитячий анестезіолог Першакова Ірина Олександрівна | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон