ua
Личный кабинет
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | Лелека
ua
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | Лелека
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | Лелека

Нечехова Оксана Олександрівна

Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених
Досвід роботи - 17 років
Записатися на прийом Залишити відгук

Освіта

2000 р. – закінчила Дніпропетровську Державну Медичну Академію, медичний факультет.

З 2000 по 2001 рр. інтернатура за спеціальністю «неонатологія» на базі ДДМА.

З 2001 року працювала на посаді лікаря-неонатолога у відділенні недоношених новонароджених Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6.

З 2008 року працювала на посаді лікаря-неонатолога у відділенні реанімаційної та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «неонатологія».

У 2008 р. пройшла спеціалізацію за спеціальністю «дитяча анестезіологія» на базі Донецької обласної дитячої клінічної лікарні Донецького державного медичного інституту ім. М. Горького.

Професійний досвід

З 2001 рр. – лікар-неонатолог у відділенні недоношених новонароджених Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6.

З 2008 по 2014 рр. – лікар – дитячий анестезіолог у відділені реанімації та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

З 2011 по 2014 рр. – резерв завідуючого відділенням реанімації та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

З 2014 по 2016 рр. – лікар – дитячий анестезіолог у відділені реанімації та інтенсивної терапії новонароджених КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва» ДОР».

Стажування, конференції, семінари

2009 р. – «Екстракорпоральні методи гемо корекції в акушерстві, гінекології та неонатології» на базі ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2010 р. – «Штучна вентиляція новонароджених» на кафедрі неонатології НМАПО ім. Шупика.

2011 р. – «Первина реанімація та інтенсивна терапія новонароджених» на кафедрі неонатології ФІПО ДонНМУ ім. Горького.

2012 р. – «Актуальні питання неонатології» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2013 р. – «Актуальні питання інтенсивної терапії і реанімації новонароджених» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2013 р. – брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання надання медичної допомоги недоношеним новонародженим» у Києві у рамках проекту «Колиска надії».

2009 р. – брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Проблемам впровадження принципів доказової медицини у клінічну педіатрію і неонатологію», м. Вінниця.

2010 р. – брала участь у міжнародному науково-практичному семінарі при участі клініки «Бікур-Холім» Іерусалім, Ізраїль, «Сучасні підходи до інтенсивної терапії та неонатальної неврології» в м. Донецьк.

2015 р. – брала участь у міжнародному III курсі з акушерства та неонатології у рамках німецько-українського проекту в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині.

2016 р. – брала участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні».

2016 р. – стажування в Медичному центрі ім. І. Рабіна, м. Тель-Авів.

2019 р. - Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні

2019 р. - Загальний курс з ОП

2019 р. - Інтенсивна терапія новонароджених. Сучасний менеджмент виходжування передчасно народжених дітей

2019 р. - Початкова реанімаційна та післяреанімаційна допомога новонародженим

Членство в асоціаціях, організаціях

«Асоціація неонатологів Донецької області».

«Асоціація дитячих анестезіологів Дніпропетровської області».

Категорія

Дитяча анестезіологія - вища категорія

Відео з лікарем

Ділимось історією з Happy End!

Лікар-неонатолог у житті новонародженого у пологовому будинку "Лелека".

Що потрібно знати неонатологу про вагітну жінку?

Нечехова Оксана Олександрівна розповідає про важливість командної роботи лікарського й середнього медперсоналу.

Респіраторна підтримка новонароджених з дихальними розладами.

Що відбувається з новонародженим в перші 2 години життя?

До списку

Відгуки

Наталія

06.05.2021
Дуже дякуємо за турботу та увагу Нечеховій Оксані Олександрівні, Павлюченко Вікторії Віталіївні, Довгань Світлані Миколаївні, Косик Тетяні Іванівні, Ісаковій Світлані Олександрівні, Блажковій Олені Олександрівні, Чохленко Людмилі Миколаївні,  Любасюк Світлані Сергіївні та всім медсестрам. Також дуже вдячні за чуйність, уважність, турботу та професіоналізм Заєць Наталії Іванівні, Бабіч Аліні Анатоліївні, Кузьмич Ірині Степанівні, Горобей...

Тетяна

29.04.2021
Подяка особливо тим людям, які доглядають моїх діток, то ангели-охоронці! Як вони за них сражаються, це не описати... Нечехова Оксана Олександрівна, Батман Юрій Анастасович, просто професіонали.

Юлія

29.04.2021
Щиро дякую за легкі пологи, професіоналізм та підтримку лікарю Ходаковському Сергію Борисовичу, акушерці Салівон Світлані Василівні, лікарю-неонатологу Довгань Світлані Миколаївні - за допомогу нашому малюкові. Велика дяка також  Завідувачу відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених лікарю Нечеховій Оксані Олександрівні, лікарю Заєць Наталії Іванівні. Дякую всьому медичному персоналу за турботу, підтримку та...
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | Лелека
Лікар-неонатолог у житті новонародженого у пологовому будинку "Лелека"
  • Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | Лелека
  • Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | Лелека

Зворотній дзвінок

ПІБ
Телефон