ua
Личный кабинет
Нечехова Оксана Олександрівна

Нечехова Оксана Олександрівна

Завідуюча відділенням неонатології та інтенсивної терапії новонароджених
Досвід роботи - 16 років
Записатися на прийом

Освіта

2000 р. – закінчила Дніпропетровську Державну Медичну Академію, медичний факультет.

З 2000 по 2001 рр. інтернатура по спеціальності неонатологія на базі ДДМА.

З 2001 року працювала на посаді лікаря - неонатолога у відділенні недоношених новонароджених Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6.

З 2008 року працювала на посаді лікаря – неонатолога у відділенні реанімаційної та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

Має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальності неонатологія.

У 2008 р. пройшла спеціалізацію по спеціальності дитяча анестезіологія на базі Донецької обласної дитячої клінічної лікарні Донецького Державного медичного інституту ім. М. Горького.

Професійний досвід

З 2001 рр. лікар - неонатолог у відділенні недоношених новонароджених Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6.

З 2008 по 2014 рр. лікар - дитячий анестезіолог у відділені реанімації та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

З 2011 по 2014 рр. резерв завідуючого відділенням реанімації та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

З 2014 по 2016 рр. лікар - дитячий анестезіолог у відділені реанімації та інтенсивної терапії новонароджених КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва» ДОР.

Стажування, конференції, семінари

2009 р. - «Екстракорпоральні методи гемо корекції в акушерстві, гінекології та неонатології» на базі ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2010 р. - «Штучна вентиляція новонароджених» на кафедрі неонатології НМАПО ім. Шупіка.

2011 р. - «Первина реанімація та інтенсивна терапія новонароджених» на кафедрі неонатології ФІПО ДонНМУ им. Горького.

2012 р. - «Актуальні питання неонатології» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2013 р. - «Актуальні питання інтенсивної терапії і реанімації новонароджених» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2013 р. – брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання надання медичної допомоги недоношеним новонародженим» у Києві у рамках проекту «Колиска надії».

2009 р. - брала участь у міжнародній науково-практичній конференції, що проходила у м. Вінниця, присвяченій «Проблемам впровадження принципів доказової медицини у клінічну педіатрію і неонатологію».

2010 р. – брала участь в міжнародному науково-практичному семінарі при участі клінік «Бикур Холим» Іерусалім, Ізраїль «Сучасні підходи до інтенсивної терапії та неонатальної неврології» в м. Донецьк.

2015 р. – брала участь у міжнародному III курсі з акушерства та неонатології у рамках німецько-українського проекту в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині.

2016 р. – приймала участь у роботі міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні».

2016 р. – стажування в Медичному центрі ім. І. Рабіна, м. Тель-Авів.

Членство в асоціаціях, організаціях

«Асоціація неонатологів Донецької області».

«Асоціація дитячих анестезіологів Дніпропетровської області».

До списку