Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

ua
Личный кабинет
Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених Нечехова Оксана Олександрівна | Фахівці | «Лелека» - №1 пологовий будинок в Києві

Нечехова Оксана Олександрівна

Завідувач відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених
Досвід роботи - 16 років
Записатися на прийом

Освіта

2000 р. – закінчила Дніпропетровську Державну Медичну Академію, медичний факультет.

З 2000 по 2001 рр. інтернатура за спеціальністю «неонатологія» на базі ДДМА.

З 2001 року працювала на посаді лікаря-неонатолога у відділенні недоношених новонароджених Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6.

З 2008 року працювала на посаді лікаря-неонатолога у відділенні реанімаційної та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «неонатологія».

У 2008 р. пройшла спеціалізацію за спеціальністю «дитяча анестезіологія» на базі Донецької обласної дитячої клінічної лікарні Донецького державного медичного інституту ім. М. Горького.

Професійний досвід

З 2001 рр. – лікар-неонатолог у відділенні недоношених новонароджених Дніпропетровської міської клінічної лікарні №6.

З 2008 по 2014 рр. – лікар – дитячий анестезіолог у відділені реанімації та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

З 2011 по 2014 рр. – резерв завідуючого відділенням реанімації та інтенсивної терапії дітей періоду новонародженості Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.

З 2014 по 2016 рр. – лікар – дитячий анестезіолог у відділені реанімації та інтенсивної терапії новонароджених КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва» ДОР».

Стажування, конференції, семінари

2009 р. – «Екстракорпоральні методи гемо корекції в акушерстві, гінекології та неонатології» на базі ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2010 р. – «Штучна вентиляція новонароджених» на кафедрі неонатології НМАПО ім. Шупика.

2011 р. – «Первина реанімація та інтенсивна терапія новонароджених» на кафедрі неонатології ФІПО ДонНМУ ім. Горького.

2012 р. – «Актуальні питання неонатології» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2013 р. – «Актуальні питання інтенсивної терапії і реанімації новонароджених» на базі кафедри неонатології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького.

2013 р. – брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання надання медичної допомоги недоношеним новонародженим» у Києві у рамках проекту «Колиска надії».

2009 р. – брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Проблемам впровадження принципів доказової медицини у клінічну педіатрію і неонатологію», м. Вінниця.

2010 р. – брала участь у міжнародному науково-практичному семінарі при участі клініки «Бікур-Холім» Іерусалім, Ізраїль, «Сучасні підходи до інтенсивної терапії та неонатальної неврології» в м. Донецьк.

2015 р. – брала участь у міжнародному III курсі з акушерства та неонатології у рамках німецько-українського проекту в акушерстві, перинатології та неонатальній медицині.

2016 р. – брала участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії стандартизації перинатальної допомоги передчасно народженим дітям в Україні».

2016 р. – стажування в Медичному центрі ім. І. Рабіна, м. Тель-Авів.

Членство в асоціаціях, організаціях

«Асоціація неонатологів Донецької області».

«Асоціація дитячих анестезіологів Дніпропетровської області».

До списку